Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (720. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lawyer25

quote:

Orijinalden alıntı: sercos

Resmini atabilir misin, benim ekran da Tianma ama böyle bir şey yok. Forumda da ilk defa siz yazıyorsunuz.

Ayarlar düğmesinin sol üstüne doğru bakın hocam. Simgelerin izini görürsünüz.
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Dostum Allahını seversen nası gördün. 45 yıl telefonu incelesem yine göremezdim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Termiker9

quote:

quote:

Resmini atabilir misin, benim ekran da Tianma ama böyle bir şey yok. Forumda da ilk defa siz yazıyorsunuz.

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Dostum Allahını seversen nası gördün. 45 yıl telefonu incelesem yine göremezdim ben

M8 im de olmuştu bi süre sonra aynı şey. Oradan dikkatimi çekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat5555

ben bu resimde bir şey göremedim problemi de tam anlayamadım.

ddiscoveryy @;
    kayıt işlemini tanıdıktan mı hallettin. 2 ay bekledim ama pasaport bulamayınca ben s-off yapıp kendim halletmek zorunda kaldım.

Garantisi olmayan cihaz için yaptığınız şey daha mantıklı değil mi? Hem s off daha ucuza geliyor pasaporttan değil mi?

• Xda'da viper one konusunun çok popüler olma sebebi nedir acaba ? ben cihazı aldığımdan beri ICE kullanıyorum, birazdan da güncelleyip nougat'a geçecez hayırlısıyla, acaba güncellemek yerine viper one veya başka bir rom ile mi devam etsem diye düşünüyorum, var mı tavsiyesi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Xz ile kaç saat ekran süresi alıyordunuz?

6 saat ve üzeri hocam. Facebook, messenger gibi pil katili uygulamalar yok yalnız onların uygulamalarını kullanmıyorum.

6 saat çok çok iyi bir süre, htc 10 la aynı kullanım la nekadar alacaksınız bakalım

• Cihaz beni gerçek anlamda tatmin etmiyorsa isterse 10 saat alsın çok da önemli olmuyor hocam Daha önce 2 kere daha kullandım HTC 10'u ortalama 4,30-5 saat ekran süresi alıyordum bu da günü tamamlamak için çok yeterli bir süre benim açımdan
  • Sizin dediğiniz en uygunu geliyor. Sizin diğer mesajlarınızı ve diğer arkadaşların mesajlarınıda görünce HTC de sorunlu gözüktü gözüme , LG de bootloop , Sony de kamera dandik , Samsung patlar. 3000 lirayı gözden çıkarıyoruz 2 sene ( garanti bitince ) çöp cihaza çıkıyor. Sonunda Nokia tuşlu telefon + fotoğraf makinesine düşmekten çekiniyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Termiker9

quote:

quote:

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Fotoğrafa tıklayıp % 300 büyütünce görebildim

Belki biz fotodan zor algılıyoruz, ekrana çıplak gözle bakınca net görünüyor olabilir.

• quote:

Cihaz beni gerçek anlamda tatmin etmiyorsa isterse 10 saat alsın çok da önemli olmuyor hocam Daha önce 2 kere daha kullandım HTC 10'u ortalama 4,30-5 saat ekran süresi alıyordum bu da günü tamamlamak için çok yeterli bir süre benim açımdan

Anladım hocam, peki xz nin nesini beğenmediniz? Ben htc 10 yerine xz de alabilirdim ama htc 10 da karar kıldım

• Merhaba elektromanya sitesinden alışveriş yapan oldumu güvenilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: bicer79

Merhaba elektromanya sitesinden alışveriş yapan oldumu güvenilirmi

internette çok şikayet okuyunca vaz geçtim vatan dan gri modeli aldım hayırlısı artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariyerli53_34

Devcheck uygulaması ile. play storedan indirebilirsiniz

Yukledim ama sanirim yazmiyor. Bulamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Sizin dediğiniz en uygunu geliyor. Sizin diğer mesajlarınızı ve diğer arkadaşların mesajlarınıda görünce HTC de sorunlu gözüktü gözüme , LG de bootloop , Sony de kamera dandik , Samsung patlar. 3000 lirayı gözden çıkarıyoruz 2 sene ( garanti bitince ) çöp cihaza çıkıyor. Sonunda Nokia tuşlu telefon + fotoğraf makinesine düşmekten çekiniyorum.

