Şimdi Ara

HP PAVILION GAMING15-BC017NT CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TBHDD-15.6'-GTX960M- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
13
Favori
48.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: said.aslan367

Optik sürücü yok heralde Harici DVD±RW varmı acaba?

harici yok optik sürücüde üzerinde yok netten ucuz birşey alırım diye düşündüm ben çokta ihtiyaç olmuyor gerçi
  • drcenk D kullanıcısına yanıt
    Bazı arkadaşlar satın aldıktan sonra eski laptoplarını kayıt ettirmişler. Para hesaplarına yatmış. Ancak laptopı aldığınızı söylemeyin. Yeni alacakmış gibi kayıt ettirin. Sorun çıkartabilirler.
  • Ürünle ilgili olarak seri numarası ile aratınca sadece teknosa ve vatan linkleri çıkıyor. Bu bilgisayarın eş değeri olan aynı özelliklere sahip modeller hangileri ona göre seçim yaparız.

Isınma sorunu 3-4 sene önce bitti millet adını duyar duymaz ısınma diyor ama artık öyle bir problem yok diyen tayfa var. Onlar da haklı mı? Kafayı yiyecem her gün yeni bir modele tamam bu diyorum. 3.5-4k arasında pc seçmek ölüm gibi be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu donanımda bu fiyata bir cihaz yok 128 ssd koyup 1000 lira fark koyuyorlar çok oluyor 256 alırım 400 liraya samsung evo hemde birşeye benzer bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robot9001

Ürünle ilgili olarak seri numarası ile aratınca sadece teknosa ve vatan linkleri çıkıyor. Bu bilgisayarın eş değeri olan aynı özelliklere sahip modeller hangileri ona göre seçim yaparız.

Isınma sorunu 3-4 sene önce bitti millet adını duyar duymaz ısınma diyor ama artık öyle bir problem yok diyen tayfa var. Onlar da haklı mı? Kafayı yiyecem her gün yeni bir modele tamam bu diyorum. 3.5-4k arasında pc seçmek ölüm gibi be.

ısınmıyor dostum ısınıyor diyen HP ismini duyunca hemen ısınıyor diyor çift fan var be arkadaşım yapmış adamlar saygı duyun demi artık
  • Bugün aldım bende cihazı akşama kullanmaya vaktim olucak ve görüşlerimi belirtirim.Sadece eski hp laptopumu iade etmek için bugün hpyi aradım fakat haftasonu kimse telefonlara cıkmıyor umarım kayıt ettirmeden aldım diye sorun çıkarmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

Bugün aldım bende cihazı akşama kullanmaya vaktim olucak ve görüşlerimi belirtirim.Sadece eski hp laptopumu iade etmek için bugün hpyi aradım fakat haftasonu kimse telefonlara cıkmıyor umarım kayıt ettirmeden aldım diye sorun çıkarmazlar.

hayırlı olsun dostum çok sevindim doğru karar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

Bugün aldım bende cihazı akşama kullanmaya vaktim olucak ve görüşlerimi belirtirim.Sadece eski hp laptopumu iade etmek için bugün hpyi aradım fakat haftasonu kimse telefonlara cıkmıyor umarım kayıt ettirmeden aldım diye sorun çıkarmazlar.

Ben de kayıt ettirmeden almıştım. Telefonda hp destek yetkilisi önce kayıt sonra satın alma gerekiyor mutlaka dedi.. Ben de kayıt oldum..

Daha sonra vatana ürünü iade etmek istedim teledonda iade olmadığını söylediler (Nasıl olur anlamadım 14 günlük cayma hakkımız yok mu ).. Neyse daha sonra müşteri hizmetlerine aynı ürünü tekrar

alacağımı söyleyince fatura değişikliği yapabildim.. Tabi kartla aldıysanız yine aynı kartta 4000 tl çekecekler .Daha sonra ilk ödemeyi iade ediyolar.. Sonuçta HP den gelen mail ile yeni ürünü ve

istedikleri faturayı online kayıt ettim.. Şimdi onayı bekliyorum. İnşallah gelir..

Ha başta söylemezseniz belki farkedilmeyebilir ama fatura tarihi kayıt tarihinden sonra olması gerekiyor..Çünkü faturayı da taratarak gönderiyorsunuz.. Ben risk almak istemedim kısacası...

Ama laptop özellikleri çok iyi bence...

• Bi ton iş yine, haftasonu aldıgımı ve onlara ulaşamadığımı söyleyeceğim bakalım kabul edecekler mi olmadı mecburen sizin gibi yapacağım.
    Acaba asusta falan oldugu gibi fan hızını sıcaklıgı falan gördüğümüz ayarlayabildiğimiz bir program var mı hp'nin?
  • Alan arkadaşlar m2 ssd oyun hariç normal kullanımda bariz farkettiriyor mu ? harddisk 7200 rpm herhalde..Sadece windows hızlı açılsın diye mi alıyoruz ??

SSD fiyatları da en ucuzu 250 tl den başlıyor malum dolar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drcenk

Alan arkadaşlar m2 ssd oyun hariç normal kullanımda bariz farkettiriyor mu ? harddisk 7200 rpm herhalde..Sadece windows hızlı açılsın diye mi alıyoruz ??

SSD fiyatları da en ucuzu 250 tl den başlıyor malum dolar..

oyunda fark ettirmiyor dosya kopyalama format atma hızlı açılma hızlı surf yapma gibi
  • 3699 oldu vatanda yapıştırın

• Fiyat şu an oldukça uygun ama ben daha da düşebileceğini düşünüyorum. Biraz daha beklemede kalacağım.

• beyler ısınma ve fan sesi nasıl benim 4 yıllık hp ilk aldığım gündenberi klinanın sesini bastırıyor. benim modelde normalmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: x6630

beyler ısınma ve fan sesi nasıl benim 4 yıllık hp ilk aldığım gündenberi klinanın sesini bastırıyor. benim modelde normalmiş

sorunsuz cihaz o söylediğin şeylerin hiçbiri yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanGFB016

3699 oldu vatanda yapıştırın

hocam bide hepsiburada, n11 gibi sitelerde hemen hemen bu ayarda HP'ler freedoslu hep. bu ürünün artısı win 10 lu ve 1 yıllık Office 365 falan var. çok mu önemli tartışılır ama bunlarda para sonuçta hesaba bunlarda katılmalı. o yüzden 3699-480tl= 3220 TL ye geliyor bana. süper :) alıyorum bunu. asus rog modelini aldım iade etmiştim ekranda açıklık vardı. sanırım bunu alıcam..
  • Arkadaşlar bilgisayarın dvd romu yokmu acaba.Bide bu hp nin kampanyası devam ediyormu hafta sonu musteri temsilcisi açık değilde

• finkonur F kullanıcısına yanıt
    dvd rom yok kampanyanın devam etmesi lazım
  • Fiyat sizce düşer mi? Şuan 3679 tl.

• GokhanGFB016 G kullanıcısına yanıt
    http://www.teknosa.com/urunler/125033431/hp-pavilion-gaming-15-bc-017nt-1bv33ea-i7-6700hq161tb2-gb-ddr5-gtx960-notebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karanlık Ülke -- 6 Şubat 2017; 0:35:50 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.