Şimdi Ara

***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)*** (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.274
Cevap
18
Favori
43.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TeyesCC3

Baktım hocam seri numara aynı bende

Kulaklık kullandığım zaman yankı olayı olmuyor ama herkes şikayetçi hakem heyetine başvursam dexter Morgan arkadaş daha çok uğraştığını yazmıştı lanet ediyorum bu cihaza 2000 yılından buyana cep telefonu kullanıyorum hiç bir cihazım arıza yapmadı bu cihazı 3. Kez servise göndercem

Z3 compact mumla arar oldum
    Martttan beri thhde telefon. 17 eylülde bilirkişi incelemesi çıktı hala haber gelmedi
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Bende vatan a verdim cihazı 30 iş günü bekledim ama problem vatandan kaynaklı servise geç vermişler cihaz geldiğinde kvk cihazın geldiği tarih ile tamir edilen süre 10 gündü ayrıca verilen belgede 10 iş gününden sonra geçici cihaz verilmesi gerektiği yazıyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Telefonumun pil sorunu var ve garantisi devam ettiğinden servise vereceğim. Telefon şu anda s-off ve üzerinde lineage 15.1 var. Garantide servis dışı dememeleri için ne yapmam lazım, stock rom a mı dönmem lazım? Telefon açılırken "test purposes only" falan yazıyor.
    Mümkünse nougat'ya dönmek istiyorum çünkü pil sorunları nougat dayken yoktu. Çok iyi bilmediğim için yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Ekran bilgilerimi aşağıya koyuyorum.
    Şimdiden teşekkürler

***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serotoninlover -- 13 Ekim 2018; 11:31:6 >

• Merhabalar, HTC m10 kullanıyoeum, cihazı yeni aldım, sıfırdan orjinal rom kurmak istiyorum. Benden önceki sahibi neler yükledi bilemiyorum, o nedenle gerçek mana da wipe ederek işe başlamak isterim.

ne yapabilirim?
  • serotoninlover
    Bu güne kadar servise hiç telefon göndermedim. Stock rom kurmak istersen alttaki anlatımımı sende uygulayabilirsin. Telefonunda pil sorunu nedir?
    ProfXavier
    Pratik olarak ayarlar-yedekle ve sıfırla'dan fabrika ayarlarına dönüp sıfır kurulum yapabilirsin.
    Boot menüden wipe ile rom kurman için telefonu sıfırlayacağın için fastboot gevar all komutunu girerek oradaki özelliklere uygun stock romu xda'dan bulabilirsin.
    https://forum.xda-developers.com/sitesearch.php?q=htc%20m10%20stock%20rom
  • Kolay gelsin HTC 10 cihazım imei değişti android 6.0.1 de kaldı. Güncelleme almıyo. İlk sayfadaki 2.41.401.4 ruu.exe dosyasını indirdim telefondan indirdim sd karta. Bunu mu yüklemem lazım sadece. Yoksa zip olanı mı. Yardım edersen sevinirim teşekkürler iyi akşamla

• quote:

Orijinalden alıntı: tunaefe

Kolay gelsin HTC 10 cihazım imei değişti android 6.0.1 de kaldı. Güncelleme almıyo. İlk sayfadaki 2.41.401.4 ruu.exe dosyasını indirdim telefondan indirdim sd karta. Bunu mu yüklemem lazım sadece. Yoksa zip olanı mı. Yardım edersen sevinirim teşekkürler iyi akşamla
    Cid mid tr ise evet bu.

• ***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)***

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Böyle yazıyo ama tam anlamıyorum TR mi değil mi kaçak olarak almıştım telefonu Çukurcadan

• Bide yedek almam gerekiyor mu yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

• quote:

Böyle yazıyo ama tam anlamıyorum TR mi değil mi kaçak olarak almıştım telefonu Çukurcadan
    Tr değil ortadoğu ama aynı romu kullanıyor,yedek elle alacaksınız,foto müzik falan,telefon sıfırlanacak.

• Titanium back up la yedek aldım hafıza kartına resimler hafıza kartında zaten sıkıntı olmaz herhalde çok teşekkür ederim ilginize

• Geri titanium back uptan yüklenir programlar herhalde

• Video da dosya uzantısı zip bide. Dosya adını değiştirince
    . zip mi olacak. exe mi

• quote:

Titanium back up la yedek aldım hafıza kartına resimler hafıza kartında zaten sıkıntı olmaz herhalde çok teşekkür ederim ilginize
    Tekrar root atacaksanız olur. Zip başka exe başka. Zip download modedan sdkart ile exe download mode usb pc bağlantısı ile normal program kurar gibi. Exe daha sağlıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ettu

serotoninlover
    Bu güne kadar servise hiç telefon göndermedim. Stock rom kurmak istersen alttaki anlatımımı sende uygulayabilirsin. Telefonunda pil sorunu nedir?
    ProfXavier
    Pratik olarak ayarlar-yedekle ve sıfırla'dan fabrika ayarlarına dönüp sıfır kurulum yapabilirsin.
    Boot menüden wipe ile rom kurman için telefonu sıfırlayacağın için fastboot gevar all komutunu girerek oradaki özelliklere uygun stock romu xda'dan bulabilirsin.
    https://forum.xda-developers.com/sitesearch.php?q=htc%20m10%20stock%20rom
    telefona uygun romu nasıl bulacağım? sanırım t-mobile sprint, verizone ve unlock olmak üzere bir çok rom var?

• fastboot getvar all komutunu girip telefonun version numarasına bakarak xda'dan bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

fastboot getvar all komutunu girip telefonun version numarasına bakarak xda'dan bulabilirsin.
    hocam cihazı nasıl s-off yapabilirim_ ücretsiz bir yol var mı?
  • hocam cihaz konusunda çok yardımlarınız oldu sağolun. Ama sorun bir türlü çözülmedi sonunda Nisan ayında aldığım Htc 10 telefonuma servis tarafından ücret iadesi kararı verildi.
    Bu arada o kadar para verip hiç kullanmadığım amazon dan aldığım ekran koruyucu ve 1 kaç hafta anca kullandığım şeffaf kılıf elimde kaldı.https://www.amazon.com/gp/product/B073X5CQJH/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1https://www.amazon.com/gp/product/B01DN3RUS0/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veerzaara -- 29 Kasım 2018; 13:25:39 >

• Android 8den 7ye nasıl dönebilirim arkadaşlar? 8 haşat etti telefonu
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.