Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (665. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.931
Cevap
23
Favori
898.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HOCAM BURADA ben bir şey yapamadım.bana daha basit ve en son rom yükleyebileceğim bir adres lazım
  • desire üstüne 615 lira verip sensation satın aldım.. benm adıma hayırlı olsn inşallah..
    kayıtlı fiyatı. eleman salıya kadar kayıtlı olur dedi ama bakalım inşallah kayıt ettirir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uuuuuuuuuuu

HOCAM BURADA ben bir şey yapamadım.bana daha basit ve en son rom yükleyebileceğim bir adres lazım

ercanekon bey kardeşimin hazırladığı bu rehber kapsam olarak sınıfında tektir.
    daha basiti yok. yavaş yavaş öğrenirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

desire üstüne 615 lira verip sensation satın aldım.. benm adıma hayırlı olsn inşallah..
    kayıtlı fiyatı. eleman salıya kadar kayıtlı olur dedi ama bakalım inşallah kayıt ettirir...

hayırlı uğurlu olsun.
    Allah daha güzelini nasip etsin.

• hayırlı olsun. hiç merak edip sensationa bakmadım internet dahil
  • arkadaşlar desire s kullanıcısıyım ama cihazın heryerde 720@30fps de video çektiği yazıyor ama class 10 bir hafıza kartı ile en fazla 22 23 fps lere çıkılıyor desire HD 720p@30fps mi çekiyor yoksa 720p@24fps mi iki cihaz arasında kalmıştım çünkü bu detay moralimi bozdu incredible s de mi 720@24 çekiyor yani hepsimi böyle haticlerin 480p bile 30fps olmuyor çok moralim bozuldu custom rom ila falan hall olmuyomu bu iş
  • Arkadaslar selam.
    Bir arkadasim Desire HD telefonumun ustune oturdu ve ekranin alt tarafinda isik yaninca gorunen bir catlak ve yesillenme olustu.Isik sonunce gidiyor ve elle kontrol edince de bi catlak hissi vermiyor.
    Servise goturdum alttaki ekranin kirildigini soylediler ama degisince her ikisi ( digitizer ve ekran) birden degisiyormus ve toplam 130$ civari bir fiyat cikardilar.
    Dedikleri dogru mudur yoksa ayri ayri da degistirmek mumkun mu?
    Benim kafamda ebaydan 40$ a alip burda da bir telefoncuyla anlasip taktirmak vardi.
    Acaba dedigim gibi yaparsam ekran kalitesinde ve dokunmatiginde bir sikinti yasarmiyim?
    Cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim.
  • evet gelelim günün garip olayına :)
    bmwlerin ekranlı 16/9 sistemlerinde bluetout ile telefonu sekronize edince 1kez daha sonra arabaya binince otomatik baglanır gelen aramayı ya sesli yada direksiyon üstünden kontrol edersiniz. ama bügün benim telefonu aylardır sorunsuz görmesine ragmen inatla eşleşme yok diyip dibindeki cihazı görmedi havalar serinlesin kurcalayım bakayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcan_06

arkadaşlar desire s kullanıcısıyım ama cihazın heryerde 720@30fps de video çektiği yazıyor ama class 10 bir hafıza kartı ile en fazla 22 23 fps lere çıkılıyor desire HD 720p@30fps mi çekiyor yoksa 720p@24fps mi iki cihaz arasında kalmıştım çünkü bu detay moralimi bozdu incredible s de mi 720@24 çekiyor yani hepsimi böyle haticlerin 480p bile 30fps olmuyor çok moralim bozuldu custom rom ila falan hall olmuyomu bu iş

Eğer video çekerken keskinlik gibi görüntü ayarlarıyla oynamışsanız video bozuluyor. Başıma geldi çok fena moralim bozulmuştu sonra anladımki keskinlik arttırınca videoda 720p de bozuluyor.

Çok güzel 5dk lık bir video çekmiştim ama ne telefonda ne de pc de oynatabilmiştim. İşlemci çok kastığı için çekim yaparken video hep kesik kesik kaydetmiş. Ses var görüntü yok. Telefon bu video oynatılamaz diye kapatıyor, pc de ise görüntü donup kalıyor.

720p çekim yaparken ara sıra atlamalar oluşuyor. Yani aralıksız kesintisiz bir çekim yaptığımı görmedim şu ana kadar. Ama telefon formatlı iken hiç program yokken güzel çekim yapıyor.

Bende artık video çekmeden önce nekadar arka planda çalışan uygulama varsa hepsini task killer ile kapatıp öyle video çekimine giriyorum ve sorun olmuyor. :)

• ben biraz önce baktım da video ayarlarında en yüksek ayar olarak 14 mbps var daha yükseği yok.
    şu ana kadar takılma yok.
    virtous kullanmaktayız.

