Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asil1425

Ben sadece cihazı gönderdim 1 ay dolmdı gerçi ben cihazımın değişim yapılacağını pek zannetmiyorum karşı tarafta ses tekrarlanması oluyordu ve ahize sesi az geliyor du bence yazılım atıp gönderirler ve sıkıntıda geçmez telefonu ölü fiyata da olsa elden çıkaracam

Cihazınız için değişim kararı verilirse, bu kutulu olarak sağlanacaktır. Sizden aksesuarları isterler, gönderirsiniz. Yurt dışından temin ediyorlar değişim cihazları. Sorunsuz bir HTC 10'dan daha iyi telefon yok bence. Belki şansımıza sorunsuz cihazlar gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah hocam bende yaklaşık 5 yıldır htc kullanıcısıyım bende sorunsuz bir htc kullanmak isterim ama sıkıntı devam ederse başka arayışlara gireriz

• quote:

Orijinalden alıntı: ipee

Root ve xposed kurdum sorunsuz kullanıyorum artık . Teşekkürler

Xposed nasil kurabilirim?

• asil1425 A kullanıcısına yanıt
    Ölü fiyattan kastınız nedir?
    Gerçekten "ölü" fiyata satacaksanız ben alıcıyım haber verin olur mu?
  • mavera71 M kullanıcısına yanıt
    Ölü fiyat derken telefoncu ne fiyat verirse tahminen eğerki cihaz onarılıp gelirse 1.500 civarı değişim olursa 1.900 2.000 arası fiyat verirler diye tahmin ediyorum cihazım 20 günlüktü ve ciziksiz türkcelden den alınma artık bekleyip göreceğiz

Tamamdır, sizden haber bekliyor olacağım. Teşekkürler :)
    Ekran parlakligi nasul az geliyor. Otomatikten alirsan son ayarda kullanilamayacak kadar parlak oluyor. Seninki oto ayardadir ve o da calismiyor.

• arkadaşlar sizce sorunsuz seri ne zaman gelir ülkeye tahminen ne kadar daha beklemek gerek

• kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    Hocam inanın daha önce m8 kullandım m8 den fazla değil hatta daha az diyebilirim artık ekran paneliyle mi alakalı bilmiyorum

• Istanbulda kvk mi daha iyi teleservice mi arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: m.akif.karaca

arkadaşlar sizce sorunsuz seri ne zaman gelir ülkeye tahminen ne kadar daha beklemek gerek

Sıfır sorunlu cihazlar da yok değil. Burada problem yaşayanlar olarak bir şeyler yazıyoruz, bu tüm HTC 10 cihazları bağlamıyor. Gider alırsınız, burada bahsedilen sorunların hiçbiriyle karşılaşmazsınız. Tamamen şans işi.

• Haklısınız hocam ama htc gibi bir firmanın böyle hatalı ürünleri piyasaya sürmemesi lazımdı yada hatalı olduğu cihazları toplatacaktı sonuçta 3.000 tl para veriyorsunuz ve işiniz şansa kalmış böyle bir şey olamaz forumda her 5 kişiden üçü nerdeyse şikayetçi ve farklı Farklı sıkıntılarla boğuşuyor wifi sıkıntısı kamera sıkıntısı panel farklılığı boya atması ve benim sıkıntım ses tekrarlanması bundan dolayı rahatsızım ha teknoloji markette seç beğen kullan sıkıntı olursa hemen yenisini verelim derseler tamam ama sonuçta müşteri mağdur ediliyor servise gönder bekle 15. 20 gün oda sorun çözülürse

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

arkadaşlar sizce sorunsuz seri ne zaman gelir ülkeye tahminen ne kadar daha beklemek gerek

Sıfır sorunlu cihazlar da yok değil. Burada problem yaşayanlar olarak bir şeyler yazıyoruz, bu tüm HTC 10 cihazları bağlamıyor. Gider alırsınız, burada bahsedilen sorunların hiçbiriyle karşılaşmazsınız. Tamamen şans işi.

evet öyle ama bi sonraki seriyi bekleyip garantiye almak da mantıklı o bakımdan sordum

• quote:

