Şimdi Ara

HP PAVILION HDX (canavar) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
0
Favori
31.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayır ya hepsi penryn işlemcili olmalı cünkü ürün kodu her yerde aynı olmalı allah allah benimde kafam karıştı şimdi
  • penryn işlemci olduğu yönde başka bir siteyi biliyormusun?

aynı model ati ekran kartlısıda var almadan iyi araştırmak lazım.

ben biraz bekleme taraftarıyım monster felan hep fiyatları %20 civarı çekti hp'de öekecektir 4 çekirdekli notebooklar geliyor

quote:

Orjinalden alıntı: korkuluk13

hayır ya hepsi penryn işlemcili olmalı cünkü ürün kodu her yerde aynı olmalı allah allah benimde kafam karıştı şimdi
  • hp nin yasal sitesinde öle yazıyordu
  • bu gün için vatan bilgisayarda world karta %25 +5 taksit ile 3,300 gibi bi fiyata gelio cok hesaplı
  • hızla fiyat düşüyor şuan almak pek mantıklı değil 1 ay kadar zaman içinde dahada düşecektir.
    quote:

bu gün için vatan bilgisayarda world karta %25 +5 taksit ile 3,300 gibi bi fiyata gelio cok hesaplı
  • quote:

Orjinalden alıntı: master88

hızla fiyat düşüyor şuan almak pek mantıklı değil 1 ay kadar zaman içinde dahada düşecektir.
    quote:

bu gün için vatan bilgisayarda world karta %25 +5 taksit ile 3,300 gibi bi fiyata gelio cok hesaplı

vatanın güvencesi göz önüne alınırsa gercekten uzun bir süre bu fiyata düşüceğini düşünmemekteyim
  • sitesinde 4500 ytl sen nerede gördün
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: master88

hızla fiyat düşüyor şuan almak pek mantıklı değil 1 ay kadar zaman içinde dahada düşecektir.
    quote:

vatanın güvencesi göz önüne alınırsa gercekten uzun bir süre bu fiyata düşüceğini düşünmemekteyim
  • 23 nisana özel WORLD karta %25 + 5 taksit sitesinde yazıyor
    bütün notebooklarda var bu indirim
  • şuan site açılmıyor ama zaten o bankadan kartım yok. mecbur bekleyeceğim.
  • %25 indirim olayı 4 gün boyunca ama sadece onların belirlediği 4 ürün için geçerli. o 4 ürün içinde de hp hdx yok.
  • valla ben cevizlibağ vatan bilgisayara dün gittim vardı ...

bu arada kafama bişey daha takıldı
    dün gidip sordum blu-ray okuyor mu diye fakat görevli arkadaş sadece HD-dvd okuduğunu belirtti

fakat HP'nin offical sitesinde yazanları yayınlıyorum epey bi kafam karıştı

Entegre HP Dijital TV alıcısıyla PC'yi taşınabilir bir TV ve video kayıt cihazı olarak kullanılabilir ve ayrıca isteğe bağlı bir BluRay-DVD sürücüsüyle son çıkan DVD'leri mükemmel yüksek tanımlı görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. PC'ye takılabilir Medya Merkezi uzaktan kumandasıyla eğlenceyi kontrol edin
    gerçekten garip isteğe bağlı kısmını anlamadım okuyor mu okumuyor mu onu hiç anlamadım

HP yi mi arasamda sorsam bütün sorular kafamda bir birleşse topluca soru yağmuruna tutucam
  • BluRay olayı o kadar mühim bir durum değil. isteğe bağlı demesi şu şekilde oluyor cd sürücüsünü değiştirebiliyorsun böyle bir imkan var. ama bence gereksiz bir durum o kadar önemli bir durumsa usb ile bağlanan harici cd sürücülerde var o ihtiyaç o şekilde karşılanır.
    quote:

valla ben cevizlibağ vatan bilgisayara dün gittim vardı ...

bu arada kafama bişey daha takıldı
    dün gidip sordum blu-ray okuyor mu diye fakat görevli arkadaş sadece HD-dvd okuduğunu belirtti

fakat HP'nin offical sitesinde yazanları yayınlıyorum epey bi kafam karıştı

Entegre HP Dijital TV alıcısıyla PC'yi taşınabilir bir TV ve video kayıt cihazı olarak kullanılabilir ve ayrıca isteğe bağlı bir BluRay-DVD sürücüsüyle son çıkan DVD'leri mükemmel yüksek tanımlı görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. PC'ye takılabilir Medya Merkezi uzaktan kumandasıyla eğlenceyi kontrol edin
    gerçekten garip isteğe bağlı kısmını anlamadım okuyor mu okumuyor mu onu hiç anlamadım

