Şimdi Ara

***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)*** (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.273
Cevap
18
Favori
43.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ordeniz

BS_US001

2PS650000

İndirdiğiniz zip de arızalı olabilir.

Edit : TWRP üzerinden mi kurmaya çalıştınız yoksa direk download modda mı?

direkt download modda hocam bu verdiğiniz hangisi için en son indirdiğim exe ruu için olanı hangisi exe yi nasıl kuruyoruz birde ben suan 6.0.1 sürümündeyim yükseltmeye değermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sehzade548

quote:

BS_US001

2PS650000

direkt download modda hocam bu verdiğiniz hangisi için en son indirdiğim exe ruu için olanı hangisi exe yi nasıl kuruyoruz birde ben suan 6.0.1 sürümündeyim yükseltmeye değermi

2PS6IMG.zip olarak denemişsinizdir diye tahmin ediyorum.

Bu verdiğim cid = BS_US001 , mid = 2PS650000 US Unlocked için. 2.51.617.21 ruu.exe için.

Kurulum basit. Telefonu download mode'a alıp orjinal usb kablosu ile pc'ye bağlayın.
    Ruu.exe'yi çalıştırıp,onay kutularını okuduktan sonra işaretleyip,ileri ileri yapıyoruz ve ellemeden kurulumu tamamlamasını bekliyoruz.
    Kurulumdan önce ilk sayfadaki microsoft visual 2008 zımbırtısını kurmayı unutmayın,yoksa ruu.exe çift tıklanınca açılıp kayboluyor gibi olur.

• quote:

quote:

quote:

BS_US001

2PS650000

2PS6IMG.zip olarak denemişsinizdir diye tahmin ediyorum.

Bu verdiğim cid = BS_US001 , mid = 2PS650000 US Unlocked için. 2.51.617.21 ruu.exe için.

Kurulum basit. Telefonu download mode'a alıp orjinal usb kablosu ile pc'ye bağlayın.
    Ruu.exe'yi çalıştırıp,onay kutularını okuduktan sonra işaretleyip,ileri ileri yapıyoruz ve ellemeden kurulumu tamamlamasını bekliyoruz.
    Kurulumdan önce ilk sayfadaki microsoft visual 2008 zımbırtısını kurmayı unutmayın,yoksa ruu.exe çift tıklanınca açılıp kayboluyor gibi olur.

evet hocam ismi değiştirip denedim doğrudur

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

hocam bootlader kitliyeceğim. adb devices diye arattığımda List of devices attached şu yazı çıkıyor. cihazı bulmuyor

hocam lineage os u kurdum fakat gapps kurduktan sonra telefon aşırı yavaşlıyor kaslamar başlıyor 14.1 sürümü, Resurrection Remix de lik ölü nereden bulabilirz
  • quote:

quote:

hocam bootlader kitliyeceğim. adb devices diye arattığımda List of devices attached şu yazı çıkıyor. cihazı bulmuyor

hocam lineage os u kurdum fakat gapps kurduktan sonra telefon aşırı yavaşlıyor kaslamar başlıyor 14.1 sürümü, Resurrection Remix de lik ölü nereden bulabilirz

Merhaba. Lineage kuracagınıza purefusion kurun. Hem desteği çok hemde kasma donma yapmıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba. Lineage kuracagınıza purefusion kurun. Hem desteği çok hemde kasma donma yapmıyor.

Bende Purefusion u tavsiye ederim 3 aydır kullanıyorum 2 haftada bir güncelleme geliyor çok hızlı - stabil - pil ömrü normal

• quote:

Orijinalden alıntı: drdonanım

quote:

quote:

quote:

Bende Purefusion u tavsiye ederim 3 aydır kullanıyorum 2 haftada bir güncelleme geliyor çok hızlı - stabil - pil ömrü normal

