Şimdi Ara

HP PAVILION GAMING15-BC017NT CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TBHDD-15.6'-GTX960M- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
13
Favori
48.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi Forumlar beyler. Hocam şimdi bu laptopa NVMe ssd takabiliyormuyuz.
    https://bilendenal.com/urun/samsung-960-evo-500gb-m.2-22x80mm-pcie-x4-gen-3-nvme-ssd-mz-v6e500bw/?identity=7466950755353494464
    Bu model Girişi varmı Laptopta.
    Yoksa Sadece m2 Sata Girişi mi Var?
    Benim bildiğim m2 portu ya SATA yada PCIe destekli olabiliyor. Yani Hocam şimdi sen 850 Evo Takmışsın Makineye Çalışmış. Bu samsung un 960 evo sundan taktığımızda çalışma olasılığı nedir sistemi yükleyebilirmiyiz. Bilgisayar Ssd yi görürmü?
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• beyler sizce bu başlıkta ki notebookun tekrar kdv indirimine girme ihtimali var mıdır yoksa şimdi almalı mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maviirane M kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 kez girdi. Ben olsam beklerdim. Ama etkilemek istemiyorum.

• Merhaba oyun performansi nasil acaba deneyen oldu mu?

• kyilmaz28 K kullanıcısına yanıt
    Bana göre çok iyi hocam, çift fanlı bi Laptop. Isınma yaşamadım.

• Arkadaşım için araştırdım, aldırdım.O kadar güzel ki. Üniversite için ayırdığım parayı harcamamak için zor tutuyorum.Herkese hayırlı olsun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karanlık Ülke -- 14 Şubat 2017; 7:5:28 >
  • Bende dün vatanda 950mli HP Pavilion Gaming laptopumun iadesinde bu modeli aldım.Bilgisayarin performansına ve kasa kalitesine lafım yok ama touchpad sıkıntılı bi taraf daha çok basıyor gibi ayrıca menteşe çok sağlam değil gibi geldi ekranı kapatırken çok az tık sesi geliyor.Fakat kesinlikle öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: ENGMRKP61

Bende dün vatanda 950mli HP Pavilion Gaming laptopumun iadesinde bu modeli aldım.Bilgisayarin performansına ve kasa kalitesine lafım yok ama touchpad sıkıntılı bi taraf daha çok basıyor gibi ayrıca menteşe çok sağlam değil gibi geldi ekranı kapatırken çok az tık sesi geliyor.Fakat kesinlikle öneririm

hocam menteşe konusunda bakıncada bu kadar premium tasarımı (bana göre tabi) bi menteşe bozuyor. görüntüsü bile basit bişey olduğu belli. kapağı açıp kapatırken narin davranmak gerek. hp bu menteşe konusunda adam akıllı bi laptopu yok bence. bu arada 1 hafta önce kayıt yaptırdığım iade için hp den mail geldi bugun. sipariş onaylanmış, 25 gün içerisinde banka hesabınıza ödeme transferi gerçekleşecektir yazıyor. yani hocam bu laptop bana 2,909 TL ye geldi. bu fiyata daha iyisi yok. menteşe içinde dikkatli kullanırsam bişi olmaz diye düşünüyorum.

• 3999 tl ye satılıyor fiyatı düşerse alacağım bende

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle fiyatının en iyisi hocam ben naçizane fikirlerimi ve eksiklerini soyledim ve bunlar kasa bazında donanımsal olarak süper bir alet

• ya pc ben alacam ya o yüzden düşmüyo tam tersine fiyatı artıyo bu ne şanssızlıktır be kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrayeyer

quote:

Bende dün vatanda 950mli HP Pavilion Gaming laptopumun iadesinde bu modeli aldım.Bilgisayarin performansına ve kasa kalitesine lafım yok ama touchpad sıkıntılı bi taraf daha çok basıyor gibi ayrıca menteşe çok sağlam değil gibi geldi ekranı kapatırken çok az tık sesi geliyor.Fakat kesinlikle öneririm

hocam menteşe konusunda bakıncada bu kadar premium tasarımı (bana göre tabi) bi menteşe bozuyor. görüntüsü bile basit bişey olduğu belli. kapağı açıp kapatırken narin davranmak gerek. hp bu menteşe konusunda adam akıllı bi laptopu yok bence. bu arada 1 hafta önce kayıt yaptırdığım iade için hp den mail geldi bugun. sipariş onaylanmış, 25 gün içerisinde banka hesabınıza ödeme transferi gerçekleşecektir yazıyor. yani hocam bu laptop bana 2,909 TL ye geldi. bu fiyata daha iyisi yok. menteşe içinde dikkatli kullanırsam bişi olmaz diye düşünüyorum.

Hocam benim iade ettiğim arızalı hp uzerinden ben bu parayı alabilirmiyim acaba? Seri nosu falan elimde

• Dün media marktan aldım ben 3700 tl'ye. Bakıyordum zaten vatandan alacaktım media markt da 300 daha düşük olunca aldım hemen

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bugrayeyer

quote:

Hocam benim iade ettiğim arızalı hp uzerinden ben bu parayı alabilirmiyim acaba? Seri nosu falan elimde

hocam alamazsın. garantisi devam eden bir laptop.

• bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    AIDA64'te GPU'nun sıcaklık değerini göstermiyor. Bana AIDA64'ten sıcaklık değerlerinizi gönderebilir misiniz?

Birde Silkroad 'ta ilk 10 dakika da 85 e çıkıyor. Sizde oyunda değerler kaç söyleyebilir misiniz? Bi fan ayarı vs mi yaptınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karanlık Ülke -- 18 Şubat 2017; 13:33:3 >
  • bu laptopta ısınma sorunu var ya da benimkinde bir sorun var 15 dk oyuna giriyor hemen sıcaklıklar yükseliyor ne azalıyor ne yükseliyor.Mesela insurgency oynadım 15 dk felan oldu bir baktım değerler böyle ekran kartı 75 oluyor en fazla afterburnerdan bakmıştım. HP PAVILION GAMING15-BC017NT CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TBHDD-15.6'-GTX960M-
  • İşlemci bu modelden farklı. Bu bilgisayar olduğuna emin misiniz?

• Karanlık Ülke kullanıcısına yanıt
    i5lisi işte
  • Modelden modele değişir ama... Burada pek sağlıklı yardım yapılamaz. HP'nin yüklediği yazılımlardan kaynaklıysa düzelir fakat model tasarım donanım farkı olduğu için bir şey söylenemez. Zaten kelin merhemi olsa ilk kendi başına sürer.
  • Karanlık Ülke kullanıcısına yanıt
    Sizde de isinma sorunu var mi?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.