Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
25.445
Cevap
113
Favori
722.518
Tıklama
Giriş
    6 Mesaj
    Merhabalar pil değişimi konusunda, Bursa'da güvenilir bir servis var mıdır? Fomara civarında sorduğum birçok yerden olumsuz cevap aldım.

Edit: Yapan bir yer buldum ama takmadan once ekranın kırılma riski yüzünden mesuliyet kabul etmediklerini söylüyorlar. Güvenip yaptırdım sorun çıkmadı. Fiyat: 110 TL

Edit2: Batarya şuan için kararlı görünüyor, umarım uzun süre böyle devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paristexas -- 21 Nisan 2019; 12:8:5 >
    |
    |

• Teğmen
    218 Mesaj
    Ne zaman telefonu yeniden başlatsam yada şarjı bitse kapansa açılışı 2 kere de yapıyorum.
    telefon açılıyor. çizgiyi çekiyorum açılacak gibi yapıp yeniden başlıyor. pin kodunu giriyorum açılıyor. Bu neden yapar yazılımdamı sıkıntı vardır yoksa güvenliklemi alakalı?
    |
    |
    20 ay önce Hepsiburada.com sitesinden "dubai bilişim" adlı satıcıdan Medcell ithalatçı garantili HTC 10 aldım. Telefonunun batarya problemi malum. Bende batarya değişimi için medcell adlı firmayı aradım ulaşamadım. Sanırsam firma kapanmış. Ne yapacağımı bilmiyorum bana bilgi vereriseniz memnun olurum.

Direk hepsiburadaya yolla şansını dene, olmazsa batarya alıp telefoncuda kendin değiştircen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hakaco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 21 Nisan 2019; 12:11:18 >

Zaten şimdi iyi gider 5 ay sonra da iyi gitmesi önemli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    nevrans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1614 Mesaj

Ben de 22 ay önce almıştım. Lütfen bizi de bilgilendirirseniz çok sevinirim. Ben de değiştirmek istiyorum bataryayi..

|
    |
    hakaco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

• Çavuş
    97 Mesaj
    selamlar arkadaşlar htc 10 cihaza orjinal rom yükledim avrupa romu telefon çalışıyor sorun yok ama tükçe dil tercihi çıkmıyor şuan ingilizce yardımcı olabilecek biri varmıdır. teşekkür ederim şimdiden.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: 2181679

Bende de oluyor bu. Her zaman değil ama.. Nedenini ben de merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    HTC10 ilk sürümlerinde mikrofona bağlı bir koruyucu tabaka kaldırılmadığından, (orjinal montajında unutulduğundan) bu şekilde kullanacağız. Bu şekilde kullanamam diyorsanız; çözümü anlatıldığı şekilde ses kısma olacaktır. Maddi çözümü ise; mikrofon kısmının değişimi ile gerçekleşir, bu da 350 ila 500 dolayında bir tutar (bağımsız tamirciden aldığım fiyat)

Telefonunuz rootlu ise; Titanium Backup ile istemediğiniz uygulamaları silebilir, yedekleyebilir, tam sistem yedeği alabilirsiniz.

Güvenilir kaynaktan APK uygulamaları kurma konusunda yardımcı olurum.

Yine; 28.ocak tarihinde batarya değişimi ile ilgili bir adres paylaştım, isteyen bakabilir..

• Yarbay
    3590 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Telefonu kullanan kaldı mi? bu aralar takas yapmayı düşünüyorum başka cihazlarla ama kimse istemiyor telefonu

❖ Gskill SNIPERX 16GB 3000MHZ
    ❖ Kingston 120GB HyperX Fury 3D ❖ Seagate 2TB
    ❖ Logitech G502 ❖ Logitech G103 ❖ Bloody G500
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj

Diğer telefonum tamirde bunu da yedek telefonum yaptım kötü gün dostu oldu artısı kulaklıktan müzik dinleme keyfi ve tek elle rahat kullanılması diğer konularda benim için miadını doldurdu artık :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Dexter Morgan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2945 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Merhaba arkadaşlar. Telefonu kullanan kaldı mi? bu aralar takas yapmayı düşünüyorum başka cihazlarla ama kimse istemiyor telefonu
    Ben kullanıyorum. Eksikliğini hissettiğim veya yapamadigim, donsugu, kastigi bir durum olmadı henüz. Bataryasi az gitmeye başladı sadece. Biraz daha zaman geçince batarya değişimi yapar kullanmaya devam ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Telefon bataryayı değişince yeni gibi oldu, fakat 3 senelik telefona Android güncellemesi gelmemesi beni büyük hayal kırıklığına uğrattı, artık gelecek telefonum Apple olacak çünkü uzun yıllar güncelleme alıyor.

hocam ben de batarya değiştirmeyi düşünüyorum. 2016dan beri kullanıyorum telefon tık demedi halen ama şarj çabuk bitiyor artık, hangi bataryayı nereden temin ettiniz acaba ayrıca mahalle telefoncuları falan değişebilir mi bataryayı yoksa servise mi vermek gerek, iyi günler

|
    |
    Su kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben batarya değişimi için servise verdim servisten gelince yankılanma olayı oldu tekrar servise verdim problem çözüldü

|
    |
    CEM0KA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben Ankara'da KVK servisine verdim, 10 gün sonra tamir edip verdiler. İlk başta görevli kadın garantisi bitmiş dedi, fakat faturayı gösterince fotokopisini falan çekti, hiçbir ücret ödemeden tamir ettiler.

Bence önce bir fiyat alın servisten, kaça değişirler diye, sonra da bir mahalle telefoncularına fiyat sorun. Hangisi işinize gelirse onunla değişirsiniz...
    |
    |
    c moltisanti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkürler hocam, dediğiniz gibi yapacağım zamanım da pek yok ama bu işi çözmek lazım

|
    |
    Su kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ben ankarada balıkçıoğlu işhanında bir yerde 150 tl ye değiştirdim bugün, orjinal dediler kullandıkça görecez artık iyi mi kötü mü.
    |
    |
    Bu saatten sonra bu cihaz alınır mı 900 liraya 6 aylık teleservice garantisi kalmış. lg v30 yahut g7 alayım diyorum arkadaş rezalet bir kamera koymuşlar. Üreticiler nedense her yeni ürünlerinde ileriye gitmeyi denerken x markalar hep geriye gidiyor. bu cihazı alma amacı hem sar değerleri iyi hem de ön arka kamera hala çoğu amiral gemisine nal toplatır. ne diyorsunuz
emek server
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.