HP yi mi arasamda sorsam bütün sorular kafamda bir birleşse topluca soru yağmuruna tutucam

• yurtdısında konfigi sıfırdan kullanıcı yaratabildiğinden o sekılde cevrilmiş;
    TR de satılan konfigte HD dvd bulunuyor...
  • sonunda aldım 330 x 12 taksitle. şimdi aldım eylül ödemeli. henüz elime geçmedi kargoda geliyor.
  • http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-56385-1&lc=tr&cc=tr&lang=tr&os=2093&product=3668288&dlc=tr

bu update i yaparsanız Quicklunch butonlarını kullanamazsınız.
    kaldırmanın yolu bildiğim kadarı ile yok
    restore factory default seçeneği hariç tabiki :-)
    bios update i hala ne halta yarıyor anlamış değilim
    ve quickplay de 3.7 update i, ben ilk seçeneğe döndüm bile

gerisinde güle güle kullanın derim

saygılarımla,

• Quicklunch dediğiniz yer dokunmatik alan mı? daha acemisiyim pek bilmiyorum. dokunmatik ayarda bir kez sorun yaşadım oyunda dokunmatik alanı kullanarak ses kıstım oyundan çıktığımda dokunmatik alanlar işlemiyordu pc yeniden başlatsamda olmadı oyuna tekrar girdiğimde çalışmaya başladı şuan oyundan çıksamda çalışıyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: orhansen

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-56385-1&lc=tr&cc=tr&lang=tr&os=2093&product=3668288&dlc=tr

bu update i yaparsanız Quicklunch butonlarını kullanamazsınız.
    kaldırmanın yolu bildiğim kadarı ile yok
    restore factory default seçeneği hariç tabiki :-)
    bios update i hala ne halta yarıyor anlamış değilim
    ve quickplay de 3.7 update i, ben ilk seçeneğe döndüm bile

gerisinde güle güle kullanın derim

saygılarımla,

• 2 gündeki izlenimleri size söyleyim öncelikle devamlı taşımak için kesinlikle uygun değil ben devamlı ev ve bahçede kullanacağım için almıştım zaten.
    ekran çok kaliteli kullanılan malzeme anlatılmaz yaşanır denirse işte aynen öyle kaliteyim diye bağırıyor. hayatımda gördüğüm en sessiz notebook diyebilirim oyunlarda bile kulağımı notebooka yaklaştırdığımda duyabiliyorum. daha 2. fan devreye sokabilecek bir işlem olmadı saatlerce oyun oynadığım halde + bir fan sesi duymadım. fanlar max. ilk açılırken çalışıyor o bir kaç saniyede duyduğum ses bile rahatsız edici değil.
  • Quick Lunch butonları solda Sn Master88
    Qplay, dvd, tv tuşları
    Diğerleri QuickPlay tuşları
    HArdware destekli tuş buynlar
    söylediğim update quicklunch tuşlarını kullanılmaz hale getiriryor

fanları açmak istiyorsanız :-)max de sıkı bir dosya açın
    vray ayarları ile oynayın, 5000x3000 render ayarlayın, açar, tecrube ile sabittir

tekrar güle güle kullanın

saygılarımla,
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhansen

Quick Lunch butonları solda Sn Master88
    Qplay, dvd, tv tuşları
    Diğerleri QuickPlay tuşları
    HArdware destekli tuş buynlar
    söylediğim update quicklunch tuşlarını kullanılmaz hale getiriryor

fanları açmak istiyorsanız :-)max de sıkı bir dosya açın
    vray ayarları ile oynayın, 5000x3000 render ayarlayın, açar, tecrube ile sabittir

tekrar güle güle kullanın

saygılarımla,

şuan o dokunmatik tuşlar bende işlemiyor dünde olmuştu sonra düzelmişti bunun ayar yapılan bir yeri var mı?
  • tam bunu yazdım bir daha dokunayım dedim çalıştı anlamadım gitti.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.