Şimdi Ara

***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)*** (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.273
Cevap
18
Favori
43.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: satuk_bugra

SoundMod u yükledim.Hoparlöre bakamadım bu saate de pek mümkün değil bakabilmem ancak kulaklıklarda denedim. Çok net bir şekilde içine etmiş affedersiniz ya da ben yanlış kurdum. Basslar daha net gibi ama ses hiç net değil. Bütün müzik keyfimi kaçırdı.Neyse sıkıntı yok LeeDroid e bakmıştım arkadaş atınca sağolsun ilgimi çekmişti bir de onu deneyeceğim.

buradan modülü yapan arkadaşa özürlerimi iletiyorum. ilk kurduğumda 2dk deneyip silmiştim. tekrar kurup ayrıntılı inceledim. öncelikle modül surround efekti veriyor bi nevi. öyle yaklaşmak gerekiyor. dediğim gibi ilk denediğimde buna dikkat etmemiştim. ayrıca kendi ses profilimi normal boomsound a göre ayarladığımdan da seste bir bozukluk olmuştu. hoparlör kısmına gelince, tizleri biraz fazla, kimi zaman rahatsız ettiği oldu beni ancak optimal da bile(güvenli seviyedeki ses artışı) ses gerçekten fark edilir derecede arttı. kulaklık için kullanmaya devam etmeyebilirim belki ancak hoparlör için kullanmaya devam edeceğim gibi. çoğu zaman sesi az geliyor telefonun çünkü.

• Bootloader Unlock

Ne işe yarıyor unlock romu kurabiliyormuyuz

Garanti de sıkıntı yapar mı garanti dışı

Güncel yazılıi yüklemek istiyorurum nasıl yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fztazc

Bootloader Unlock

Ne işe yarıyor unlock romu kurabiliyormuyuz

Garanti de sıkıntı yapar mı garanti dışı

Güncel yazılıi yüklemek istiyorurum nasıl yapabilirim

Son sürüm için

önce bootloader kilidini açacaksınız (geri kapatmak çok basit, Bir komut giriliyor o kadar),

Sonra s-off yapacaksınız(herkesin çekindiği kısım bu, 25 dolar ve garanti gider, Bunun da dönüşü var ama sakatlık çıkarma ihtimali az da olsa var diye tavsiye edilmiyor ama ben 2 kez yaptım ve geri döndüm)

Sonra telefonun cid ve mid ini US unlocked yapacaksınız (en güncel sürüm için)

Sonra o verdiğiniz adresten romu indirip kuracaksınız

Her işlemin nasıl yapıldığı ayrıntılarıyla konuda var.

• İyi günler cümleten. Bir sorum var. Normalde Türkiye'ye 2.41.401.3 güncellemesi geldi. Elimde bi ara indirdiğim 2.41.401.4 RUU'su var. Bunu kursam halen yeni gelen güncellemeleri alırmıyım. Teşekkürler şimdiden.

Bu arada ne root ne de s-off hiç bişey yok. (Garanti süresi dolsun ilk işim bu olacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kursatgoker

İyi günler cümleten. Bir sorum var. Normalde Türkiye'ye 2.41.401.3 güncellemesi geldi. Elimde bi ara indirdiğim 2.41.401.4 RUU'su var. Bunu kursam halen yeni gelen güncellemeleri alırmıyım. Teşekkürler şimdiden.

Bu arada ne root ne de s-off hiç bişey yok. (Garanti süresi dolsun ilk işim bu olacak :)

Aynı sürüm zaten, güncelleme alır.

• Arkadaşlar ikinci el bir telefon alarak aranıza katıldım. Cihaz yurtdışı cihazı olduğu için Türkçe dil seçeneği yok, sürüm Android 7.0 2.41401.3 bunu nasıl türkçe yapabilirim.

LÜTFEN ACİL YARDIM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakut64

Arkadaşlar ikinci el bir telefon alarak aranıza katıldım. Cihaz yurtdışı cihazı olduğu için Türkçe dil seçeneği yok, sürüm Android 7.0 2.41401.3 bunu nasıl türkçe yapabilirim.

LÜTFEN ACİL YARDIM

Sim kartı taktın mı?
  • Yok hocam takmadım, takınca gelir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakutt1 -- 28 Temmuz 2017; 11:3:16 >
  • Evet
  • Hocam malum telefonu yeni aldım, panel konusuna kafayı taktım, biraz araştırdım devchek programını indirdim ama orda panel yazmıyor, download mode a girdim sytem info dedim orda da hiçbir bilgi göstermiyor, panelin hangisi olduğunu nasıl öğrenebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakut64

Hocam malum telefonu yeni aldım, panel konusuna kafayı taktım, biraz araştırdım devchek programını indirdim ama orda panel yazmıyor, download mode a girdim sytem info dedim orda da hiçbir bilgi göstermiyor, panelin hangisi olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Nougat sürümünde bakılamıyor,soff unlock root vb. yapmak lazım.

• Anladım hocam teşekkür ederim cevap için.

• Varmı önerdiğiniz rom? Maximus, viper, leedroid denedim
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Maximustayim su an. Oyun perfoansi cok sikinti yaratti anlamadim ama onun disinda guzel. Pil de iyi gibi.

• quote:

Maximustayim su an. Oyun perfoansi cok sikinti yaratti anlamadim ama onun disinda guzel. Pil de iyi gibi.

Maximus android 6da iyiydi ama 7de çok bozdu niyeyse. Büyük ihtimal sense tabanında sıkıntı var. Aksam aosp tabanlı rom kuracağım
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    ben de isterim aosp kurmayı da benim telefonun aosp tabanlı romlarda pili saçmalıyor.%50 den sonra çok hızlı düşüyor ve ara sıra düşmüyor/bir anda düşüyor. günün sonunda da stocktan kötü pil süresi alıyorum. fa64 se sizin cihaz pil konusundan ne olduğunu yazarsanız sevinirim.
  • quote:

ben de isterim aosp kurmayı da benim telefonun aosp tabanlı romlarda pili saçmalıyor.%50 den sonra çok hızlı düşüyor ve ara sıra düşmüyor/bir anda düşüyor. günün sonunda da stocktan kötü pil süresi alıyorum. fa64 se sizin cihaz pil konusundan ne olduğunu yazarsanız sevinirim.

Aosp romu kurdum. Hiç memnun kalamadım. Acayip sorunlu maalesef. Sense tabanlı romlar akıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

quote:

Aosp romu kurdum. Hiç memnun kalamadım. Acayip sorunlu maalesef. Sense tabanlı romlar akıyor

Hangisini kurdunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

quote:

Hangisini kurdunuz?

https://forum.xda-developers.com/htc-10/development/rom-pure-nexus-mod-substratum-volte-t3611743 şunu kurdum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

quote:

Hangisini kurdunuz?

https://forum.xda-developers.com/htc-10/development/rom-pure-nexus-mod-substratum-volte-t3611743 şunu kurdum

Bugün yeni sürümü çıktı, sorunlar giderildi. Ben de bunu şimdi kurdum. Ne sorun yaşamıştınız?

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.