Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
25.348
Cevap
115
Favori
716.854
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
Giriş
    1136 Mesaj

Komuşma sırasında karşı taraftaki kişi kendi sesini tekrar duyuyor ve bir züre sonra düzeliyor sizdede böyle mi oluyor

Telefonum dün itibariyle servise ulaştı ama hala kayıt altına alınmadı defalarca servisi aradım 1.5 saat hatta beklediğim oldu sadece ceo telefonu kvk dan alınır müziği çalıyor ve en kısa zamanda sizi bağlayacağız diye bekletiyorlar bende 11820 özel servis dakikası 3 tl ile hemen kvk servisine bağlanıp neden cihazım size ulaştığı halde kayıt altına almamışsınız diye sordum yoğunluktan almamışlar dedi ve 10 tl faturama yansıdı konuşma bedeli olarak telefonla ilgili bilgi alırsam burdan yazarım ama biraz sürer gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kevin21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Maalesef benim sorunum da ayni, bir kac arkadasim sesinin yanki yaptigini soylemisti ama pek dikkate almamistim ancak son zamanlarda bunu daha fazla kisiden duymaya baslayinca foruma bir goz atayim dedim , nitekim sizde de ayni sorun varmis. Ayrica kimi zaman bana ulasamadigini ,telefonumun kapali gozuktugunu soyleyenler de var sanirim ben de servise goturecegim...

|
    |

Orijinalden alıntı: asil1425

Komuşma sırasında karşı taraftaki kişi kendi sesini tekrar duyuyor ve bir züre sonra düzeliyor sizdede böyle mi oluyor

Telefonum dün itibariyle servise ulaştı ama hala kayıt altına alınmadı defalarca servisi aradım 1.5 saat hatta beklediğim oldu sadece ceo telefonu kvk dan alınır müziği çalıyor ve en kısa zamanda sizi bağlayacağız diye bekletiyorlar bende 11820 özel servis dakikası 3 tl ile hemen kvk servisine bağlanıp neden cihazım size ulaştığı halde kayıt altına almamışsınız diye sordum yoğunluktan almamışlar dedi ve 10 tl faturama yansıdı konuşma bedeli olarak telefonla ilgili bilgi alırsam burdan yazarım ama biraz sürer gibi

Bende yanki sorunu yok. Hatta konuştuğum kişiler sesin cok net geliyor diyorlar

Psn kardeşlik referanslar: must33_35, cocobongo555 , ^beetlejuice, woldemort.26 , genpoker, terlix, ibrahimrt27, zorbeykurt , s3rhatt, casper04, gorkem.ix , guguras, nmdbllc, chosen1903 , kazimerd89 ve daha niceleri
  • Binbaşı
    1136 Mesaj

Hocam her cihazda yok bu sıkıntı kevin21 arkadaşımızda da varmış sıkıntı karşıdaki kişinin sesinin kendisine yankılanması belli bçr süre sınra düzeliyor ama çok can sıkıcı bir durum ve bu sorunun cihaz kaynaklı olduğunu kesin olarak biliyorum simi çıkarıp başka bir cihazda deneyimce sıkıntı yok htc 10 takıyorum aynı sıkıntı devam ediyor artık servis nasıl tespit eder bilmiyorum ve ayrıca ahize sesi de bana göre az çarşıda yani açık ortamlarda karşıdakinin sesi zor duyuluyor telefonu kulağınızı bastırmak zorunda kalıyorum ve ayrıva kameradaki mercek silme otofokus hatası baya bir soğudum telefondan sağsalim cihaz gelirse elimden çıkaracam

|
    |
    Dexter Morgan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

quote:

Orijinalden alıntı: theoutlaw

Merhabalar, herkese iyi günler.

Belli bir sayfaya kadar yorumları takip edebildim bir yerden sonra konular çok dağıldığı için bırakmak zorunda kaldım.

Şu anda LG G3 kullanmaktayım. Değiştirmeyi düşünüyorum, Telefon kullanım özelliklerim face,twit,insta,snap,whatsapp vb(çok yoğun değil),müzik günde 2 saat civarı, internette dolaşım, fotoğraf-video önceliğim değil ama çektiğim şeyler bir şeye benzesin isterim tabi. Şu kadar para verdik kamerası çöp olmasın :) Günlük ekran süremin de 4-5 saat arası olması yeterli olacaktır.

Kısacası, HTC 10 u bekledim uzun süre çıktı ama bulup kurcalama şansım olmadı. Samsung galaxy s7 ilgimi çekti samsung hiç kullanmadım. Iphone da hiç kullanmadım 7 ya da 7s beklemekte ayrı bir seçenek. Sony de seçenek olabilirdi aslında ama şu anda bunlara denk bir cihazı olduğunu düşünmüyorum.

