Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar markete kamera guncellemesi geldi saldirin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eternalsun kullanıcısına yanıt
    Yahu bu panorama selfie yazılımsal bir özellik değil mi? Bu HTC 10 a neden getirmiyorlar bunu acaba :D
  • Şuan bir güncelleme görünmüyor. 21 kasımdaki güncelleme ise söylenen güncelleme zaten yaptım onu

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Edit: Ekran resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lansker -- 29 Kasım 2016; 14:22:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YuMi__YuMi Y kullanıcısına yanıt
    7 ile geliyor sanırım.
  • lansker kullanıcısına yanıt
    Bana gelen guncellemede bu.. Daha yeni geldi.

• sercos kullanıcısına yanıt
    Şu 7 bir türlü gelemedi zaten :)
    Bu hafta ya da gelecek hafta gelir, kamera uygulamasını güncelleyip selfie panoramayı eklemişler.
  • Kamera güncellemesi bana da geldi.

Ama artık 7.0'ı gözlüyoruz. Ne diye tüm dünyaya aynı anda sürmüyorlarsa şu güncellemeyi...
  • hepsiburada da 2799 olmuş htc10 koyu gri olan dolardan kaynaklı mı acaba güncelleme alacak diye de olabilir mi bilemedim?

• TexasRanger kullanıcısına yanıt
    bang and olufsen h3 bimeksde indirimde ama şöyle bi durum var lg nin aksesuar olarak verdiği kutu. Orjnal kutu 600 civarı lg kutulu olan 179. Kulaklık 600 etmez ancak 179 un hakkını fazlasıyla veriyor. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysertac

hepsiburada da 2799 olmuş htc10 koyu gri olan dolardan kaynaklı mı acaba güncelleme alacak diye de olabilir mi bilemedim?

o işi ben de anlamadım. Neden beyaz renk 300 tl daha ucuzda siyah daha pahalı?
  • Beyaz rengi hepsiburada satıyor. Siyah rengi ise başka bir satıcı. Fiyat farkı o yüzden. Hepsiburada siyah stoğunu yenilediğinde fiyatı beyaz ile aynı olacaktır.

• koagulant kullanıcısına yanıt
    600 tl neymiş ya :) Peki bizim kutudan çıkan kulaklıklar ile farkı var mı çok fazla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Punpun

quote:

Orijinalden alıntı: clb12

quote:

Orijinalden alıntı: Punpun

Bugun araniza katildim, cihaz fa67 serisi.

Nereden ve hangi fiyata aldiginizi da soyler misiniz hocam

Hepsiburada, siyah, 2500. Ekran parlakligina kucuk bi kiyaslama yaptim m7 daha parlak gozukuyor bir tuhaf oldum :/ panel tianma cikti.

Selam,

Bence ekran parlaklığı gayet güzel.
    Güç tassarfu modunu kapatın o zaman gerçek parlaklığı görün.
  • Ne zaman gelecek nougat ya hrp en son bizim ülkeye geliyor

• Arkadaslar ekran koruyucu olarak ne kullaniyorsunuz tavsiyeleriniz nelerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: YuMi__YuMi

600 tl neymiş ya :) Peki bizim kutudan çıkan kulaklıklar ile farkı var mı çok fazla?

Hocam h3 kullanan biri olarak ve Bang&Olufsen hastasi biri olarak o fiyati kesinlikle hak etmiyor uzak durun. Htc 10 un kutusundan cikan kulakliklar tas cikartir bir cok pahali kulakliga inanin. Bunu kulakliklara saglam para yatiran biri olarak rahatlikla soyleyebilirim.

• Bi ara siyah olan daha ucuzdu beyaza göre şimdi arada 300 liralar varmış bence alın bi beyaz gitsin fiyat artar bi şey olur onu da alamazsınız bak :D

biraz daha iyi daha temiz bir sesi var. Fakat sahnesi dar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clb12

quote:

Orijinalden alıntı: YuMi__YuMi

Hocam h3 kullanan biri olarak ve Bang&Olufsen hastasi biri olarak o fiyati kesinlikle hak etmiyor uzak durun. Htc 10 un kutusundan cikan kulakliklar tas cikartir bir cok pahali kulakliga inanin. Bunu kulakliklara saglam para yatiran biri olarak rahatlikla soyleyebilirim.

Hocam HTC 10'un içinden çıkan kulaklığı ses kalitesi olarak sony mdr xb70 modeli ve sennheiser momentum in ear ile karşılaştırabilir misiniz acaba? Kulaklığım bozulduğu için ikisinden birini almayı düşünüyorum da.

• 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.