Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (660. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.930
Cevap
23
Favori
898.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaslar gecen sormustum ama bir cevap alamamistim launcher lar cohazı garamti disi birakiyormu yardimci olursaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desone

quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

Orijinalden alıntı: desone

iyi günler arkadaslar benim bi sorum olucak yaklasık bir haftadan beri DHD kullanıcısıyım, sorunum internet kullanımı hakkında. telefon uyku modunda bile (gece 12-1 den sabah 9 a kadar) 20 mb internet harcıyor hic bir sey yapmadan bunu engellemek için önerilerinizi bekliyorum. bu arada telefon rootsuz geldiği gibi kullanıyorum custom rom'la hem internet hem de pil ömründen tasarruf sağlanabilir mi?
    Şimdiden teşekkürler

Ayarlardan senkronizasyonu kapıtırsanız veri alışveriş i yapmaz

tesekkurler cevap için kapattım su anda senkronizasyonu fakat facebook whatsup gibi uygulamalardan bildirim almaya devam edebilecekmiyim bu şekilde

Senkronizasyon kapalı iken alamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: turk20

Slm arkadaslar gecen sormustum ama bir cevap alamamistim launcher lar cohazı garamti disi birakiyormu yardimci olursaniz sevinirim

bırakmaz bırakmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtknc

Otomatik update bulmayan cihazları manuel olarak 2.3 e geçirmek için bir anlatım mevcutmudur acaba?
    Nasil yapabilirim bu update olayını. Telefonum 2.2.1 de ve yazılım güncel diyor

Yokmu yardimci olabilecek biri
  • bunları nerden çıkarıyosunuz daha neler. rahat rahat kullanın launcher ınızı
  • İyi forumlar param olmamakla birlikte almayı planladığım telefonlardan biri dhd ondan dolayıda birkaç sorum olacak
    1. Telefonun flash performansı nasıl dh deki çift çekirdekli tel karşılaştırmalarında bile video incelemelerde falan takılmalar olduğu söyleniyodu bu durum dhd de ne durumda.
    2. Ekranı nasıl wvga ama 4.3" olması durumu nasıl değiştiriyor, gorilla glass varmı.
    3. Resmi 2.3.3 geldimi ve sensation daki sens arayüzü dhd ye port edildimi.
    4. Nvidia tegra zone daki oyunlar oynana biliyormu.
    Şimdilik bukadar yardım etmeden yardımlarınız cevaplarınız için tesekkür ederim(yağcılarda inecek var)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anroid marketimimde paralı uygulamalar neden çıkmıyor bilgisi olan varmı ? htc desire hd kullanıcısıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcngl

Anroid marketimimde paralı uygulamalar neden çıkmıyor bilgisi olan varmı ? htc desire hd kullanıcısıyım.

Türkiyede su anda android market de sadece ücretsiz uygulamalar görünmez trdeki vergilerden dolayı market tam olarak açılmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: civilbugra

quote:

Anroid marketimimde paralı uygulamalar neden çıkmıyor bilgisi olan varmı ? htc desire hd kullanıcısıyım.

Türkiyede su anda android market de sadece ücretsiz uygulamalar görünmez trdeki vergilerden dolayı market tam olarak açılmadı

bende ücretsizler mevcut fakat ücretli hiçbir uygulama gözükmüyor.
  • quote:

quote:

quote:

kusura bakma ya üncertsizler görünür yazacağım yerde görünmez yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civilbugra -- 17 Temmuz 2011; 20:09:44 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

kusura bakma ya üncertsizler görünür yazacağım yerde görünmez yazmışım

heh oldu şimdi teşekkürler

• Bu launcher nasıldır? Çok hoş duruyor da. Bir de arkaplan resmini bulabilir misiniz?

Geçen DH video incelemesinde görmüştüm. Güzel bir Music Player. Albüm kapaklarını otomatik indiriyor deniliyordu. Kullanmadım tavsiye üzerine paylaşmak istedim.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1088804

• quote:

İyi forumlar param olmamakla birlikte almayı planladığım telefonlardan biri dhd ondan dolayıda birkaç sorum olacak
    1. Telefonun flash performansı nasıl dh deki çift çekirdekli tel karşılaştırmalarında bile video incelemelerde falan takılmalar olduğu söyleniyodu bu durum dhd de ne durumda.
    2. Ekranı nasıl wvga ama 4.3" olması durumu nasıl değiştiriyor, gorilla glass varmı.
    3. Resmi 2.3.3 geldimi ve sensation daki sens arayüzü dhd ye port edildimi.
    4. Nvidia tegra zone daki oyunlar oynana biliyormu.
    Şimdilik bukadar yardım etmeden yardımlarınız cevaplarınız için tesekkür ederim(yağcılarda inecek var)

1-süper, takılma yok.
    2-ekran çok canlı ve güzel, gorilla glass var.
    3-evet, evet
    4-evet (root ederseniz)

• quote:

quote:

Otomatik update bulmayan cihazları manuel olarak 2.3 e geçirmek için bir anlatım mevcutmudur acaba?

rootlumu cihaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

quote:

rootlumu cihaz?

Aynı durum bende de var ve rootlu. Piyasaya ilk çıkan ve ele geçmesi sıkıntılara yol açan cihazlardan.
  • ekranın üstündeki köşedeki saati kaldıra biliyormuyuz?
  • telefonu cebimde tasiyorum arama geldiginde ya cepten cikartirken mesgule atiyor yada aciliyor.akrobatik hareketlerle cikartiyorum artik.
    bunun cözümü varmi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: efa83

telefonu cebimde tasiyorum arama geldiginde ya cepten cikartirken mesgule atiyor yada aciliyor.akrobatik hareketlerle cikartiyorum artik.
    bunun cözümü varmi???

Aynı olay banada oluyor ama düzgün çıkarmaktan başka bir şansımız yok galiba :) Ben yanlardan tutarak çıkarmaya başladığımdan beri faturam daha az geliyor :)

(Meşgul verdiğim için herkesi geri aramaktan fatura 2 katına çıkıyordu :)))) )
  • quote:

Orijinalden alıntı: efa83

telefonu cebimde tasiyorum arama geldiginde ya cepten cikartirken mesgule atiyor yada aciliyor.akrobatik hareketlerle cikartiyorum artik.
    bunun cözümü varmi???

Lock screen uygulamaları kullanabilirsiniz.
  • Videoları sorunsuz açacak bir video player var mı? (Android Market'te)
  • 
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.