Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir seneyi geçti telefonu kullanmaya başlayalı Hiçbir sorunum yok, oldukça memnunum. Arkadaşın dediği gibi bu aralar telefonla ilgili sorunu olanlar yazıyor foruma. Benim gibi sorunsuz kullananlar sadece takip ediyor. TR garantili aldım ben ithalatçı garantili telefonlarda da bir sorun olacağını düşünmüyorum.
  • seksenalti kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim, ben de en az 2-3 yıl kullanmak için alıyorum. İthalatçı garantili telefon ilk defa alıyorum, normal garanti ile de farkı yok gibi gözlemledim HTC'ler için. Umarım sorun olmaz.
  • Muchard kullanıcısına yanıt
    Arkadaş doğru söylemiş hocam. Cihaz çok dayanıksız çıktı. Benim cihazimin anakart dahil tüm parçaları değişmesine rağmen her sorun bir süre sonra tekrar etti. Büyük risk alırsınız bilginiz olsun. Ben olsam almazdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2181679 kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunsuz cihaz yok demek bence dereceli. Hangi sorun ne kadar ciddi, ne kadar ilerliyor, neye engel...?

Htcnin yetkin bir servisi yok, distribütör yok, satıcı yüzüne bakmıyor. Bu telefona yarın bir gün oero güncellemesinin geleceği bile şüpheli.

• quote:

Orijinalden alıntı: user.cm

Hocam sorunsuz cihaz yok demek bence dereceli. Hangi sorun ne kadar ciddi, ne kadar ilerliyor, neye engel...?

Htcnin yetkin bir servisi yok, distribütör yok, satıcı yüzüne bakmıyor. Bu telefona yarın bir gün oero güncellemesinin geleceği bile şüpheli.

Birçok firmanın yetkili servisi aynı. En güzeli ithlatçı garantili (bi nevi garantisiz:) telefon almak. Bu dediğiniz diğer firmalar için de geçerli.
  • Huawei ve Apple hariç evet, kesinlikle katılıyorum. Yalnız HTC diğerlerinden de geriye kalıyor çünkü servis işlemi sadece İstanbul Ataşehir veya Maltepe'de yapılıyor ve distribütör servisin ayak oyunlarına alet oluyor (belki de kendileri öyle yapılmasını istiyor).

Sony, Samsung, LG distribütörleri çözüm arıyor, iletişime geçiyor, kavga etsen bile ben buradayım diyor. Bunların tüketiciye yaşattığı skandallar da dağ gibi...

Bu yüzden yurt içinde garantili cihaz alacak olursam bir sonraki telefonum Huawei olacak.

• Arkadaslarim,

HTC10 telefonum icin yedek olarak aldigim ve simdi 3.5mm girisi olmayan telefonum oldugu icin, maalesef, kullanacagim gunu hevesle bekledigim ama nasip olmayan

KUTUSUNDA HTC 10 HI Res Beyaz ( Orjinal, USA HTC sitesinden kendim aldigim) kulakligimi satiyorum.

Sadece 120 TL.

Bastan soyleyeyim sizi ve benim zamanimi korumak adina 119TL olmaz.
    :)

Her yerde cakma kulaklarin oldugu ve beyaz renginin bulunmasinin cok zor oldugu bir ortamda guzel bir firsat.

Istanbul'da elden teslim.
    Kacirmayin.

Fahri
    05325259950
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

quote:

Orijinalden alıntı: SingleShot

Teleservice de su an cihaz bekleyen kimler var ? Benim cihazim pazartesi yedek parca bekler durumdan tamire alinmisti bugun kontrol ettigimde tekrar yedek larca bekliyor durumuna donmus hayrami yorsam bilemedim:/

Tam bunu yazmak için girmiştim benim cihaz dün tamire girmiş çıkmış bugün de tamire girmiş çıkmış yedek parça bekleniyorda şu anda hayra yoralım derim

Bu arada sizin 20 gün ne zaman doluyor benim ki 19unda doluyor

Benim cihaz da teleservice'de. Bugün saat 14:52'de 20 iş günü doluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackice_serkan -- 13 Aralık 2017; 13:19:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Muchard

Benden de sana bi tavsiye. Bu üslupla karın varsa karına çocuğun varsa onlara bile laf geçiremezsin. Düzelt onu. Canın yanmış sanırım hırslanmışsın :D İade edip etmemek konusundaki risk bana aittir. Sorumu sordum cevabımı aldım. İyi günler.

