Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    isini iyi yapan yer bulursan sikinti degil ben 100 degistirttim. ilk gunku gune dondu telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • magnifical kullanıcısına yanıt
    Orjinal mı yan sanayi mi batarya. Hangi ilde değiştirttiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: magnifical

isini iyi yapan yer bulursan sikinti degil ben 100 degistirttim. ilk gunku gune dondu telefon
    nerde değiştirttiniz hocam
  • Antalya'da

• TexasRanger kullanıcısına yanıt
    Orjinal mi bilmiyorum ama 5 saat ekran suresi aliyorum. Antalya da degistirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magnifical -- 2 Mart 2020; 22:36:14 >
  • Cihazı kvkya yolladım batarya değişimi için. KVK sağlam cihazda anakart sorunlu dedi. 1979 tl ücret istiyor bu bataryayı nerede değiştirebiliriz? Ankara polatlı da ikamet ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Cihazı kvkya yolladım batarya değişimi için. KVK sağlam cihazda anakart sorunlu dedi. 1979 tl ücret istiyor bu bataryayı nerede değiştirebiliriz? Ankara polatlı da ikamet ediyorum
    bende aynı durumdayım. güvenilir bir yer bulabilirsem değiştirteceğim aksi halde batarya iyice ölene kadar kullanıp yeni bir telefon alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TexasRanger

bende aynı durumdayım. güvenilir bir yer bulabilirsem değiştirteceğim aksi halde batarya iyice ölene kadar kullanıp yeni bir telefon alacağım.

Alıntıları Göster
    Hocam küçük bir avm de fiyat aldım. 110 tlye değiştireceğim
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Sonuçtan bizi haberdar ederseniz sevinirim

• merhaba arkadaşlar izmir'de batarya değişimi yapan güvenilir bir yer var mı ? teşekkürler.
  • Arsenal2013 A kullanıcısına yanıt
    özkaya iletişim var ben ekranı değiştirdim google da tonla yorumu olan yerlerden daha sağlam. çocuk baya iyidir işin piri tavsiye ederim yeşilyurt da özkaya iletişim. google da bulabilirsin iletişim bilgilerini.
  • Arkadaşlar kayıtsız,çizik,bataryası ölü htc 10 arayışındayım sadece müzik için arıyorum orjinal kulaklığı ve telefon olsa yeter eğer satan var ise dm den iletişime geçebilir misiniz teşekkürler

• Fotoğraflarda yer alan iki çizgi arasındaki dokunmatik kısım birden bire çalışmamaya başladı. Daha önce başına gelen var mı? Ekranın mi değişmesi lazım?

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• QRX kullanıcısına yanıt
    Benim başıma geldi ekranın yarıdan yukarısı algılamadı mecbur ekranı değiştirdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bataryayı değiştirttim telefoncu da ama telefon sürekli reset atıyor. var mı böyle bir sorun yaşayan
    Telefonu şarja takıp tam doldur. Ve şarja takılı şekilde açmayı dene.

Batarya değiştikten sonra kontrol etmeden mi aldın telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blkgl -- 17 Nisan 2020; 22:19:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blkgl

Telefonu şarja takıp tam doldur. Ve şarja takılı şekilde açmayı dene.

Batarya değiştikten sonra kontrol etmeden mi aldın telefonu.
    Kontrol ettim de şuan sıkıntı var kendi kendşne kapanıyor şuan
    Ses kısma ve güç tuşuna beraber basılı tutarak telefonu kapatmayı veya boot menüye girmeyi dene. Biraz uzun süre basılı tutman gerekebilir. 25-30 saniye.

Telefonu kapattıktan sonra şarja takıp tam doldur ve şarjda iken açmayı dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blkgl -- 18 Nisan 2020; 0:12:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blkgl

Ses kısma ve güç tuşuna beraber basılı tutarak telefonu kapatmayı veya boot menüye girmeyi dene. Biraz uzun süre basılı tutman gerekebilir. 25-30 saniye.

Telefonu kapattıktan sonra şarja takıp tam doldur ve şarjda iken açmayı dene.
    şarjı fulledim şuan sıkıntı gözükmüyor gelişmeleri yazacağım
  • Yok ya düzelmemiş kapanıyor kendi kendine. Sadece şarja takınca açılıyor. Şarj dolu olmasına rağmen %60 da açılıyor
  • 
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.