Şimdi Ara

***HTC 10 REHBER (ROOT-RECOVERY-BL UL-SOFF-CUSTOM ROM)*** (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.274
Cevap
18
Favori
43.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

Merhabalar

Cid M_60 Mid 2ps620000 os 1.95.400.3 cihaz unlock twrp yüklü.Bu Cid e göre rom bulamadım exe olarak yok hatta orjinal recovery bile yok bu rom a göre.Bu arada cihaz s-on yani Cid yada Mid degistiremiyorum sanırım bu halde.Ben bu cihazı nasıl orjinal hale getirip güncellemeleri alabilirim.Tr sürümü yüklemek istiyorum yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

HTC__060 olabilir mi acaba? Şöyle :

(bootloader) mid: 2PS620000
    (bootloader) cid: HTC__060

Eğer öyleyse https://www.androidfilehost.com/?fid=817550096634776874

Ve şu sayfaya bakın

http://allsolu4u.vn/threads/htc-10-htc-10-lifestyle-2ps6img-zip-rom-ruu-firmware.1101.html

Emin olmadan yüklemeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Merhabalar

Cid M_60 Mid 2ps620000 os 1.95.400.3 cihaz unlock twrp yüklü.Bu Cid e göre rom bulamadım exe olarak yok hatta orjinal recovery bile yok bu rom a göre.Bu arada cihaz s-on yani Cid yada Mid degistiremiyorum sanırım bu halde.Ben bu cihazı nasıl orjinal hale getirip güncellemeleri alabilirim.Tr sürümü yüklemek istiyorum yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

HTC__060 olabilir mi acaba? Şöyle :

(bootloader) mid: 2PS620000
    (bootloader) cid: HTC__060

Eğer öyleyse https://www.androidfilehost.com/?fid=817550096634776874

Ve şu sayfaya bakın

http://allsolu4u.vn/threads/htc-10-htc-10-lifestyle-2ps6img-zip-rom-ruu-firmware.1101.html

Emin olmadan yüklemeyin.

Hocam teşekkürler bende biraz önce buldumrus sitesinde ve sorunsuz yükledim.Sd Kard ile güncelledim tekrar teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• us unloked rom kullanıyorum güncelleme geldi. Varmı güncelleyen bi sıkıntı varmı sürümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkarbey

us unloked rom kullanıyorum güncelleme geldi. Varmı güncelleyen bi sıkıntı varmı sürümde

ve root lu telefona bu rom u ota üzerinden yüklesem bi sıkıntı çıkarmı.Bundan önceki sürümde güncellemeyi bu şekilde yapmıştım. telefon açıldı ve güncelleme başarısız dedi fakat sürüm güncellenmiş ve bi sıkıntı çıkmamıştı
  • quote:

quote:

us unloked rom kullanıyorum güncelleme geldi. Varmı güncelleyen bi sıkıntı varmı sürümde

ve root lu telefona bu rom u ota üzerinden yüklesem bi sıkıntı çıkarmı.Bundan önceki sürümde güncellemeyi bu şekilde yapmıştım. telefon açıldı ve güncelleme başarısız dedi fakat sürüm güncellenmiş ve bi sıkıntı çıkmamıştı

Rootlu telefon ota dan güncelleme almaz hocam; güncellemeyi indirir ama kurulumda paket ayrıştırma hatası falan verir. Ota dan güncelleme alması için stock rom ve stock recovery olması gerekir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 12 Haziran 2017; 9:25:5 >
  • quote:

Ben de şu an us unlocked son sürümdeyim (2.48.617.11). ruu.exe olarak pc den kurdum. Sonra tekrar twrp+root işlemlerini yaptım...

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Bu rom'u indirdim fakat telefona yüklemedim. Tavsiye eder misin? avrupa rom'undan farklı olan yönleri var mı? batarya performansı vs. gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oddmen

merhaba,

Bu rom'u indirdim fakat telefona yüklemedim. Tavsiye eder misin? avrupa rom'undan farklı olan yönleri var mı? batarya performansı vs. gibi.

bu sürüm, avrupa nın aldığı son güncelleme üzerine 3 güncelleme daha almış bi sürüm. hataları minimize edilmiş bi nugat yazılımı. güvenlik gümcellemesi olarak da mayıs paketini içeriyor. cid ve midi değişti iseniz kesinlikle deneyin...
  • Şimdilik herşey güzel gidiyor. Önceki rom a göre daha stabil çalışıyor. Menü geçişleri gayet hızlı ve yumuşak.

Tavsiye için teşekkür ederim.

• Arkadaşlar İstanbul'da s-off işlemi yapan varmı cihazın cid ini değiştirmek istiyorum.Benim cihaz hind sürümü batarya hızlı bitiyor onun haricinde pek bir sorun yok.

• quote:

Arkadaşlar İstanbul'da s-off işlemi yapan varmı cihazın cid ini değiştirmek istiyorum.Benim cihaz hind sürümü batarya hızlı bitiyor onun haricinde pek bir sorun yok.

25 dolara internetten de uygulama indirip yapabilirsiniz.
  • Hocam bu sunshine olayını araştırdım zaten de ben bu doğu bank gibi yerlerde belki daha ucuza kapatırım diye bilen varmı diye sordum.Bu arada foruma crom ile girmekte sıkıntı yaşıyorum 2 gündür.

• Rr kullanan arkadaşlar soundmod kullanıyor musunuz acaba? Önerisi olan var mı?

• bravado13 kullanıcısına yanıt
    ben rr ile gelen equalizer ı kullanıyordum. ancak rr benim telefonda ters etki yaptı batarya saçmaladı yoksa gayet memnundum. rr nin equalizer ını da boomsound a tercih ederim.
  • AudioFX den bahsediyorsunuz sanırım hocam ama ben çok beğenmedim onu. Bi yetersizlik var seste gibi geliyor...

• Arkadaşlar bir arkadaşta rootlu htc 10 var. Orjinal yazılmin yedeği yok. Orjinal yazilima nasıl döneriz var mı öyle bi yöntem?

• Duruma göre satın alacağım da onun için soruyorum.

• Telefonun mid ve cid koduna gore ruu denilen dosya ile orjinal rom kurabilirsin ama bu kodlara uygun olan dosyayi indirmen gerek

• kenoo52 K kullanıcısına yanıt
    Micro sd karta cihaziniza uyumlu zip i atiyorsunuz. Download moda gecince yes no soruyor yes deyince ilk aldiginiz gune donuyor. Sadece bootloader acik kaliyor o da kapatilir ben hic denemedim.

• Payalsmaya korkuyorum nazar degecek diye

US Unlocked 2.48.617.11 - Elite Kernel - ivicask PnP Tweak(Balanced) - Google Uygulamaları için Force Doze

Parlaklık otomatik ve full

Düzenleme: PnP Tweak Balanced daymis.

Son durum harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satuk_bugra -- 19 Haziran 2017; 14:22:16 >

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.