Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

Arkadaşlar sizce tahmini ne zaman gelir yeni telefon ? Değişim kararı çıkalı 8 gün olacak pazartesi ile birlikte .

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Sizden 2 gün önce de benim cihazım için değişim kararı verildi. Cihazlar yurt dışından geldiği için kesin bir tarih veremiyorlar.

Yeni gelecek olan cihazda da karşılaşmamız muhtemel sorunlar var; Wi-Fi, boya, yankı, kasa açıklığı, parmak izi okuyucusu, ses açma-kapama tuşları, ışık sızması...

Cihazı almadan önce hiç olumsuz yoruma denk gelmedim burada. Cihazı aldım, eve geldim, boyası soyuldu. Bu konuya bir girdim, herkes benzer sorunlardan bahsediyor.

Bu da benim şanssızlığım diyelim.

Samsung Galaxy S7 edge almadığıma pişman oldum.

Nasip hocam. Ben htc yi seviyorum, mail attım destek hattına, bakalım ne cevap verecekler.

destek hattını söyler misin telefonun desen unuttum açamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sanatairum

quote:

Orijinalden alıntı: tolgasubasi

Evet daha önceden Htc 10 ile ilgili görüşlerimi yazmıştım.Problemler devam ediyor. Cihazı aldıktan 24 saat içerisinde servisin yolunu tutma ihtimaliniz yüksek. Bu konuyu takip etmeye devam ediyorum. Ne zamanki;
    -Boya atması
    -WiFi sinyal sorunu
    -Ekran ışık sızması
    -Karşı tarafa sesinin tekrarlanması
    Sorunları düzelirse o zaman alırım.
    Ama uzun zamandır Htc bilen kullanmış birisi olarak pek umutlu değilim.Cihaz daha en basit doğru düzgün telefon görüşmesi yaptırmaktan aciz.Zamanında M7 milleti az süründürmemişti. Ben dahil 7 arkadaşıma M7 almıştım 1 i hariç diğerleri en az 1 kere servise gitmişti.
    Yapma bunu htc yapma
    -

"Cihazı aldıktan 24 saat içerisinde servisin yolunu tutma ihtimaliniz yüksek."

Neye istinaden bunu söylüyorsunuz ? Kaç kişide bu problemler var. Okumanız var, 5 tane post görüyorsunuz ve direkt olarak yaftalıyorsunuz.
    Ya ben çok şanslıyım yada millet çok bahtsız anlamıyorum. Hiç biri başıma gelmedi. Ama genelleme niye ?

Sizin zihniyet bu olunca net söyliyim cihazdaki bu "sorunlar" düzelmez, o yüzden siz hiç bakınmayın bence bu telefona.

bende şanslıyım heralde sadece wifi, batarya ve arka kameradan şikayetçiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgasubasi

quote:

quote:

Arkadaşlar sizce tahmini ne zaman gelir yeni telefon ? Değişim kararı çıkalı 8 gün olacak pazartesi ile birlikte .

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Sizden 2 gün önce de benim cihazım için değişim kararı verildi. Cihazlar yurt dışından geldiği için kesin bir tarih veremiyorlar.

Yeni gelecek olan cihazda da karşılaşmamız muhtemel sorunlar var; Wi-Fi, boya, yankı, kasa açıklığı, parmak izi okuyucusu, ses açma-kapama tuşları, ışık sızması...

Cihazı almadan önce hiç olumsuz yoruma denk gelmedim burada. Cihazı aldım, eve geldim, boyası soyuldu. Bu konuya bir girdim, herkes benzer sorunlardan bahsediyor.

