Şimdi Ara

***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)*** (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.273
Cevap
18
Favori
43.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu yöntem HTC 10 da oluyor mu deneme şansınız oldu mu .
    Ben direk Android 6 tabanlı custom rom atmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc 10 da denemedim. M8 de denemiştim. olmuştu. 10 da da muhtemelen işe yarar.

• Hocam öncelikle iyi akşamlar benim HTC one m9 telefonuma Telefonum S-On dayken TWRP kurdum ancak stock rooma geri dönmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-31C666817

REZERVE...
    Hocam öncelikle iyi akşamlar benim HTC one m9 telefonuma Telefonum S-On dayken TWRP kurdum ancak stock rooma geri dönmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Htc 10 mikrofonunu yaptırabileceğim bir yer var mı?

• TWRP girerken şifre koymuştum şimdi nereden şifre koyduğumu bulamadım yardımcı olacak varmı.

Telefonu fabrika ayarlarına geri aldım ama hala açılışta şifre istiyor

• Şifre dediğin ekran kilidi desen mi? Değilse tam temizlik sonrası romu sıfırdan kurmalısın. twrp gider yeniden kurarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeyesCC3

TWRP girerken şifre koymuştum şimdi nereden şifre koyduğumu bulamadım yardımcı olacak varmı.

Telefonu fabrika ayarlarına geri aldım ama hala açılışta şifre istiyor
    ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 19 Mart 2021; 10:23:6 >
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    Aynen açılış deseni TWRP girerken de aynı şifreyi istiyor telefon sıfırlanıyor ama şifre deseni kalkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-31C666817

,

Alıntıları Göster
    Deneyeceğim hocam

• ordeniz
    Tecrübelerin ne der acaba?

Bir yıldır Htc 10 (unlock, s-off, yurtdışından alınma) kullanıyorum. Telefondan bir sorun hariç çok memnunum. Karşı tarafla konuşurken, karşı taraf kendi sesini ekolu duyunca görüşme çok berbat oluyor. Mecburen sesi kısınca yankılanma bitiyor ama o zaman da benim sesim karşı tarafta az duyuluyor. Sırasıyla stock 8.0, custom PixelExperience, LeeDrOiD 10 V5.2.3 romları kullandım. Sorun aynen devam ediyor. Telefonu sırf bu sorun yüzünden değiştirmeyi düşünüyorum. Yapabileceğim başka bir yöntem var mı? Servise gönder deme. Gönderirsem, ana kart değişirse S-Off gider.

Edit: En sonunda eko sorununu çözdüm. Sırasıyla yaptıklarım.

Ses kaydedici ile test yaparken eko yaparsa büyük bir ihtimalle mikrofon bozuktur. Bende eko yapmadı.
    Ahize açıkken, kulaklık takılı iken testler yaptım, eko hiç yapmadı. Sadece normal konuşmada eko yapıyordu.
    Telefonun alt tarafındaki mikrofon, hoparlör girişini (beşli ızgara şeklinde) ve type-c Usb soket girişini, süpürge makinası, diş fırçası ve tamir fırçası kullanarak biriken tozları temizledim.
    Yaptığım testlerde eko tamamen gitti, net görüşebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 10 Kasım 2019; 18:6:2 >

• Htc cihazlarınızı s-off yapabilirim makul bir ücret karşılığında yer Marmaris u 11 eyes modeline kadar destek var

• ledroid uyumlu gapps hangisi arkadaşlar link verebilrmisiniz
  • LeeDrOiD_10_V5.3.3-R9 rom kullanıyorum. Gapps kullanmadım ama kurulumda hangi uygulamaları kullanmak istiyor-istemiyorsun seçerek kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

LeeDrOiD_10_V5.3.3-R9 rom kullanıyorum. Gapps kullanmadım ama kurulumda hangi uygulamaları kullanmak istiyor-istemiyorsun seçerek kullanabilirsin.
    karnel olarak hangisini kullanıyorsunuz hocam kurarken htc karnel birde cleanstyle diye sordu cleani seçtim sanki yavaş gibi geldi .siz de durum nedir
  • CleanSlate-kernel-v3.7.14 kurdum. Telefonun performansından memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

CleanSlate-kernel-v3.7.14 kurdum. Telefonun performansından memnunum.
    hocam karneli nasıl yukluyorduk unutmuşum twrp de yazarmsıınız rica etsem
  • Arkadaşlar en iyisi stok Android 8. Sorunsuz, stabil ve akıcı. Bence boşuna başka romlarla uğraşmayın.

• serkan1216
    Kerneli micro Sd karta at. Twrp'yi aç. Rom yükler gibi yükle.
  • evet telefonu rezil ettim en sonunda ne yapacam bilmiyorum yardımcı olacak arkadaş varmı acaba .
    telefon twrp ye ekrana kadar falan geliyor fakat . romu da yüklüyor ama açılmıyor bootlopa düşüyor sürekli
    vipe yaptım ondan sonra oldu böyle nasıl düzeltecem bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz..
    telefonda s of var

bootloader kilidi açık
    S- OF
    TWRP yüklü
    durum bu
    yazılım atamadım bir türlü attım aslında twrp den fakat telefon sürekli bootloop ediyor açılmıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 9 Şubat 2020; 20:42:31 >
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.