Orijinalden alıntı: asil1425

Haklısınız hocam ama htc gibi bir firmanın böyle hatalı ürünleri piyasaya sürmemesi lazımdı yada hatalı olduğu cihazları toplatacaktı sonuçta 3.000 tl para veriyorsunuz ve işiniz şansa kalmış böyle bir şey olamaz forumda her 5 kişiden üçü nerdeyse şikayetçi ve farklı Farklı sıkıntılarla boğuşuyor wifi sıkıntısı kamera sıkıntısı panel farklılığı boya atması ve benim sıkıntım ses tekrarlanması bundan dolayı rahatsızım ha teknoloji markette seç beğen kullan sıkıntı olursa hemen yenisini verelim derseler tamam ama sonuçta müşteri mağdur ediliyor servise gönder bekle 15. 20 gün oda sorun çözülürse

HTC Türkiye'yi arayıp 20 dakika konuştum. Forum Donanım Haber'den bahsettim, şikayetleri tek tek saydım. HTC Türkiye'ye bu konuda kayda değer sayıda şikayet ulaşmadığını, bahsettiğim gibi bir durumunda HTC'nin tüm cihazları toplayacağını, yeni cihazları müşterilere dağıtacağını söylediler.

Yabancı YouTube kanallarında izlemediğim HTC 10 incelemesi kalmadı. Gerçekten sorunsuz cihaz ve tüm kanallar övüyor. Biz biraz şanssız kişileriz sanırım, başka açıklaması yok.

Telefoncu mumkun degil 1900/2000 vermez hocam. Sizden o fiyata alsa kaca saticak bu adam kar edemez. Ancak cihaziniz degisimden gelince kutuyu hic acmadan vericekseniz ben talibim. Kendim 1.5 aydir kullaniyorum simdi de arkadas alicak. Gelince haber verirseniz konusuruz gonderdiginiz cihazin rengi neydi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smugglers -- 7 Ağustos 2016; 22:24:11 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

evet öyle ama bi sonraki seriyi bekleyip garantiye almak da mantıklı o bakımdan sordum

hepsiburada.com gibi sitelerde stoklar sürekli yenileniyordur diye düşünüyorum. O siteden Samsung Galaxy S7 edge almıştı arkadaşım, ekranında ölü piksel vardı. Hemen değiştirdiler. Peşin para verip alabilecek bir durumum olsaydı, ben de internet mağazalarından alırdım.

• Ben sizden önce dedim ama alcam diye :)
    Şaka bi tarafa telefoncunun vereceği fiyata satacaksa gerçekten burda büyük kavga çıkar almak için.
    Bende bir tane var, inanılmaz severek kullanıyorum, en ufacık bir sıkıntısı yok. Gerçekten anında alırım satarsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tomris Hatun

Telefoncu mumkun degil 1900/2000 vermez hocam. Sizden o fiyata alsa kaca saticak bu adam kar edemez. Ancak cihaziniz degisimden gelince kutuyu hic acmadan vericekseniz ben talibim. Kendim 1.5 aydir kullaniyorum simdi de arkadas alicak. Gelince haber verirseniz konusuruz gonderdiginiz cihazin rengi neydi acaba ?

Servisler kutuyu açıp cihazın kontrollerini sağlıyor diye biliyorum.

• mavera71 M kullanıcısına yanıt
    Once siz soylediyseniz en iyi teklifi veren alir o zaman hocam :)
    Benimki yurtdisi cihazi , seytan kulagina kursun hicbir sikintisini gormedim. Aksine yurtici cihazlarda sorunlar daha cok gozukuyor gibi. Turkiyeye hep elek alti gonderdiler herhalde.

• Zamaninda m7 konusunda gonderilip doa degisimi olan cihazlar jelatinli gonderilmisti ben de m7 cihazimi gonderdim degisim olmustu doa degildi o yuzden sadece cihazim degismisti 3 sene kullandim hic sorun yasamamistim degistikten sonra. Teleservisi o zaman aradigimizda cihazlari ingiltereden getiriyoruz diyorlardi simdi sonuc ne olur bilemiyorum ama arkadasin cihazi gelsin duruma gore degerlendiririz telefonculara yok parasina gidecegine foruma gitsin.

• 
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.