Ben HTC 10'dan hiçbir zaman şikayetçi olmadım şahsen. Benim negatif mesajlarımın hepsi garanti servisleri ile ilgiliydi.

HTC 10 tam anlamıyla "10" numara bir cihaz. Ben 2-3 sene rahat kullanırım diye düşünüyorum. Buna eminim de. Android alınacaksa, bu HTC olmalı.

Benim şahsi fikirlerim bu yönde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 13 Aralık 2016; 9:38:12 >
  • malumunuz üzere htc 10 hifi müzik yetenekleri ile öne çıkıyor.
    telefonun hakkını vermek için flac müzik dinlemek şart. bu noktada nerden flac türkçe müzik temin edebiliriz. bildiğiniz kalitesine güvendiğiniz kaynaklar varmıdır (torrent veya başka paylaşım siteleri gibi)
  • TexasRanger kullanıcısına yanıt
    Turklerde kayipsiz bir kayit yok. Yani flac bulamazsiniz. Yabanci parcalar icinse Tidal'i tercih edebilirsiniz. Programa aylik para odeyemem derseniz de torrent sitelerinde aramalar yapin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Cihaz beni gerçek anlamda tatmin etmiyorsa isterse 10 saat alsın çok da önemli olmuyor hocam Daha önce 2 kere daha kullandım HTC 10'u ortalama 4,30-5 saat ekran süresi alıyordum bu da günü tamamlamak için çok yeterli bir süre benim açımdan

Anladım hocam, peki xz nin nesini beğenmediniz? Ben htc 10 yerine xz de alabilirdim ama htc 10 da karar kıldım

Kamerası başarılı değil maalesef, malzeme kalitesi de öyle üst düzey değil o paranın hakkını verebilecek bir malzeme göremedim şahsen. Ses kalitesi de beni kesinlikle tatmin etmedi. Üst ve alt hoparlörden aynı şiddette ses çıkmıyor Z5 ten beri aynı problemin olması gerçekten can sıkıcı bir durum. Ancak ekran kalitesi muazzamdi hem parlaklık olsun hem de renk doğruluğu olsun çok beğenmiştim bir de batarya ömrü oldukça iyiydi. HTC 10 bütünüyle kesinlikle daha iyi bir cihaz doğru tercih yapmışsınız.

• chevanton kullanıcısına yanıt
    Xz'nin malzemesi zaten plastik hocam.

https://www.youtube.com/watch?v=8NMCqjVoKHI&t=177s

2.50'den sonrasına dikkat. Meyve gibi soyuyor telefonu. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Xz'nin malzemesi zaten plastik hocam.

https://www.youtube.com/watch?v=8NMCqjVoKHI&t=177s

2.50'den sonrasına dikkat. Meyve gibi soyuyor telefonu. :)

Biliyorum hocam gördüğümde çok şaşırmıştım inanın Z5,Z5 Premium kullanmıştım onların kasa kalitesi ve sağlamlığı kesinlikle XZ'den daha iyi Neyse onu bunu boşverelim kendi cihazımızın tadını çıkaralım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TexasRanger

malumunuz üzere htc 10 hifi müzik yetenekleri ile öne çıkıyor.
    telefonun hakkını vermek için flac müzik dinlemek şart. bu noktada nerden flac türkçe müzik temin edebiliriz. bildiğiniz kalitesine güvendiğiniz kaynaklar varmıdır (torrent veya başka paylaşım siteleri gibi)

Türkçe kaynak imkansız gibi maalesef hocam. Yabancı parçalar dinlemek isterseniz Tidal'e para vermek istemiyorsanız özelden (tabi yasak değilse) site ismi verebilirim. Çok başarılılar
  • quote:

Tam net çıkmamış olabilir hocam. Hani yukarıdaki simgeler var ya Google play den bişey indirirken çıkan aşağı yönlü ok simgesi olsun Bluetooth simgesi olsun çalar saat olsun.. Onların hafiften izi kalıyor ekranda. Mesela attığım resimde Ayarlar ikonun sol üst tarafına ve çevresine dikkatli bakın görürsünüz.

Ghost screen olayı sanırım. Bundan önce kullandığım lg v10 un kronik sorunuydu. Cihaz biraz ısınınca bi önceki sayfanın izleri bi sonraki sayfada soluk olarak görünüyodu. Bi süre sonra geçiyodu.

• 
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.