Şimdi Ara

HP PAVILION GAMING15-BC017NT CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TBHDD-15.6'-GTX960M-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
13
Favori
48.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HP PAVILION GAMING15-BC017NT CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TBHDD-15.6"-GTX960M-W10

İ7 6700HQ

16 GB DDR4 RAM

2 GB GTX960M

1TB 7200RPM DİSK

FULL HD KLAVYE AYDINLATMASI VAR + ÇİFT FAN CİHAZ

OFFİCE 365 HEDİYESİDE VAR YANINDA

DEZ AVANTAJ DVD ROM MEVCUT DEĞİL

BEN M2 SSD TAKTIM ALIP BOŞ M2 YUVASI MEVCUT YORUMLARINIZI ALABİLİR MİYİM ?

• Hayırlı olsun. Şu an vatan bilgisayarda görünüyor sadece. Yeni bir model mi acaba pek fazla bilgi yok hakkında.
  • hp tarafından sadece vatan bilgisayar için üretilmiş bir ürün diğer teknoloji marketlerde satışı olmuycak ürün gayet performanslı
  • M2 SSD YUVASI SONRADAN TAKILABİLİYOR MU?
  • evet evet ben taktım ssd yi zaten garanti dışıda kalmıyor
  • Vatanın sitesinde disk türü sata gözüküyo yanlış mı o? Bide ne kadara aldın hocam
  • 3999 fiyat cihazın içini açınca gördüm m2 yuvasını ben sitede yazmıyor zaten
  • özel fiyat istediler mağazadan 3799 a geldi bana bu arada tam net olarak
  • Hocam son bi sorum daha olacak ekranı IPS mi o da yazmıyor ama HP nin çoğu notebookunda var bunda olmaması biraz garip geldi bana
  • Bide hocam bu özel fiyat olayı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: said.aslan367

Bide hocam bu özel fiyat olayı nedir?

ürün ips full hd mağazadaki arkadaşlara fiyat talebinde bulunurmusunuz diye söyle sistemden fiyat istiyorlar kampanyalı fiyat alamayız derlerse olsun bi isteyin dersin
  • Hayırlı olsun. Hp'nin ücret iadesinden yararlandın mı. Bende de bc015nt modeli var. Cihaz çok iyi pek oyunla aram yok arada cs:go oynuyorum herhangi bir ısınma filan hissetmedim. Zaten cihazda 2 fan var oyunda belli bir süre sonra ikisi birden aktif olarak çalışıyor. Menteşe ile ilgili kuşkularım vardı fakat korkulacak kadar kötü bir malzemesi yok. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Hayırlı olsun. Hp'nin ücret iadesinden yararlandın mı. Bende de bc015nt modeli var. Cihaz çok iyi pek oyunla aram yok arada cs:go oynuyorum herhangi bir ısınma filan hissetmedim. Zaten cihazda 2 fan var oyunda belli bir süre sonra ikisi birden aktif olarak çalışıyor. Menteşe ile ilgili kuşkularım vardı fakat korkulacak kadar kötü bir malzemesi yok. Kesinlikle tavsiye ederim.

eski bir hp cihazım yoktu onu kullanmadım menteşeler gayet sağlam gönlünü ferah tut hp ısınıyor diyenleri anlamıyorum cihaz ısınmıyor yani
  • GokhanGFB016 G kullanıcısına yanıt
    Bende 2010 yılından kalma sonradan ssd takıp halen kullandığım,hp mini 210-1100et netbook ile ücret iadesinden faydalandım çokta iyi oldu. Bilgisayar bana 2700₺ civarına maloldu geçen aralık ayında almıştım.
  • Ekran kartı hakkında ne düşünüyorsunuz 2gb olması herhangi bir sorun teşkil eder mi? 4gb gtx950m mi 2gb gtx960m mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

Ekran kartı hakkında ne düşünüyorsunuz 2gb olması herhangi bir sorun teşkil eder mi? 4gb gtx950m mi 2gb gtx960m mi?

gb çok önemli bir unsur değil 4gb 950mden daha iyi 2 gb 960m birde 950m'in ddr 3 ve ddr 5 olanı var dikkat etmenizi öneririm bakıyorsanız 960m ddr5 çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Hayırlı olsun. Şu an vatan bilgisayarda görünüyor sadece. Yeni bir model mi acaba pek fazla bilgi yok hakkında.

ürün teknosadada var bu arada yeni stoklarını girmiş vatana özel demişlerdi neyse o çokta önemli değil :)
  • GokhanGFB016 G kullanıcısına yanıt
    Optik sürücü yok heralde Harici DVD±RW varmı acaba?
  • Valla ben de bugün oğlan eski laptopu kırdığı için vatana girdim ve bu modeli beğendim ve aldım çıktım.Bana bu donanıma fiyat açısından cazip gibi geldi..

Optik sürücü yok..SSD olamaması dezavantaj ama görevli garanti bozulmadan takıldığını söyledi..

Eski hp işini ise sonradan öğrendim..Eski 2005 model bir hp laptop var kaydettirsem olur mu acaba? Önce kayıt olmam sonra mı almam gerekiyordu ??

Cayma hakkımı kullanıp kayıt olup sonra tekrar mı alsam 480 tl az değil yaw ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: drcenk

Valla ben de bugün oğlan eski laptopu kırdığı için vatana girdim ve bu modeli beğendim ve aldım çıktım.Bana bu donanıma fiyat açısından cazip gibi geldi..

Optik sürücü yok..SSD olamaması dezavantaj ama görevli garanti bozulmadan takıldığını söyledi..

Eski hp işini ise sonradan öğrendim..Eski 2005 model bir hp laptop var kaydettirsem olur mu acaba? Önce kayıt olmam sonra mı almam gerekiyordu ??

Cayma hakkımı kullanıp kayıt olup sonra tekrar mı alsam 480 tl az değil yaw ??

abi cihazı iade almazlar sanmıyorum evet önce kayıt sonra satın alma yapman gerekiyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.