Şimdi Ara

Canon Pixma G3400 Serisi Sürekli yanan turuncu ışık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
9.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, yazıcı kapalı dururken eve geldiğimde sadece turuncu ışık yanıyordu. Güç tuşuna bastım yeşil yandı ancak hiç bir hareket yok. Canon sayfalarında hep yanıp sönen hataların nedenleri var sürekli yanan turuncu ışık hatasının nedenini bir türlü bulmadım.

Ayrıca bu hata daha önce de başıma geldi Fişi prizden çıkarıp tekrar taktım çalışmıştı ancak şimdi hiç bir şekilde çalışmıyor.

Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Burada çözüm aramamın sebebi Eğer çözüm sağlayabilirsem siparişlerim için çıktıları alabilmek. Çözüm yoksa pazartesi servise götüreceğim.

Canon Pixma G3400 Serisi Sürekli yanan turuncu ışık

Fişi prizden çıkarıp tekrar Takınca sadece turuncu ışık sürekli yanıyor. Canon Pixma G3400 Serisi Sürekli yanan turuncu ışık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 17 Nisan 2021; 14:7:34 >

• Kimse bu soruna cevap yazmamismi??
  • Denetim masasından aygıt ve yazılara girin yazıcı özeliklerine girin yazıcı durumunu görüntüle deyin cıkan hata kodunu yazın ki yardımcı olalım sabit ışık bu yazıcılarda 5 6 sebebi var 1 tayacı calışmaması 2 taşıyıcı motorun çalışmaması 3 cihaz içindeki yazılımın silinmesi bunun gibi durumlarda sadece arıza lamabası yanar kritik düzetilemeyen hata

• aynısı benim başımda şuan turuncu ışık yanıyor kazma gibi kalıyor öye çözümü nedir ya kırcam uyuz oldum

• Cona.Canon Pixma Sürekli yanan turuncu ışık hatası bendede başladı bu yazici seri çöp galiba tonerliden sasmican Conan 6000 serisini 10 yıl kullandım 3 yılı internetcafede ful çıktı işi yaptı banamisin demedi bu yazici evde yatarak arızada kaldı tik yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.