Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    %100 ile %50 arası ve pil bitmek üzereyken kullanmış olduğunuz ekran süresi ve bu süreyi kullanan uygulamalar da önemli bu şekilde pek bir şey anlamak zor olur. Mesela tam dolumdan sonra %50ye kadar en az 2 saat ekran süresi vermesi lazım oyun vs hariç ortalama kullanımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xraited -- 11 Mart 2019; 11:55:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xraited

%100 ile %50 arası ve pil bitmek üzereyken kullanmış olduğunuz ekran süresi ve bu süreyi kullanan uygulamalar da önemli bu şekilde pek bir şey anlamak zor olur. Mesela tam dolumdan sonra %50ye kadar en az 2 saat ekran süresi vermesi lazım oyun vs hariç ortalama kullanımda.
    Şu an durum bu.
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nevrans kullanıcısına yanıt
    %20 altında da kapanma yapmıyorsa oreoya rağmen çok iyi durumda gözüküyor hocam.Ek olarak siize accubatery uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim batarya sağlığı ve uygulama güç tüketimini daha detaylı gösteriyor.

• quote:

%20 altında da kapanma yapmıyorsa oreoya rağmen çok iyi durumda gözüküyor hocam.Ek olarak siize accubatery uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim batarya sağlığı ve uygulama güç tüketimini daha detaylı gösteriyor.
    Geçtiğimiz cumartesi bataryayı taktırdım bataryayı sonuna kadar kullanıyor kapanma olmadı 125 tl takıldı batarya.

• Şu an tam %50 durum bu.
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Uygun fiyata takmışlar ben de kendim aliexpressten alıp değiştirdim 3 4 ay falan oldu son haftalarda birkaç defa kapanma yaptı umarım sizde de sonradan benzer bir durum olmaz.

• quote:

Uygun fiyata takmışlar ben de kendim aliexpressten alıp değiştirdim 3 4 ay falan oldu son haftalarda birkaç defa kapanma yaptı umarım sizde de sonradan benzer bir durum olmaz.
    İnşallah dediğin gibi kapanma yapmaz forumdaş yukarda % 50 batarya durumunu paylaştım.

• İnşallah hocam, dediğim gibi accubatery ile daha detaylı bilgi alabilirsiniz fazla detay gözükmüyor kabaca bilgiler veriyor oreoya rağmen başarılı buldum ben bir de ekran parlaklığı çok etkiliyor tam parlaklıkta veya yarıdan fazla ayarda böyleyse güzel değerleriniz

• Hızlı şarj özelliğini hiçbir zaman kullanmayın arkadaşlar. 18 aydır kullanıyorum. Aldığımdan bu yana 5V/1A veya 5V/2A'lik şarj aleti kullandım. Dün LineageOS 16 kurulumu yaptım. Accubattery programındaki görüntü böyle.
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: mendirec

Hızlı şarj özelliğini hiçbir zaman kullanmayın arkadaşlar. 18 aydır kullanıyorum. Aldığımdan bu yana 5V/1A veya 5V/2A'lik şarj aleti kullandım. Dün LineageOS 16 kurulumu yaptım. Accubattery programındaki görüntü böyle.
    Bu iş biraz şans işi hocam. 1.5 yıl kullanıp babama verdiğim ve toplamda 2 yıldan fazladır kullanılan Htc 10 cihazımın bataryası hala 2600 küsür mah değerlerinde sağlığı var. Sadece kendi orjinal şarj aleti ile kullanıldı. Düşük şarj oranında kapanma vs sorunları yok.

• quote:

İnşallah hocam, dediğim gibi accubatery ile daha detaylı bilgi alabilirsiniz fazla detay gözükmüyor kabaca bilgiler veriyor oreoya rağmen başarılı buldum ben bir de ekran parlaklığı çok etkiliyor tam parlaklıkta veya yarıdan fazla ayarda böyleyse güzel değerleriniz
    Forumdaş bu gün batarya dururum bu şekilde bataryayı sonuna kadar kullanıyor hiç erken kapanma yaşamadım
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Maşallah hocam çok güzel, oreo değilde nougat olsaydı yarım saat 1 saat arası daha da fazla ekran süresi alırdınız sırf o yüzden nougat a geri döndüm ben.

• Pie gelecek mi bilgisi olan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Pie gelecek mi bilgisi olan varmı?
    Daha güvenlik güncellemesi bile vermeyen firma pie verirse helal olsun derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Pie gelecek mi bilgisi olan varmı?
    Telefonuma yeniden kavuşmamın mutluluğunu yaşıyorum hayeldş gerçek oldu bataryayı değiştirirken hiç umudum yoktu şu zamana kadar herşey yolunda gidiyor.

• İki gündür telefon kendi kendine otomatik eşitlemeyi açıyor, hafıza kartı hatası veriyor. Aynı hatayı alanlar oldu mu acaba.

• quote:

Maşallah hocam çok güzel, oreo değilde nougat olsaydı yarım saat 1 saat arası daha da fazla ekran süresi alırdınız sırf o yüzden nougat a geri döndüm ben.
    Bir haftalık kullanım durumum hiç kapanma yaşamadım bataryayyı sonuna kadar kullanıyorum forumdaş
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

• merhaba arkadaşlar

whatsapp üzerinde gelen mesaj sayısını görebilmenin bir yolu var mı★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    Çok iyi hocam, %10 15 altına düşürmemeye çalışın batarya aşınması daha az olsun mümkünse hızlı şarj olmayan kaliteli bir şarj aletiyle şarj edin ben genelde %20 %30 gibi şarja takıyorum

• Benden bu kadar, batarya sonuna tamamen pert oldu :) Batarya değiştirmek yerine yeni bir telefon almanın daha mantıklı olduğunu düşündüğüm için telefonumu değiştirdim.

Bazı konularda hakkını vermek gerek HTC'nin.

*Güncelleme desteği konusunda Türkiye'de yaygın olmamasına rağmen gayet iyiydiler bana göre.
    *Sağlamlık konusunda hala şaşkınım, telefonu kılıfsız o kadar çok yere düşürmeme rağmen sapa sağlam telefon, önünde kıytırık plastik bi' ekran koruyucu var, hatta geçen koruyucusuz da düşürdüm, telefona bi' şey olmuyor :) Çelik kasa tabii ki çizildi, yamuldu vs ama telefonun işlevinde bir sıkıntı olmadı.
    *Telefonda hiç bir zaman kasma vs gibi sorunlar yaşamadım ama işlemci iyi denilmesine rağmen oyunlarda niye bu kadar kötü performans veriyor bilmiyorum. Belki batarya ile alakalıdır.
    *Bu telefonun hayal kırıklığı olan en kritik noktası bataryasıydı. İlk günden bugüne hep hayal kırıklığı. İlk zamanlarda da batarya çok hızlı bitiyordu, şimdi durum zaten ortada. Fotoğraf çekince kapanmalar, hiç açılmamalar vs vs. Tabii bataryadan kaynaklı bu problemlerden dolayı telefonun şuan akıcı olması, kamerası falan hikaye oluyor, ben rahat 1 sene daha beni götürmesini isterdim ama olmadı.

• 
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.