Şimdi Ara

HP1020, Canon LBP2900 vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evde kullanım için LaserJet yazıcı almayı planlıyorum. Ankara'da çeşitli bilgisayar mağazalarına baktım. Bunlardan kimisi HP 1020'nin satın alınan halinde kartuşun tam dolu olduğunu kimisi de tam dolu olmadığını söyledi. Malum, bunu bilmeden alırsam ancak kartuş bittiğinde bilgim olacak kartuşun durumundan. Aynı durum Canon LBP 2900 için de geçerli. Bu iki yazıcının aynı fabrikada üretildiğini ve çoğu parçasının (kartuş dahil) aynı olduğunu öğrendim. Bu iki yazıcının ilk alındığında kartuşlarının dolu olup olmadığını bilse bilse forum arkadaşlarım bilir dedim ve bir sorayım dedim. Yardım ederseniz sevinirim. Bir de çok ucuza eski kasa Canon LBP2900 var. Acaba onun için durum nedir?

Saygılar...

• 2 modelde tam dolu geliyor benim elimde 2900 modeli var çok memnunum ve tavsiye ederim...Çok Yoğun baskı almıyorsan eğer Yani şöyle dakikada 20 25 sayfa basmıyorsan 1020 ye oranla çok çok avantajl ısınma ünitesindeki kullandığı seramikle 0 ısınma süresine iniyor.Bellek olarakta 2 mb ama içinden gelen yazılımla sıkıştırıp dosyaları yollayabiliyorsun....dolum konusundada sorun yaşamadım....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.