Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: blkgl Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
25.361
Cevap
115
Favori
717.233
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
Giriş
    265 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sariyerli53_34

Devcheck uygulaması ile. play storedan indirebilirsiniz

Yukledim ama sanirim yazmiyor. Bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Sizin dediğiniz en uygunu geliyor. Sizin diğer mesajlarınızı ve diğer arkadaşların mesajlarınıda görünce HTC de sorunlu gözüktü gözüme , LG de bootloop , Sony de kamera dandik , Samsung patlar. 3000 lirayı gözden çıkarıyoruz 2 sene ( garanti bitince ) çöp cihaza çıkıyor. Sonunda Nokia tuşlu telefon + fotoğraf makinesine düşmekten çekiniyorum.

Ben HTC 10'dan hiçbir zaman şikayetçi olmadım şahsen. Benim negatif mesajlarımın hepsi garanti servisleri ile ilgiliydi.

HTC 10 tam anlamıyla "10" numara bir cihaz. Ben 2-3 sene rahat kullanırım diye düşünüyorum. Buna eminim de. Android alınacaksa, bu HTC olmalı.

Benim şahsi fikirlerim bu yönde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SixSixSix -- 13 Aralık 2016; 9:38:12 >
    telefonun hakkını vermek için flac müzik dinlemek şart. bu noktada nerden flac türkçe müzik temin edebiliriz. bildiğiniz kalitesine güvendiğiniz kaynaklar varmıdır (torrent veya başka paylaşım siteleri gibi)

Turklerde kayipsiz bir kayit yok. Yani flac bulamazsiniz. Yabanci parcalar icinse Tidal'i tercih edebilirsiniz. Programa aylik para odeyemem derseniz de torrent sitelerinde aramalar yapin.

|
    |
    TexasRanger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3
  • Yarbay
    2344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Cihaz beni gerçek anlamda tatmin etmiyorsa isterse 10 saat alsın çok da önemli olmuyor hocam Daha önce 2 kere daha kullandım HTC 10'u ortalama 4,30-5 saat ekran süresi alıyordum bu da günü tamamlamak için çok yeterli bir süre benim açımdan

Anladım hocam, peki xz nin nesini beğenmediniz? Ben htc 10 yerine xz de alabilirdim ama htc 10 da karar kıldım

Kamerası başarılı değil maalesef, malzeme kalitesi de öyle üst düzey değil o paranın hakkını verebilecek bir malzeme göremedim şahsen. Ses kalitesi de beni kesinlikle tatmin etmedi. Üst ve alt hoparlörden aynı şiddette ses çıkmıyor Z5 ten beri aynı problemin olması gerçekten can sıkıcı bir durum. Ancak ekran kalitesi muazzamdi hem parlaklık olsun hem de renk doğruluğu olsun çok beğenmiştim bir de batarya ömrü oldukça iyiydi. HTC 10 bütünüyle kesinlikle daha iyi bir cihaz doğru tercih yapmışsınız.

• Yüzbaşı
    991 Mesaj

Xz'nin malzemesi zaten plastik hocam.

https://www.youtube.com/watch?v=8NMCqjVoKHI&t=177s

2.50'den sonrasına dikkat. Meyve gibi soyuyor telefonu. :)
    |
    |
    chevanton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3
  • Yarbay
    2344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Xz'nin malzemesi zaten plastik hocam.

https://www.youtube.com/watch?v=8NMCqjVoKHI&t=177s

2.50'den sonrasına dikkat. Meyve gibi soyuyor telefonu. :)

Biliyorum hocam gördüğümde çok şaşırmıştım inanın Z5,Z5 Premium kullanmıştım onların kasa kalitesi ve sağlamlığı kesinlikle XZ'den daha iyi Neyse onu bunu boşverelim kendi cihazımızın tadını çıkaralım :)
    |
    |

• Yarbay
    2344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TexasRanger

malumunuz üzere htc 10 hifi müzik yetenekleri ile öne çıkıyor.
    telefonun hakkını vermek için flac müzik dinlemek şart. bu noktada nerden flac türkçe müzik temin edebiliriz. bildiğiniz kalitesine güvendiğiniz kaynaklar varmıdır (torrent veya başka paylaşım siteleri gibi)

Türkçe kaynak imkansız gibi maalesef hocam. Yabancı parçalar dinlemek isterseniz Tidal'e para vermek istemiyorsanız özelden (tabi yasak değilse) site ismi verebilirim. Çok başarılılar

Orijinalden alıntı: lawyer25

Tam net çıkmamış olabilir hocam. Hani yukarıdaki simgeler var ya Google play den bişey indirirken çıkan aşağı yönlü ok simgesi olsun Bluetooth simgesi olsun çalar saat olsun.. Onların hafiften izi kalıyor ekranda. Mesela attığım resimde Ayarlar ikonun sol üst tarafına ve çevresine dikkatli bakın görürsünüz.