Bende pil ömrü berbattı

• güncellemeleri yaptın mı bazılarında bende sıkıntı yaşadım son iki güncelleme ile süper akıcı . başka rom kurmaya elim varmıyor birde oreo 8.0 gelecek diye ağırdan alıyorum . Hangi romu tavsiye edersin
  • arkadaşlar sonunda bana da geldi 30 gün içinde kapanacak hattım . pasaport bulamadım maddi durumum da iyi değil açıkçası . .bunu nasıl halledebilirim .. root room vs ile ne yapmam lazım bana yardımcı olurmsunuz acaba arkadaşlar ? htc10 ile
  • Bootloader kilidini açacaksınız.Twrp recovery kuracaksınız. Twrp ekranından root dosyasını flashlayip cihazı s off a hazır hale getireceksiniz. Sonra Sunshine uygulamasını cihaza kurup 25 dolar karşılığında cihazı s off yapacaksınız. Buraya kadar gelin sonrası çok kolay :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 25 Ekim 2017; 2:8:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim bir sorum olacaktı HTC 10 cihazim bootloader açık ve s off şuan HD maximus rom kurulu 7.1 EAS tweaks kurulu bazı arkadaşlar stock 6.0 pil süresi daha iyi diyor size en iyi pil performansı nasıl elde edebilirim ve stock 6.0 nasıl donebilirim ruu dosyası indirip dowland modda yuklersem sorunsuz calisirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Bootloader kilidini açacaksınız.Twrp recovery kuracaksınız. Twrp ekranından root dosyasını flashlayip cihazı s off a hazır hale getireceksiniz. Sonra Sunshine uygulamasını cihaza kurup 25 dolar karşılığında cihazı s off yapacaksınız. Buraya kadar gelin sonrası çok kolay :)

bunu ücretsiz yapmanın yolu yokmu ? 25 dolar çok fazla ya .diğer telefonlarda ücrtesiz de yapıyorlar
  • quote:

Sonunda OREO 8.0 beta geldi Purefusion forever :)

https://forum.xda-developers.com/htc-10/development/rom-official-pure-fusion-os-oreo-t3694203

sen yukledınmı yukledıysen rom ve gapps hangılerını yukledın xda da gapps bazıları sorun çıkarıyomuş yeşilleendir bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

quote:

Bootloader kilidini açacaksınız.Twrp recovery kuracaksınız. Twrp ekranından root dosyasını flashlayip cihazı s off a hazır hale getireceksiniz. Sonra Sunshine uygulamasını cihaza kurup 25 dolar karşılığında cihazı s off yapacaksınız. Buraya kadar gelin sonrası çok kolay :)

bunu ücretsiz yapmanın yolu yokmu ? 25 dolar çok fazla ya .diğer telefonlarda ücrtesiz de yapıyorlar

Mediatek işlemcili cihazlar dışında bu işlemi ücretsiz olarak yapmanın imkanı yok...

• quote:

quote:

Sonunda OREO 8.0 beta geldi Purefusion forever :)

https://forum.xda-developers.com/htc-10/development/rom-official-pure-fusion-os-oreo-t3694203

sen yukledınmı yukledıysen rom ve gapps hangılerını yukledın xda da gapps bazıları sorun çıkarıyomuş yeşilleendir bizi

Selam ;
    ilk kullanım için çok fazla hata verdiği için 1-2 saat kullanabildim . kurulum ve gaapss sitedekileri kullandım onlarda sıkıntı yok ama günlük kullanım için biraz zamana iytiyac var gibi ( camera - wifi - hotspot hatalar aldım kapanıp açıldı ) takip edip tam verimli kullanınca buradan paylaşırım.

• quote:

quote:

quote:

Mediatek işlemcili cihazlar dışında bu işlemi ücretsiz olarak yapmanın imkanı yok...

hocam şöyle bir yazı buldum bu ne demek

nederland25 adlı üyenin .

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=275211&page=11

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam şöyle bir yazı buldum bu ne demek

nederland25 adlı üyenin .

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=275211&page=11

Güncel .

• Merhaba arkadaşlar herkese iyi günler umarım iyisinizdir HD maximus son sürüm artı doze kullanıyorum en iyi batarya ömrü veren rom hangisi acaba bir de sound mod varmış kulaklık sesinde sorun yok ama cebimde felan yürürken dışarda duyamıyorum telefonu ve nasıl kurabilirim. Soundmodu

• quote:

Orijinalden alıntı: Haxn

Merhaba arkadaşlar herkese iyi günler umarım iyisinizdir HD maximus son sürüm artı doze kullanıyorum en iyi batarya ömrü veren rom hangisi acaba bir de sound mod varmış kulaklık sesinde sorun yok ama cebimde felan yürürken dışarda duyamıyorum telefonu ve nasıl kurabilirim. Soundmodu

Soundmod ses yukseltme degil. Oncelikle onu soyleyeyim. Surround efekti veriyor. Bunu yaparken de ses yukseltme secenegi var ancak pek tavsiye etmem yuklemenizi. Ses daha yuksek oluyordu evet, ancak asiri tiz geliyordu bana. Normali kadar kaliteli olmuyordu. Ayrica ufak tefek cizirti ya da ses kirliligi olabiliyor. Video izlerken konusmalarda fark etmistim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.