Bu üç seçenek arasında hangisi daha doğru bir seçim olabilir, son telefonlarım sony xperia z2,lg optimus g,lg g3.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Yogun kullanimda 5.5-6 saat ekran suresi aliyorum. Telefon surekli elimde. Normal bir kullanici 7-8 saat alir bence

Düşündüğünün aksine yoğun kullanımda daha uzun ekran süresi alınıyor hocam maalesef. Çünkü hTC beklerken çok şarj yiyor. O yüzden sürekli ekranı açık tutarsan daha fazla ekran süresi alıyorsun.

• Yüzbaşı
    505 Mesaj
    Arkadaşlar telefon Almanya mediamarkt ta 699 euro. Sizce değer mi almaya ? One M7 kullanıcısıyım telefon batarya olarak artık bir kaç saat gidiyor ya batarya yaptiracam ya da 10 alacağım :)

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: asil1425

Hocam her cihazda yok bu sıkıntı kevin21 arkadaşımızda da varmış sıkıntı karşıdaki kişinin sesinin kendisine yankılanması belli bçr süre sınra düzeliyor ama çok can sıkıcı bir durum ve bu sorunun cihaz kaynaklı olduğunu kesin olarak biliyorum simi çıkarıp başka bir cihazda deneyimce sıkıntı yok htc 10 takıyorum aynı sıkıntı devam ediyor artık servis nasıl tespit eder bilmiyorum ve ayrıca ahize sesi de bana göre az çarşıda yani açık ortamlarda karşıdakinin sesi zor duyuluyor telefonu kulağınızı bastırmak zorunda kalıyorum ve ayrıva kameradaki mercek silme otofokus hatası baya bir soğudum telefondan sağsalim cihaz gelirse elimden çıkaracam

Hocam konuşurken ahize sesini kısıp konuşmayı denediniz mi? Birde öyle deneyin eğer kısınca karşı tarafa ses yankı yapmıyor ise problem ahizeden çıkan sesin mikrofondan tekrar karşıya dönmesinden kaynaklanıyor olabilir. Ben benzer problemi yaşamıştım. Yazılımsalmı ne bilmiyorum Ahizeden çıkan ses 2. Mikrofondan karşıya tekrar dönüyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgasubasi -- 6 Ağustos 2016; 0:25:05 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    877 Mesaj
    Evet daha önceden Htc 10 ile ilgili görüşlerimi yazmıştım.Problemler devam ediyor. Cihazı aldıktan 24 saat içerisinde servisin yolunu tutma ihtimaliniz yüksek. Bu konuyu takip etmeye devam ediyorum. Ne zamanki;
    -Boya atması
    -WiFi sinyal sorunu
    -Ekran ışık sızması
    -Karşı tarafa sesinin tekrarlanması
    Sorunları düzelirse o zaman alırım.
    Ama uzun zamandır Htc bilen kullanmış birisi olarak pek umutlu değilim.Cihaz daha en basit doğru düzgün telefon görüşmesi yaptırmaktan aciz.Zamanında M7 milleti az süründürmemişti. Ben dahil 7 arkadaşıma M7 almıştım 1 i hariç diğerleri en az 1 kere servise gitmişti.
    Yapma bunu htc yapma
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgasubasi -- 6 Ağustos 2016; 0:37:11 >

Benim cihazda halaa serviste titerisim kusurluydu doa değişim tabelebinde bulundum bekliyoruz bakalım ne olacak 27. İş gününü doldurduk bugün

|
    |
    goozdemir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

quote:

Orijinalden alıntı: theoutlaw

Merhabalar, herkese iyi günler.

Belli bir sayfaya kadar yorumları takip edebildim bir yerden sonra konular çok dağıldığı için bırakmak zorunda kaldım.

Şu anda LG G3 kullanmaktayım. Değiştirmeyi düşünüyorum, Telefon kullanım özelliklerim face,twit,insta,snap,whatsapp vb(çok yoğun değil),müzik günde 2 saat civarı, internette dolaşım, fotoğraf-video önceliğim değil ama çektiğim şeyler bir şeye benzesin isterim tabi. Şu kadar para verdik kamerası çöp olmasın :) Günlük ekran süremin de 4-5 saat arası olması yeterli olacaktır.

Kısacası, HTC 10 u bekledim uzun süre çıktı ama bulup kurcalama şansım olmadı. Samsung galaxy s7 ilgimi çekti samsung hiç kullanmadım. Iphone da hiç kullanmadım 7 ya da 7s beklemekte ayrı bir seçenek. Sony de seçenek olabilirdi aslında ama şu anda bunlara denk bir cihazı olduğunu düşünmüyorum.

Bu üç seçenek arasında hangisi daha doğru bir seçim olabilir, son telefonlarım sony xperia z2,lg optimus g,lg g3.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Yogun kullanimda 5.5-6 saat ekran suresi aliyorum. Telefon surekli elimde. Normal bir kullanici 7-8 saat alir bence

Düşündüğünün aksine yoğun kullanımda daha uzun ekran süresi alınıyor hocam maalesef. Çünkü hTC beklerken çok şarj yiyor. O yüzden sürekli ekranı açık tutarsan daha fazla ekran süresi alıyorsun.