Geçmiş olsun hocam.. Ben bi önceki mesajlarda' aldıktan 24 saat içinde servisin yolunu tutma ihtimaliniz yüksek ' dedim eleştirildim. Htc nin eski cihazlarındaki sicilinide iyi biliyorum o yüzden burada şikayetler düzelir şu seri cihazlardan sonra ki cihazlarda sıkıntı yok derlerse o zaman htcyi düşünürüm.Htc de çok büyük fabrikasyon sorunları var M7 den beri düzeltemedi adamlar. Ama bu gidişle note 7 alacağım gibi. İnşallah sorunsuz yeni cihazınızı alırsınız

Sorunsuz bir HTC 10, Samsung Galaxy Note 7'den daha iyi bir cihaz bence. Özellikle boyut ve tasarım olarak son yılların en güzel cihazı bana göre. Tabii beyaz olanı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bir önceki telefonum 6 inç boyutundaydı. Elleri kocaman birisi olarak söylüyorum ki, 5.5 inç'ten büyük telefon alınmaz. Apple iPhone'ları saymıyorum tabii ki, onların ekran-kasa oranı herkesin malumu.

Üretilen ilk partinin sorunlu olduğunu düşünüyorum. Cihaz genellikle operatörler üzerinden alınıyor, operatörler de cihazlar duyurulur duyurulmaz ön sipariş ile ilk parti malları temin ediyor. Değişim cihazım yurt dışından gelecek ve büyük ihtimalle ilk parti üretime mensup olmayacak. En azından temennim bu yönde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TekilBey

quote:

quote:

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Bahsettiğiniz sorunlardan bende sadece wi-fi az çekme sorunu mevcut karbon gray modelini kullanıyorum

Servise verdiğim cihazımın Wi-Fi çekiş gücü, bir önceki cihazım olan Nokia Lumia 1520'den daha iyiydi. Evimizin balkonunda zar zor internette geziniyordum Nokia Lumia 1520 ile. HTC 10 ile internette geziniyor, aynı anda da yazılım güncellemesi yapıyordum.

Sanırım bu adamlar farklı ekran panelleri kullandığı gibi, farklı wireless alıcılar da kullandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 7 Ağustos 2016; 14:03:18 >

• Sizin mesajınızı alıntı olarak aldım da bu yazcaklarım herkese yanlış anlaşılmasın.

M7 dahil HTC10 için de geçerli, siz bu iki cihazı kullandınız da benim cihazlar neydi?
    M7 piyasaya çıktıgı ilk hafta sipariş vererek almıştım geçen haftaya kadar sıkıntısız kullandım. Sıfır sıkıntı yaşadım + şu an bile şarj sürem sabah 8 de %100 gece yatarken %20-21.
    Denizcilik sektöründeyim günde en az 30un üstünde telefon görüşmesi 200ün üstünde mail okurum. Yalnız oyun oynamıyorum facebook twitter telefonda yüklü degil.

Gelelim HTC10 a,
    burdaki yorumlara bakarak çok karamsar kalmıştım 1 haftadır kullanıyorum. Işık sızması problemim yok, wi-fi gayet iyi hatta 6s plus ikinci telefonum wi fi si aynı sayılır. Karşı taraf ses tekrarlanmasıyla ilgili en ufak bi problemim yok kimle konuşsam sorarım ses nasıl diye.

Biraz kullanımdan kaynaklanıyor sanırım. HTC 10 şarj da gayet iyi benim açımdan.

IOS veya Android mi sorusuna da hemen hemen piyasada çoğu telefonu kullanmış biri olarak fikrim;
    Mac kullansaydım apple kullanırdım, fakat windows kullanıyorum ve android o bakımdan çok daha rahat geliyor bana. Ofis ev deki bilgisayar laptopum ve telefonum 4 lü iç içe ortak çalışıyorum bi kaç farklı uygulamayla. Apple da bu rahatlık yok ve android oalrak samsung a eski telefon modellerinden dolayı kıramadıgım bir ön yargım var. Şimdi teknoloji ilerde ama bir süre kullandıktan sonra gene takılma donma yavaşlama olacak diye düşünüyorum. HTC kasası çok sağlam M7 nin düştüğü yerlerden başka telefonlar dagılırdı. Bu arada HTC10 u gri aldım ön taraf beyaz sevmedim ama darbe çizik bişey belli etmiyor HTC m/ den iyi bilirim.
    Bu arada ben kaptanım belli bir süredir kara da çalışmaktayım gemi ziyaretlerim oluyor, gemide yağ pas kir çamur herşey mevcut ve ister istemez telefonun ekranına arkasına bulaşıyor. Marka vermicem başka telefonlarda yagı temizlemek ölüm ama HTC nin m7 10 gibi bu tip kasasında kir de tutmuyor.

