Şimdi Ara

***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)*** (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.273
Cevap
18
Favori
43.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-92A2F8722

quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

Link alabilir miyim? Kontrol edeyim.

Merhaba şu linklerdeki ruu zip dosyalarını attım ama hepsinde yükleme başlangıcında hata verdi. Şuan stok 2.41.401.41 kurulu . Avrupa romlarını denedim hep.

https://androidfilehost.com/?fid=890129502657577036&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

https://forum.xda-developers.com/htc-10/help/waiting-ruu-oreo-europe-t3769317

https://forum.xda-developers.com/htc-10/how-to/stock-stock-collection-recovery-ruu-ota-t3359297/post76054829

boot firmware ile ilgili birşeyler olabilirmi? htcnin sistemi karışık geliyor bana

En son linkteki şunları paylaşmış. Bunlardan sadece ruu.zip olanı denedim diğerlerinin farkı nedir ?

3.16.401.2 RUU (ZIP)

3.16.401.2 Full Stock Firmware - FullWipe - Combined

3.16.401.2 Recovery

3.16.401.2 TWRP Backup Untouched System Image and Boot with Recovery

Alıntıları Göster
    Önce Fullstock firmware (2 kez ardarda -1.de hata verecek, hiç çıkmadan direk tekrar flaşlanacak download modedan) ardından da 1 küsür gb olan oreo 2ps6img olanı yüklemeniz lazım.

• arkadaşlar bende system status modified diyor onu nasıl düzeltebiliriz.Ruu felan kurdum ama olmadı.son olarak s-off yapmak mantıklı mı sizce
  • Merhaba bahsettiğiniz ilk firmware dosyasını direk attım , dosyayı görmedi bende ismini 2PS6IMG olarak değiştirdim bu sefer gördü ama yüklemenin ortasında aşağıdaki hatayı veriyor download modda. Birkaç defa yeniden başlatıp denedim hep aynı hatayı verdi.

***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 2 Mayıs 2018; 15:53:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-92A2F8722

Merhaba bahsettiğiniz ilk firmware dosyasını direk attım , dosyayı görmedi bende ismini 2PS6IMG olarak değiştirdim bu sefer gördü ama yüklemenin ortasında aşağıdaki hatayı veriyor download modda. Birkaç defa yeniden başlatıp denedim hep aynı hatayı verdi.

İndirdiğiniz dosya sorunlu görünüyor hocam.

• Hangi ruu dosyasini denersem deneyim hata aliyorum , telefonun imeisi degistirilmiş yurtdişi ama cid numarasi m27 . Ondan dolayı yüklenmiyor olabilir mi , yada bunu pc üzerinden kablo ile flashlasam dahami güvenli olur.

Sizide yoruyorum kusura bakmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 3 Mayıs 2018; 14:51:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmei değişimi varsa bilemiyorum. Pcden kablo ile ruu.exe yüklenir ama o da oreo yok.
    Siz 2.41.401.41 ruu.exe bulun yükleyin, oreo yu bekleyin derim ben. Çünkü çıkanlar orijinal olmayabiliyor, bir de bence orijinal ruu.exe yükledikten sonra s-off tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Android 8 yükledikten sonra telefon da hizmet yok yazısı geliyor. Türkiye garantili cihaz. İmei ye bişey mi oldu acaba ?

Maximushd ve leedroid yükledim telefon açılmadı. PureOs yükledim 8. Hizmet yok diyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kreat

Android 8 yükledikten sonra telefon da hizmet yok yazısı geliyor. Türkiye garantili cihaz. İmei ye bişey mi oldu acaba ?

Maximushd ve leedroid yükledim telefon açılmadı. PureOs yükledim 8. Hizmet yok diyor?
    İmei gitmiş. Fw yüklemediniz mi?
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Android 7 den direk 8 e geçiş yapayım dedim custom stok rom ile.
    Sorunu düzelttim.

https://forum.xda-developers.com/htc-10/how-to/solution-imei-signal-downgrade-oreo-8-0-t3748999
  • Arkadaşlar herkese Merhaba cihazını kvk ya 3 kez yollamıştımbootlop sorununu çözememişlerdi %35 de kapanıyordu bende bursada nettech iletişim diye kurumsal biryer var oraya verdim bataryayı değiştirin dedim değiştirdiler ve sorun düzeldi hatta ve hatta bunun üstüne cihaza oreo 3.16.401.2 yükleyip maximushd 4.0.0 rom yükledim inanılmaz memnunum ekte batarya durumunu görebilirsiniz ***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)***

• ***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)***
  • dostum oreo için 5 saatlik SOT ( screen on time ) süreleri normal ben leodroid ile 4 saati aştım sen Maksimushd ile 5 i zorlarsın hayırlı olsun
  • Stock android 6da 24 saat bekleme ile 6 saat alıyorum. Bence telefon 2 seneye falan ölüyor. (değişim cihazı)
  • Arkadaşlar bende HTC 10 tr telefon mevcut. Mediamark faturalı. Android 7.0 güncellemesini sorunsuz almıştım. Dün itibariyle yeni sistem güncellemesini telefonda gördüm. Yükledim ancak sistem güncelleme dosyası bozuk mesajı aldım. yeniden indirmek istediğim her seferinde 1.4 gb sistem dosyasını yüklememe rağmen aynı hatayı alıyorum. kotamı adeta yedim bitirdim, ancak ne çare ki sistem dosyası bozuk mesajı almayı sürdürüyor. forumlardan gördüğüm kadarı ile oreo güncellemesini sorunsuz olarak indirenler var. bu sebeple sistem dosyası sorunlu olmasa gerek. Ben bu sorunu nasıl giderebilirim, bilen bir el atsın.
  • personelforum P kullanıcısına yanıt
    Güncelleme dosyasını xda da bulun cihazdaki hafıza kartına indirin. Ardından cihazı download modda açıp ses tuşlarıyla recovery bölümüne geçin. resimdeki menüde apply update from sd card seçeneğine gelip güç tuşuyla onaylayın ve kurulumu başlatın...

***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)***

• personelforum P kullanıcısına yanıt
    Ya da cihaza hard format atıp tekrar güncellemeyi deneyin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Ya da cihaza hard format atıp tekrar güncellemeyi deneyin :)
    +1
  • Bir htc 10 kurbanı daha geldi. :)

Herkese geçmiş olsun diyerek
    Oreo dan Nougat a geri dönmek mümkün mü.?
    Xda sitesinde bir şeyler var ama pek anlamadım.
    Bilgisi olan varsa anlatabilir mi.?

Saf romları denemek istiyorum oreo da seçenek bulamadım.
    Bildiğiniz bir rom varsa oda olur.

Şuan cihazın herşeyi stock ve oreo 3.16.401.2

mid: 2PS620000
    cid: HTC__M27
  • Ordeniz hocam
    konu sahibi olarak sizden konuyu güncellemenizi rica etsem
    en azından firmware, yeni romlar ve linkler olarak
    mümkün müdür.?
  • Konuyu acan buralara kadar tasiyan @ordeniz arkadasimiza cok tesekkurler . Tek basina HTC 10 yazilim konusunu xda kalitesinde nerdeyse tek baslik altinda burada toplamis.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.