6 saat ekran kullanımıma 1 gün sarj alıyorum
    |
    |

Psn kardeşlik referanslar: must33_35, cocobongo555 , ^beetlejuice, woldemort.26 , genpoker, terlix, ibrahimrt27, zorbeykurt , s3rhatt, casper04, gorkem.ix , guguras, nmdbllc, chosen1903 , kazimerd89 ve daha niceleri

• Yüzbaşı
    907 Mesaj
    Arkadaşlar HTC 10 cihazım bugün öğlen 10cm derinliğinde bir süs havuzuna düştü... Maşallah su almayan yeri kalmadı. Kameraların içi buhar yaptı, ekran bazen açılıyor bazen açılmıyor ama içi su lekeleri doldu, sim kartı görmüyor. Hoparlörler patlak ses veriyor vs vs... Yapacak bir şey var mı, yoksa cihaz perte mi çıktı?

hocam calısıyosa en azından 4-5 kılo pırıncın ıcıne telefonu kapatıp gömün. yatarken bırakın oglen falan alın içinden ya da garanti olsun tutabılırsenız 24 saat tutun. belki bi ümit işe yarar deneyın. oncekı telefonumda ıse yaramıstı ama mıkrofonu bozulmustu. bu cıhazdan telefoncular anlamaz servıse vermenız lazım ama servıste astarı yuzunu gecer yıne de bı fıyat alın ıstersenız cıhazınızı gonderıp.
    |
    |
    cmlunrssl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tolgasubasi

Evet daha önceden Htc 10 ile ilgili görüşlerimi yazmıştım.Problemler devam ediyor. Cihazı aldıktan 24 saat içerisinde servisin yolunu tutma ihtimaliniz yüksek. Bu konuyu takip etmeye devam ediyorum. Ne zamanki;
    -Boya atması
    -WiFi sinyal sorunu
    -Ekran ışık sızması
    Ama uzun zamandır Htc bilen kullanmış birisi olarak pek umutlu değilim.Cihaz daha en basit doğru düzgün telefon görüşmesi yaptırmaktan aciz.Zamanında M7 milleti az süründürmemişti. Ben dahil 7 arkadaşıma M7 almıştım 1 i hariç diğerleri en az 1 kere servise gitmişti.
    Yapma bunu htc yapma
    -

evet dostum ben de bekleyeceğim eğer bu sorunlar düzelmezse cihaz değiştirmeyeceğim .alırsam htc10 yoksa yok

• Yarbay
    6274 Mesaj
    quote:

-Boya atması
    -WiFi sinyal sorunu
    -Ekran ışık sızması
    Yapma bunu htc yapma
    -

HTC nin malzeme kalitesi çok iyi hocam böyle şeyler olması mümkün değil.

• Yüzbaşı
    332 Mesaj
    Arkadaşlar,tianma ekranlardaki polarize gözlükle bakınca kararma sorunundan dolayı değişim veya ücret iade alan oldu mu?Selamlar,Kolay gelsin.

|
    |

-Boya atması
    -WiFi sinyal sorunu
    -Ekran ışık sızması
    Yapma bunu htc yapma
    -

mayısın son haftası carbon grey olanını telekomdan aldım.bu saydıklarınızın biri bile yok bende.illaki sıkıntılı olan cihazlar çıkıyordur arada.aslında bu hemen hemen her markada oluyor..

• Binbaşı
    1419 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ipee

Beyler sadece root yapsam güncelleme alirmiyim root ve bootloader kilidini açınca yani :)

Rootlu cihaz güncellenir. Stock rom, stock recovery, stock kernel olmak koşulu ile..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: m.akif.karaca

quote:

-Boya atması
    -WiFi sinyal sorunu
    -Ekran ışık sızması
    Yapma bunu htc yapma
    -

evet dostum ben de bekleyeceğim eğer bu sorunlar düzelmezse cihaz değiştirmeyeceğim .alırsam htc10 yoksa yok

Teşekkür ederim hocam, deneyeceğim bakalım ne olacak... bence bu telefon direkt çöp artık. servise soracam tabiki ama dediğiniz gibi yüksek bir fiyat isterler, bu şekilde satsam belki 500 tl falan veren olur mu acaba?
    |
    |

• Yüzbaşı
    263 Mesaj

Karsesim hangi sehirden aldin acaba? Ben hicbiryerdeki telekomda bu rengi bulamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theknife -- 6 Ağustos 2016; 11:48:06 >
    |
    |
    piyanist7781 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bende yıllardır htc kullanıyorum ama malesef benim cihazda ses tekrarlanması oluyordu ve ahize sesi gerçekten düşük bu yüzden servise gönderdim yoksa bende htc nin kalitesinden eminim ama bazen böyle sıkıntılar olabilir bekleyip göreceğiz servisten gelmesini inşallah düzelir

|
    |
    ultiMance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.