HTC 10 dan memnunum, memnun olmadıgım tek şey htc galerinin kalkması quick settings e müdahale edememiz gibi ufak detaylar ki çok şikayet var bi güncelleme ile hallederler diye umuyorum.

Böyle uzun bi yazı yazma sebebim herkes girip burdaki yorumları okuyor ve ona göre kafa karışıp vazgeçebiliyor. Başınıza gelen bir şeyi genele vurmayınız.
    Birde sevmediğim bir şeyi örnek vereyim. Telefon özelliklerine bakıyoruz yok öyle yok böyle ne kadarını kullanıyoruz? İhtiyaç neyse ona göre seçmek lazım.Örnek; Adam 2bin tl ye pro kulaklık alıp düşük bilgisayar çıkışından müzik dinlemeye çalışıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cji

Sizin mesajınızı alıntı olarak aldım da bu yazcaklarım herkese yanlış anlaşılmasın.

M7 dahil HTC10 için de geçerli, siz bu iki cihazı kullandınız da benim cihazlar neydi?
    M7 piyasaya çıktıgı ilk hafta sipariş vererek almıştım geçen haftaya kadar sıkıntısız kullandım. Sıfır sıkıntı yaşadım + şu an bile şarj sürem sabah 8 de %100 gece yatarken %20-21.
    Denizcilik sektöründeyim günde en az 30un üstünde telefon görüşmesi 200ün üstünde mail okurum. Yalnız oyun oynamıyorum facebook twitter telefonda yüklü degil.

Gelelim HTC10 a,
    burdaki yorumlara bakarak çok karamsar kalmıştım 1 haftadır kullanıyorum. Işık sızması problemim yok, wi-fi gayet iyi hatta 6s plus ikinci telefonum wi fi si aynı sayılır. Karşı taraf ses tekrarlanmasıyla ilgili en ufak bi problemim yok kimle konuşsam sorarım ses nasıl diye.

Biraz kullanımdan kaynaklanıyor sanırım. HTC 10 şarj da gayet iyi benim açımdan.

IOS veya Android mi sorusuna da hemen hemen piyasada çoğu telefonu kullanmış biri olarak fikrim;
    Mac kullansaydım apple kullanırdım, fakat windows kullanıyorum ve android o bakımdan çok daha rahat geliyor bana. Ofis ev deki bilgisayar laptopum ve telefonum 4 lü iç içe ortak çalışıyorum bi kaç farklı uygulamayla. Apple da bu rahatlık yok ve android oalrak samsung a eski telefon modellerinden dolayı kıramadıgım bir ön yargım var. Şimdi teknoloji ilerde ama bir süre kullandıktan sonra gene takılma donma yavaşlama olacak diye düşünüyorum. HTC kasası çok sağlam M7 nin düştüğü yerlerden başka telefonlar dagılırdı. Bu arada HTC10 u gri aldım ön taraf beyaz sevmedim ama darbe çizik bişey belli etmiyor HTC m/ den iyi bilirim.
    Bu arada ben kaptanım belli bir süredir kara da çalışmaktayım gemi ziyaretlerim oluyor, gemide yağ pas kir çamur herşey mevcut ve ister istemez telefonun ekranına arkasına bulaşıyor. Marka vermicem başka telefonlarda yagı temizlemek ölüm ama HTC nin m7 10 gibi bu tip kasasında kir de tutmuyor.