Ghost screen olayı sanırım. Bundan önce kullandığım lg v10 un kronik sorunuydu. Cihaz biraz ısınınca bi önceki sayfanın izleri bi sonraki sayfada soluk olarak görünüyodu. Bi süre sonra geçiyodu.

Bu telefon varsa ayda 20 tl verip tidal den hifi dinlemek lazım. 2 3 aydır sorun vardı uyelik olmuyodu şimdi halletmişler. Ben de yeniden hifi uye oldum demin.

|
    |
    chevanton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
  • Binbaşı
    1290 Mesaj
    Kullandığım hafıza kartı Kingston class 10 ama öğrendim ki çakmaymış

Hafıza kartını dahili olarak biçimlendirmek istediğimde kart yavaş diye uyarı veriyor. Önerebileceğiniz uygun fiyatlı 32 ya da 64 gb bir kart var mı? Yani aldığınız yerin linkini atabilirseniz çok iyi olur. Markalar az çok belli, class 10 olması da yeterli sanırım ama çakma kart çok piyasada, orijinal olduğundan emin olduğunuz ilanların linkini bekliyorum.
  • Yarbay
    11836 Mesaj
    Bu Tidal ile Spotify Premium'un Extreme kalitede Streaming özelliği aynı kalitede mi?

Spotify Premium üyeliğim var ve HTC 10'da Spotify'la Extreme kalitede açarak müzik dinlediğimde kalite farkı PC'deki vb. muadiline göre hissediliyor.

Tidal iyi güzel de ayda 20 TL çok geldi yahu. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teoska -- 13 Aralık 2016; 14:46:54 >

arkadaşlar sennheiser in cabtune uygulaması ile 3 ay bedava tidal alabilirsiniz.
    |
    |
    teoska kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: alirizabaki

quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Tam net çıkmamış olabilir hocam. Hani yukarıdaki simgeler var ya Google play den bişey indirirken çıkan aşağı yönlü ok simgesi olsun Bluetooth simgesi olsun çalar saat olsun.. Onların hafiften izi kalıyor ekranda. Mesela attığım resimde Ayarlar ikonun sol üst tarafına ve çevresine dikkatli bakın görürsünüz.

Ghost screen olayı sanırım. Bundan önce kullandığım lg v10 un kronik sorunuydu. Cihaz biraz ısınınca bi önceki sayfanın izleri bi sonraki sayfada soluk olarak görünüyodu. Bi süre sonra geçiyodu.

ekranı mı değiştirmek lazım hocam peki; var mı başka çaresi?

• Yarbay
    11836 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: koagulant

arkadaşlar sennheiser in cabtune uygulaması ile 3 ay bedava tidal alabilirsiniz.

3 ayda bir yenileme dalaveresi var mı? Eyvallah bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teoska -- 13 Aralık 2016; 15:11:23 >

Class 10 olması yeterli değil, 4k için de uygun olmalı, yoksa piyasa class 10 dolu. Ben Sandisk extreme pro kullanıyorum.

|
    |
    ddiscoveryy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aldığınız yerin linkini atar mısınız?
    |
    |
    sercos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ddiscoveryy

Kullandığım hafıza kartı Kingston class 10 ama öğrendim ki çakmaymış

Hafıza kartını dahili olarak biçimlendirmek istediğimde kart yavaş diye uyarı veriyor. Önerebileceğiniz uygun fiyatlı 32 ya da 64 gb bir kart var mı? Yani aldığınız yerin linkini atabilirseniz çok iyi olur. Markalar az çok belli, class 10 olması da yeterli sanırım ama çakma kart çok piyasada, orijinal olduğundan emin olduğunuz ilanların linkini bekliyorum.

Ben bundan http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-64gb-msd-pro-plusu3-mb-md64da-eu-255669157
    aldım, 4 ay önce 90 TL'ye. HTC10'un hafızasını da birleştirdim, hiçbir takılma veya yavaşlama yok.

• Yarbay
    2362 Mesaj
    |
    |
    ddiscoveryy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.