İster dediklerim kulağına küpe olsun, istersen de al tepe tepe kullan.

Sana nacizane tavsiyemi söylüyorum ben. Kimi insan telefonu görünüşü için kullanır, kimisi kullanışlı olduğu için tercih eder.... Ben çok fazla müzik dinlerim telefonda. Bu sebepten dolayı son 3 telefonum htc idi.
    Htc 10 forumunda yazılan sorunların çoğunu bundan önceki telefonum m8'de de yaşadım. Kapanmalar, bootlooplar.

Soru sormuşssun iade etsem mi diye? Bende sana fikrimi söylüyorum, tecrübemi iletiyorum. İster kullan, ister iade et. Para senin paran.

Burada yazılanlara çok önem vermeyeceksen sana bir tavsiyede daha bulunayım.
    Ara HTC teknik servisini sor bakalım bahsedilen problemlerden dolayı çok gelen giden var mı diye.

Aramana cevap veren olursa aldığın cevabı buraya yazarsın.

Yeni telefonun ne olursa olsun güzel günlerde kullanmanı dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muchard

Cevap için teşekkür ederim, ben de en az 2-3 yıl kullanmak için alıyorum. İthalatçı garantili telefon ilk defa alıyorum, normal garanti ile de farkı yok gibi gözlemledim HTC'ler için. Umarım sorun olmaz.

Sorunsuz bir Htc cihaz sahibi olsanız bile batarya sıkıntısı yüzünden 2 - 3 yıl kullanmak size ızdırap olur. M serisine ve diğer Htc cihazlarına uzun zamandır hakimim bir tane bataryası düzgün çıkan Htc cihaz görmedim. Ha diğer marka cihazlarında batarya ömürlerinde gerileme meydana geliyor haliyle ama daha fazla kaliteli kullanım sunuyor. Onun dışında önceki yorumlarda da dile getirdim. Sorunsuz bir Htc iyidir ama pil sıkıntısı istisna olmak kaydıyla.

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheContact kullanıcısına yanıt
    Tekrar tamire alınmış bugün hadi bakalım :D

• Bir telaşla ürünü vatana teslim ederken garanti belgesini de vermişim faturam var ama sorun yaratırlar mı tüketici hakem heyetinde?

Bir şey olmaz hocam servis fişleri ve fatura yeterli. Hatta bunların ya fotoğrafını çekin ya da taratın, thh basvururken sistemine yükleyerek süreci hızlandırmış olursunuz

Telefon doğrulaması yapmadığım için özel mesaj gönderemiyorum :) buradan cevap vereyim.

Thh gittim, 1.5 ay olmak üzere. Teknosayı şikayet ettim, ama henüz savunma göndermediler. Beklemedeyim :)

Siz vatan bilgisayara teslim ettiğiniz tarihten itibaren 20 işgünü içinde onarım süreci başladı. Daha önce kanundan atıf yaparak yanıt vermiştim size.

• Batarya kalibrasyonu nasil yapabilirim htc10 a arkadaslar ?

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Kalibrasyonun ise yaradigini zannetmiyorum ama, pili bosaltin. Sonra da yavas sarj edecek sekilde(usb olabilir ancak uzun surer) tam doldurun. Ben fazlasini da yaptim, ise yaramadi. Yapmam gerekirse bu sekilde yapiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

telefon alma arifesindeyim kronik sorunu var mıdır telefonun

Aman diyim bulaşma başka konuya hemen sorun yaşamayan kalmadı bakarsan son 15 20 sayfa kronik sorunlar hakkında

ne alcaz bilemedim u11 de sorunlu

ne gibi sorunlar var?

• Arkadaşlar bu piyasadaki 1600-1700 TL civarındaki HTC 10 fiyatları normal mi? Yoksa bu fiyatların bir olayı falan mı var? Çünkü incelemelerde fiyat 3000 TL falan diyorlardı, 1 senede %50'ye yakın bir düşüş olabilir mi acaba fiyatta?
  • Yurtdışı cihazlar olabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Yurtdışı cihazlar olabilir mi?

Yurtdışı cihazdan kastınız ne oluyor bilmiyorum hocam ama ithalatçı garantili diye geçiyor. Acaba bunların herhangi bir dezavantajı var mıdır? Gerçi bu kadar çok sorun yaşayan olduğunu gördükten sonra insanın alası gelmiyor.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/htc-10-32gb-4gb-4-5g-tek-sim-koyu-gri-altin-gumus-cep-telefonu-316152376

• 
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.