HTC 10 dan memnunum, memnun olmadıgım tek şey htc galerinin kalkması quick settings e müdahale edememiz gibi ufak detaylar ki çok şikayet var bi güncelleme ile hallederler diye umuyorum.

Böyle uzun bi yazı yazma sebebim herkes girip burdaki yorumları okuyor ve ona göre kafa karışıp vazgeçebiliyor. Başınıza gelen bir şeyi genele vurmayınız.
    Birde sevmediğim bir şeyi örnek vereyim. Telefon özelliklerine bakıyoruz yok öyle yok böyle ne kadarını kullanıyoruz? İhtiyaç neyse ona göre seçmek lazım.Örnek; Adam 2bin tl ye pro kulaklık alıp düşük bilgisayar çıkışından müzik dinlemeye çalışıyor :)

ben telefonun desen unuttum parmak izi desen olmadan olmuyor ne yapcam?

• Tüm bu pimpiriklik nedir ben anlamadım. Bu telefonu sadece bu kadar insan mı kullanıyor ki sorunları genelliyorsunuz. Ben bahsedilen sorunlardan nerdeyse hiç birini yaşamadım. Evet wifi çekim gücü mükemmel ötesi değil ama kafama takıp dert edeceğim şey değil. Genel anlamda kaliteli bir telefon kullanıyorum, garanti olsun diye lensi siliyorum tişörtümle, açıyorum pro modu babalar gibi fotoğrafımı çekiyorum olay bitiyor. 3000TL veriyorum yok şu düzelsin bu düzelsin diyorsanız fiyatının düşmesini bekleyeceksiniz başka çare yok.
  • telefonumun desen unuttum açamıyorum yardım edecek yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: piyanist7781

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Dün mediamarkt ta carbon gray htc 10 inceledim üst kızılötesi kısmında metal kısımda soyulma vardı bende silver var herhangi bir sıkıntı yok.

sizin incelediğiniz cihaz htc m9 olabikir mi?10 da kızılötesi yok..

Yanlış bir kelime kullanmışım cihaz htc 10 üst kısımdaki plastik kısmın kenarında idi soyulma

• Arkadaşlar 3-4 gündür kullanıyorum sadece şu olayları garipsedim..
    1-Parmak izi harika çalışıyor tak diye açıyor fakat ikinci bir parmak izi eklediğimde 1salisede açılan telefon bekletmeye başladı. Bende tek parmak kullanarak çözdüm şimdilik.
    2-Ön kamera uzaktan çekmessem balık gözü efekti yapıyor.Bunu kapatmanın bir yolu varmı?
    3-Kılıfsız kullandığımda arkasında çok kirlenme oluyor kamera lensi zaten pislik içinde bunlar için bir çözüm varmı ? (temizleme bezleri sticker pvc fln )
    4-Ben bu kılıfı nasıl çıkarcam ya çok sert her çıkardığımda bir yerini çizdim kesin diye tırsıom :S (Spigen en ince modeli)

Ayrıca kılıfsız kullanan arkadaşlar hiç düşürdümü ne gibi sorunlar gördü :D Kılıfsız kullanmak istiyorum spigen ne kadar kaliteli olsada htcnin kendisi kadar haz vermiyor dsafasf fasfas :D
  • Arkadaşlar fanatik bir htc kullanıcısı olarak htc 10 beni gerçekten şoke etti diyebilirim telefonum şu an serviste ve gelince ilk işim elimden çıkarmak olacak
    Benim sorunlarım gerçi yazmıştım daha önce tekrar belirtmek istiyorum 1.karşı taraftaki kişinin sesinin kendisine tekrarlanması 2. Ahize sesinin çok az olması 3. Kamera merciği sorunu bunlar sıkıntılar ve birde beni memnun etmeyen ekran parlaklığı bana az geldi hoparlör seside diğer m serilerine göre az inanın htc den soğudum beni düşündüren konu ise çevremdekiler htc hastası olduğumu biliyor bana neden cihazı sattın diye söylenecekler büyük ihtimalle huawei p9 alacam

• quote:

quote:

quote:

quote:

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Nasip hocam. Ben htc yi seviyorum, mail attım destek hattına, bakalım ne cevap verecekler.

