Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12451246124712481249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha once delta servisten batarya değişimi icin basvuran oldu mu? Garantim devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kakarikikiri K kullanıcısına yanıt
    Benim ekipmanım yoktu daha önce telefon da açıp kurcalamamıştım 2 defa arka kasa 1 defa pil 1 defa orta kasa ve orta kasayı değiştirirken çıkartmayı bilmediğim için üst hoparlörü değiştirdim. Telefonu bildiğiniz saç kurutma makinesiyle ısıtarak ekranını ayırdım. Ayırdım ayırmasına ama işçilik konusundaki zorluğu anlatılmaz yaşanır o derece zor. Şuan telefonum böyle ve gayet de memnunum. ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar cihaz rootlu ama sistem dosyalarında oynama yaptirmiyor. Leedroid kurulu. Magisk sürümü 18

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Android 9 kuran bi arkadaş vardı. Ben kuramadim bir türlü nedense

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Sistem dosyalarıyla neden oynamak istiyorsunuz?
  • mendirec M kullanıcısına yanıt
    Birkaç gereksiz uygulama sileceğim

Magisk yüklü iken uygulama silmeyi hiç denemedim. Yetki vermek için kullandım hep. Şu an Android 9 yüklü değil herhalde?
    Fx file managerdan root yetkisi ile uygulama silininebiliuor normalde Yok hocam pie yüklü değil. Lineage yada aisop denedim. Cihaz uyumlu değil diyor nedense.

• Uygulama silmek, dondurmak vs. için "Link2sd" (root gerekir) uygulamasını kullanın. Alanında en iyisi bence.

Uyumlu değil hatasını nerede alıyorsun? Şu an bende pie yüklü ve sıkıntı yok.
    İlk kurulumda alıyorum hocam. Twrpden wipe yapıyorum. Yükleme kısmından zipi seçiyorum fakat birkaç cihaz kod adi veriyor bunlara uyumlu diye

En son güncelleme dahil Oreo yüklü mü? Kurulum yapacağın zaman ekran kilidini ve pini tamamen kaldır.
    Kesinlikle şu an çalışan sisteminden yedek al. (TWRP üzerinden) Daha sonra şu bağlantıda anlatılan şekilde yüklemeye çalış.
    https://forum.xda-developers.com/htc-10/development/rom-lineageos-16-1-unofficial-builds-pme-t3851614
  • nfcde sorun yaşayan var mı varsa düzeltebilen var mı? istanbul kart uygulamasıyla yükleme yapayım dedim kameranın dibine koymuşlar ama düzgün çalışmıyor okumuyor nfc. arkadaşın telefonundan yaptık anında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

nfcde sorun yaşayan var mı varsa düzeltebilen var mı? istanbul kart uygulamasıyla yükleme yapayım dedim kameranın dibine koymuşlar ama düzgün çalışmıyor okumuyor nfc. arkadaşın telefonundan yaptık anında...
    Htc M serisinden NFC si düzgün çalışan cihaz var mı ki

• HTC10 BATARYA değişimi yaptırmak isteyen arkadaşlar

İstanbul kadıköy'den TUFAN İLETİŞİM cep hastanesinde 240 liraya değişim titizlikle yapılabiliyor. Olası ekran camı kırılması da onların garanti kapsamında. Üstelik; 6 ay gibi garanti veriyorlar..
  • Sen Değiştinmi? orjinalmi takıyorlar? birde ne kadar ekran süresi alınıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayee

Sen Değiştinmi? orjinalmi takıyorlar? birde ne kadar ekran süresi alınıyor?
    Değiştirdim cumartesi günü. akşam saat 11 de %100'den çektim, pazar günü %94'te idi gün boyu facebook ve çeşitli sitelerde dolaştım bu sabah itibarı ile halen %20'de idi.

Ayrıca; hoparlörden gelen yankı problemi arkadaşlar sormuştu, hoparlör değişimi için 200 tl istiyorlarmış..
  • Ekran süresine bakarmısın kaç saat göseriyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayee

Ekran süresine bakarmısın kaç saat göseriyor?
    Güç Tasarruf modu kapalı kullanıyorum yani parlak ekran 3 saat 23 dak 438 mAh..
  • erayee E kullanıcısına yanıt
    Peki Ankara da önerebileceğiniz bir yer var mı? Yoksa servise mi götürelim. Garanti süresi doldu malesef telefonun.
  • telefonum kendi kendine kapandı açılmıyor. ses + - ve power tuşlarıyla yazılım yüklemeye çalıştım, olmadı. htc logosunda takılı kalıyor. yeşil logoya hiç gelmiyor. download ve recovery moda girmeye çalışınca yeniden başlıyor. tecrübeli arkadaslar yardımcı olurlarsa çok sevniirim. bootloder ekranında yazanlar;

Software Status : official
    ***locked***
    ***s-on*** production

reboot
    reboot to bootloader
    boot to download mode
    boot to recovery mode
    power down
  • 
Sayfa: önceki 12451246124712481249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.