Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12481249125012511252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne aldınız siz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıknatıs20

Ne aldınız siz ?
    Samsung A50 aldım.
  • emirsavas kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirsavas

Benden bu kadar, batarya sonuna tamamen pert oldu :) Batarya değiştirmek yerine yeni bir telefon almanın daha mantıklı olduğunu düşündüğüm için telefonumu değiştirdim.

Bazı konularda hakkını vermek gerek HTC'nin.

*Güncelleme desteği konusunda Türkiye'de yaygın olmamasına rağmen gayet iyiydiler bana göre.
    *Sağlamlık konusunda hala şaşkınım, telefonu kılıfsız o kadar çok yere düşürmeme rağmen sapa sağlam telefon, önünde kıytırık plastik bi' ekran koruyucu var, hatta geçen koruyucusuz da düşürdüm, telefona bi' şey olmuyor :) Çelik kasa tabii ki çizildi, yamuldu vs ama telefonun işlevinde bir sıkıntı olmadı.
    *Telefonda hiç bir zaman kasma vs gibi sorunlar yaşamadım ama işlemci iyi denilmesine rağmen oyunlarda niye bu kadar kötü performans veriyor bilmiyorum. Belki batarya ile alakalıdır.
    *Bu telefonun hayal kırıklığı olan en kritik noktası bataryasıydı. İlk günden bugüne hep hayal kırıklığı. İlk zamanlarda da batarya çok hızlı bitiyordu, şimdi durum zaten ortada. Fotoğraf çekince kapanmalar, hiç açılmamalar vs vs. Tabii bataryadan kaynaklı bu problemlerden dolayı telefonun şuan akıcı olması, kamerası falan hikaye oluyor, ben rahat 1 sene daha beni götürmesini isterdim ama olmadı.
    Hayırlısı olsun forumdaş bende tam telefondan ümidimi kesecekken çankayada servis buldum 125 tl bataryayı değiştim şu zamana kadar çok memnunum gerçekten htc 10 hızıyla stabil oluşuyla çok iyi bir telefon.

• nevrans kullanıcısına yanıt
    Hocam servisin adını ve yerini öğrenebilir miyim? Ben de değiştirmeyi düşünüyorum bu aralar pilini.

• İzmir çankayadaki batarya değiştirdiğim yerin numarası arkadaşlar firmanın ismi teknorom telefon 232 441 0 411

• Kvk teknik servise cihazı batarya değişimi için gönderdim.
    Mesaj geldi.
    Açıklama:anakart altboard soketinde oksit kaynakli ariza mevcuttur.anakart+batarya ücreti 1.729 TL

Yaptırmaktan vazgeçtim. Lanet olsun ya

• quote:

Orijinalden alıntı: kreat

Kvk teknik servise cihazı batarya değişimi için gönderdim.
    Mesaj geldi.
    Açıklama:anakart altboard soketinde oksit kaynakli ariza mevcuttur.anakart+batarya ücreti 1.729 TL

Yaptırmaktan vazgeçtim. Lanet olsun ya
    Yok artık soyacak insan arıyorlar iyice saçmalamışlar ben 125 tl verdim yaptırdım çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

Yok artık soyacak insan arıyorlar iyice saçmalamışlar ben 125 tl verdim yaptırdım çok memnunum.

Alıntıları Göster
    Nerde yaptırdınız hocam. Ekran kırılma riski yüzünden kimse yanaşmıyor yapmaya. Ben de servise gönderdim mecburen.

• quote:

Nerde yaptırdınız hocam. Ekran kırılma riski yüzünden kimse yanaşmıyor yapmaya. Ben de servise gönderdim mecburen.

Alıntıları Göster
    İzmirde yaptırdım 1 saatte yaptılar.

• nevrans kullanıcısına yanıt
    Anakartla ilgili bir şey dediler mi? Batarya süresi nasıl eskiye göre?

• quote:

Anakartla ilgili bir şey dediler mi? Batarya süresi nasıl eskiye göre?
    Yok öyle bir şey demediler sadece batarya değişti ben çok memnun kaldım telefonum ilk aldığım günden farkı yok bataryayı sonuna kadar kullanıyorum hiç en ufak kapanma yeniden açılma olmadı.

• Android Pie rom deneyen var mi?

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

• Meehaba htc kullananlar. Htc 10 kullaniyorum konusma sirasinda karsi tarafin sesi kendisine yanki yapiyor benden kaynakli fakat gorusme sirasinda sesi kistigim zaman yanki azaliyor bu seferde ben duymakta zorluk cekiyorum nedeni nedir? Simdiden tesekkurler.

• besimtaylan B kullanıcısına yanıt
    Üst hoparlör değiştiyse yapar bende de aynı durum var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besimtaylan

Meehaba htc kullananlar. Htc 10 kullaniyorum konusma sirasinda karsi tarafin sesi kendisine yanki yapiyor benden kaynakli fakat gorusme sirasinda sesi kistigim zaman yanki azaliyor bu seferde ben duymakta zorluk cekiyorum nedeni nedir? Simdiden tesekkurler.
    Bende de oluyor bu. Her zaman değil ama.. Nedenini ben de merak ediyorum.

• Batarya tavsiyesi lazım. İnternette çok sayıda orjinal diye batarya satıyorlar hangisini alacağımı karar veremedim. Sizce hangisini almak gerekir?
  • erayee E kullanıcısına yanıt
    Ben de bunun icin konuya girmiştim, kasim 2016 gibi almistim telefonu artık batarya 1 saate bitecek hale geldi internet+müzik falan derken telefondan halen memnunum batarya disinda önerileri bekliyorum ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: mendirec

İyi mi hocam

• 
Sayfa: önceki 12481249125012511252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.