90 216 458 97 97
    Bu numarayı yarın dene istersen hocam. En son mail attığım mailde yazan numara bu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

90 216 458 97 97
    Bu numarayı yarın dene istersen hocam. En son mail attığım mailde yazan numara bu.

teşekkürler

• hasan231 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam birden fazla parmak tanıtırsanız algılaması uzun sürebilir düşürme konusuna gelince telefonunuzu düşürmenin şiddetine ve yüksekliğine bağlı olarak kasada ezilme meydana gelebilir telefonunuzun rengi siyah ise görüntü daha kötü olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: asil1425

Arkadaşlar fanatik bir htc kullanıcısı olarak htc 10 beni gerçekten şoke etti diyebilirim telefonum şu an serviste ve gelince ilk işim elimden çıkarmak olacak
    Benim sorunlarım gerçi yazmıştım daha önce tekrar belirtmek istiyorum 1.karşı taraftaki kişinin sesinin kendisine tekrarlanması 2. Ahize sesinin çok az olması 3. Kamera merciği sorunu bunlar sıkıntılar ve birde beni memnun etmeyen ekran parlaklığı bana az geldi hoparlör seside diğer m serilerine göre az inanın htc den soğudum beni düşündüren konu ise çevremdekiler htc hastası olduğumu biliyor bana neden cihazı sattın diye söylenecekler büyük ihtimalle huawei p9 alacam

Kutulu değişim yapacaklar benim cihaza. Ben de satmayı düşünüyorum da; yeni gelen cihaz da sorunlu olur ve alan kişiyle uğraşmak durumunda kalabilirim. Yani her türlü başımız ağrıyacak bu konuda.

• Hocam siz cihazınızı kutusuyla ve aparatları ile mi gönderdiniz size servismi söyledi kutulu değişim yapılacağını ve kutulu cihazınızı istediğiniz gibi satarsınız başınız niye ağrısın

• quote:

Orijinalden alıntı: asil1425

Hocam siz cihazınızı kutusuyla ve aparatları ile mi gönderdiniz size servismi söyledi kutulu değişim yapılacağını ve kutulu cihazınızı istediğiniz gibi satarsınız başınız niye ağrısın

Ben cihazı aldıktan 20 saat sonra teleservice Ankara şubesine kendim götürüp teslim ettim. Cihazı aldıktan sonraki ilk 30 gün içerisinde sorun çıkarsa ve değişim kararı verilirse, bu değişim kutulu olarak gerçekleşiyor. Bunu bildiğim için, her şeyiyle birlikte götürüp bıraktım servise. Kutulu değişim yapılacağını ön bürodaki görevliye de doğrulattım, kutulu değişim yapılacak.

Dediğim gibi, yeni alacağım cihaz da sorunlu olabilir. Sattığım kişi iki gün sonra beni arayıp dert yanabilir, parasını isteyebilir... Spigen kılıf ve Spigen ekran koruyucu da aldım, onlar da boşa gider. Umarım problemsiz bir cihaz gelir de kullanırım.

• Root ve xposed kurdum sorunsuz kullanıyorum artık . Teşekkürler

• Suudi arabistan ve almanya daki htc10 lar arasında fark var mı ? Garantisi olur mu ? Cevaplarsanız çok sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sadece cihazı gönderdim 1 ay dolmdı gerçi ben cihazımın değişim yapılacağını pek zannetmiyorum karşı tarafta ses tekrarlanması oluyordu ve ahize sesi az geliyor du bence yazılım atıp gönderirler ve sıkıntıda geçmez telefonu ölü fiyata da olsa elden çıkaracam

• 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.