edit: şimdi dank dedi

30 fps yi anladık (frame per second)
    14 mbps ne (eğer megabit per second ise ikisinin arasındaki fark ne yok ikiside aynı şey ise millet 24 fps e burun kıvırırken biz ne diye 14 mbps e razı oluyoruz)

artııııııı
    camera 360 gibi fotoğraf appleri varken video çekimi için app bulunurmu ne tavsiye edersiniz.
    yani video player değil de video çekiyer app demek istedim :)

valla son edit: bu dilon aeron benim nickim değil ben armydc benim oğlan girmiş gene foruma nick ölece kalıvermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dillon aeron -- 24 Temmuz 2011; 15:40:46 >
  • Arkadaşlar Desire HD ye HD2 den bluetooth ile gönderdiğim ileti seslerini sms ve mail sesi yapmak istiyorum fakat bunu başaramadım, bir diğer sorum wm gibi androidde görev yöneticisi var mı arka planda çalışan uygulamaları kapatabiliyor muyuz, birde hafıza kartının ve telefon hazızasının içine girebiliyor muyuz bilgisi olan var mı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xug -- 25 Temmuz 2011; 13:31:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xug

Arkadaşlar Desire HD ye HD2 den blutouth ile gönderdiğim ileti seslerini sms ve mail sesi yapmak istiyorum fakat bunu başaramadım, bir diğer sorum wm gibi androidde görev yöneticisi var mı arka planda çalışan uygulamaları kapatabiliyor muyuz, birde hafıza kartının ve telefon hazızasının içine girebiliyor muyuz bilgisi olan var mı .

hocam dünya önce bir gaz bulutuydu, sonra o gaz bulutu sıkıştı........
  • ben desire hd alarak aranıza katıldım. yalnız benden önceki kullanıcının gmail hesabını kaldıramadım
    ve bundan dolayı markete giremiyorum. Formatta atmak istemiyorum içinde parayla satın alınmış oyunlar yüklü.
    bu sorunu nasıl çözebilirim. var mı bana yardımcı olabilecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

Arkadaşlar Desire HD ye HD2 den blutouth ile gönderdiğim ileti seslerini sms ve mail sesi yapmak istiyorum fakat bunu başaramadım, bir diğer sorum wm gibi androidde görev yöneticisi var mı arka planda çalışan uygulamaları kapatabiliyor muyuz, birde hafıza kartının ve telefon hazızasının içine girebiliyor muyuz bilgisi olan var mı .

...

• arkadaşlar 2 tane dizüstü bilgisayarım var. biri xp diğeri vista. xp olan sorunsuz hotspot ile internete bağlanıyor.

vista olana şifreyi giriyorum bağlanıyor ama nete girmiyor. bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merakist

ben desire hd alarak aranıza katıldım. yalnız benden önceki kullanıcının gmail hesabını kaldıramadım
    ve bundan dolayı markete giremiyorum. Formatta atmak istemiyorum içinde parayla satın alınmış oyunlar yüklü.

ayarlara girip ordan hesaplar a girin. istediğiniz hesaba girince hesabı kaldırma seçeneği çıkıyor. yeni hesap eklemek de aynı yerde.
  • quote:

quote:

Anlayamadım ama soruları cevaplayabilseydin daha çok makbüle geçerdi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

quote:

ben desire hd alarak aranıza katıldım. yalnız benden önceki kullanıcının gmail hesabını kaldıramadım

ayarlara girip ordan hesaplar a girin. istediğiniz hesaba girince hesabı kaldırma seçeneği çıkıyor. yeni hesap eklemek de aynı yerde.

teşekkür ederim yeni hesap ekledim ama eski hesabı kaldıramıyorum fabrika ayarlarına dönmelisin diyor
    markete de grimek için eski hesabın şifresini soruyor.

Fabrika ayarlarına dönmeden daha doğrusu paralı oyunları kaybetmeden bundan kurtulma şansım var mı

• quote:

quote:

quote:

Anlayamadım ama soruları cevaplayabilseydin daha çok makbüle geçerdi :)

sizin sorularınızın cevapları 223 sayfadan oluşan bu konuda en az 10 defa anlatılmıştır. bu arada "10 defa" en iyimser tahmindir.
    size cevap yazan ercanekon da bu forumun gediklilerindendir ve paylaşımlarıyla bir çok kullanıcıya destek olmuştur.

daha önce 10larca defa geçen konuları hiç başa dönüp okuma zahmetine girmeden, sanki forumdaki herkes döne dolaşa aynı şeyleri cevaplamaya mecburmuş gibi sorunca genelde bu ve benzer tepkiler alırsınız.

yukarıdaki menüde arama seçeneğini tıklayın, sorularınızdaki anahtar kelimeleri yazın sonra sağ taraftan mobil cihazlar, android'i seçin göreceksiniz sizin sorunuzun neredeyse aynılarına gelen bir çok cevap karşınıza çıkcak.

bu uzun cevaba "e bu kadar yazacağına cevap verseydin" diyebilirsiniz fakat forum ortamının da bir geleneği, raconu vardır.
    lütfen önce arayın, araştırın eğer cevap yoksa soru sorun. sizin sorularınıza defalarca cevap verildi.
    selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzeus -- 25 Temmuz 2011; 15:24:21 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

quote:

teşekkür ederim yeni hesap ekledim ama eski hesabı kaldıramıyorum fabrika ayarlarına dönmelisin diyor
    markete de grimek için eski hesabın şifresini soruyor.

Fabrika ayarlarına dönmeden daha doğrusu paralı oyunları kaybetmeden bundan kurtulma şansım var mı

titanium backup ile yedek alın, daha sonra fabrika ayarlarına dönüp, aldığınız backup ı geri yükleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gcd -- 25 Temmuz 2011; 17:08:04 >

• 
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.