Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: newfel

Ekran koruyucu olarak nillkin tavsiye ederim ürün gerçekten başarılı ve parmak izi de bırakmıyor
    i6s spigen kullanıyorum berbat iz bırakıyor

https://www.aliexpress.com/item/NILLKIN-Amazing-H-PRO-0-2mm-Ultra-thin-2-5D-Screen-Protector-For-HTC-10-HTC/32660170879.html

Hocam bu ürün ekranı tam kapliyo mu? Bazıları sadece ekran kısmını doldurup kenarlarda epey boşluk kalıyor. Bir de kenar kısımları tam yapisiyor mu? Bi kaç tane tempered glass demedim kenarlar yapismiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jawser

quote:

Orijinalden alıntı: ysertac

quote:

Orijinalden alıntı: Jawser

Kılıfdır koruyucudur kullanmıyorum ben.
    Cepkaska boşunamı 200 tl para verdim diyerek bayaa hor kullanıyorum telefonu diye bilirim.

Hocam benim de Cepkask var bir yıl dolmadan telefonda çizik filan varsa değişim yaparlar mı sizce?

çizikle olmaz kırman lazım :)
    çizilmez dedikleri ekran bir haftada arabanın anahtarı ile haritaya döndü.

hocam ben kılıfı aslında hem elimden/cebimden kaymasın diye hem de bazen ısınıyor terletiyor elimi o yüzden kullanıyorum .
    bazı kılıflar cidden çok şık duruyor size de öneririm :) (spigen)

• quote:

Orijinalden alıntı: alirizabaki

quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Ekran koruyucu olarak nillkin tavsiye ederim ürün gerçekten başarılı ve parmak izi de bırakmıyor
    i6s spigen kullanıyorum berbat iz bırakıyor

https://www.aliexpress.com/item/NILLKIN-Amazing-H-PRO-0-2mm-Ultra-thin-2-5D-Screen-Protector-For-HTC-10-HTC/32660170879.html

Hocam bu ürün ekranı tam kapliyo mu? Bazıları sadece ekran kısmını doldurup kenarlarda epey boşluk kalıyor. Bir de kenar kısımları tam yapisiyor mu? Bi kaç tane tempered glass demedim kenarlar yapismiyordu.

Kenarlar kıvrımlı olduğu için tam kapatan cam bulamazsınız

• newfel kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam

• Bu kılıftan kullanan var mı acaba ? Varsa yorum yapabilir mi kılıf hakkında.
    http://www.spigen.com.tr/HTC-10-Kilif-Spigen-Thin-Fit-Ultra-Ince,PR-1912.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustang10 -- 30 Kasım 2016; 11:53:57 >

• tavsiye etmiyorum çok sert alt ve üst açık kalıyor

linkteki ürünü kullanıyorum memnunum
    https://www.amazon.com/gp/product/B01ED8HSV8/ref=oh_aui_detailpage_o05_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 30 Kasım 2016; 12:15:19 >
  • newfel kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• S7 serilerindeki gibi hızlı şarjı yazılımsal olarak kapatmanın yolu varmı? Yoksa iş hızlı şarj adaptöründemi bitiyor? Bunu sormamın nedeni s7 edge de hızlı şarj ve normal şarj arasında kullanım ömrü olarak fark oluyordu, hızlı şarj ettiğim zaman daha çabuk bitiyordu pili...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 30 Kasım 2016; 17:00:59 >
  • Arkadaşlarım,
    HTC 10'unundan çıkan kulaklığını hiç kullanmamış ve satmak isteyen arkadaşım olursa lütfen bana teklifleriyle birlikte mesaj atsın.
    Istabul tercihimdir.
    Saygılarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumuay

Bu kılıftan kullanan var mı acaba ? Varsa yorum yapabilir mi kılıf hakkında.
    http://www.spigen.com.tr/HTC-10-Kilif-Spigen-Thin-Fit-Ultra-Ince,PR-1912.html

Su anda o urunu kullaniyorum cok memnunum , ince zarif cok kaliteli duruyor.
    Tavsiye ederim

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Böyle bir özellik yok, başka bir şarj cihazı kullanman gerekiyor. 1-2 amper arası herhangibir şarj cihazını kullanabilirsin.
  • Sence işe yararmı, elimde olmadığı için deneyemiyorum

Ben de M7 şarj aleti ( 1,5 amper ) var, acelem varsa hızlı şarjı yoksa M7 şarjını kullanıyorum. Özellikle karşılaştırmadım ama yavaş şarj ile daha iyi süreler alıyorum. Şarjı da çok sürmüyor, bir saat kadar farkediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercos

Ben de M7 şarj aleti ( 1,5 amper ) var, acelem varsa hızlı şarjı yoksa M7 şarjını kullanıyorum. Özellikle karşılaştırmadım ama yavaş şarj ile daha iyi süreler alıyorum. Şarjı da çok sürmüyor, bir saat kadar farkediyor.

Tek sıkıntı çıkışın usb type c olması, onu nasıl hallediyorsun hocam

HTC 10'un kablosunu çıkartıp diğer adaptöre takacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Öyle oluyor du dimi:) sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Ben 5V-1A'lık Samsung adaptörü kullanıyorum. O bile kısa sürede dolduruyor diyebilirim. 1.5A olsa fena olmaz tabii.

• quote:

quote:

quote:

Ben 5V-1A'lık Samsung adaptörü kullanıyorum. O bile kısa sürede dolduruyor diyebilirim. 1.5A olsa fena olmaz tabii.

Kullandığın hangi telefonun hocam? Bende de 5v 1.5 amper lik xperia m5 in şarj adaptörü var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 30 Kasım 2016; 18:55:01 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kullandığın hangi telefonun hocam? Bende de 5v 1.5 amper lik xperia m5 in şarj adaptörü var

Bimiyorum, evde buldum. Sanırım Samsung Galaxy S3'ten kalma bir adaptördü.

Siz de bahsettiğiniz şarj adaptörünü kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun çıkmaz.

• Arkadaşlar bu dış ses için bi çözüm var mi? Gerçekten yakışmıyor. Düşük kalıyor. S7 Edge ile bugün de kıyasladım bariz düşük. Güncelleme ile iyileştirme geliyor mu? Ya da bi çözüm var mi? Ayrıca saat olayı hala çözülmedi. Otomatik modda geriye atıyor.

• 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.