Şimdi Ara

HP PAVILION GAMING15-BC017NT CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TBHDD-15.6'-GTX960M- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
13
Favori
48.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu modelmi yoksa Asus N552VW mi tercih etmeliyim.Bilgisayar mühendisliği okuyorum.Hem okulda hemde biraz oyun amaclı kullanacağım.4-5 sene goturmesini istiyorum.
  • aldım hocam. 3.389 TL ye. 480 TL iade geldikten sonra bilgisayar 2.909 TL ye gelmiş oluyo :) çok iyi oldu içim rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrayeyer

aldım hocam. 3.389 TL ye. 480 TL iade geldikten sonra bilgisayar 2.909 TL ye gelmiş oluyo :) çok iyi oldu içim rahat.

Tam olarak hangi modelini aldın hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fierce Tiger

quote:

aldım hocam. 3.389 TL ye. 480 TL iade geldikten sonra bilgisayar 2.909 TL ye gelmiş oluyo :) çok iyi oldu içim rahat.

Bu başlıktaki modeli aldım. Vatandan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fierce Tiger

quote:

Bu başlıktaki modeli aldım. Vatandan.

Fiyatın o kadar düştüğünü farketmedim ya bayağı iyi almışsın.
  • Evet hocam, dün 22:00 den sabah 07:00 ye kadar kdv indirimi vardı. 3.389 TL düştü. Şuan 3.799 TL ye yükselmiş tekrar. 480 TL iade alınca, 2.909 TL ye gelmiş oluyor bana. Bence iyi oldu bu fiyata.

Sepette office 365 çıkmadı, kendim ekledim, fiyat yükseldi. Sadece Laptop siparişi verdim. 1 senelik office 365 üyeliği nasıl olacak merak ediyorum. şu an aklımdaki soru o :)

• bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    İade için kaydınızı önceden yaptırmış mıydınız hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

İade için kaydınızı önceden yaptırmış mıydınız hocam?

evet yaptırmıştım.
    Hayırlı olsun o zaman. Bir de SSD takarsanız eksiği kalmaz

• quote:

Evet hocam, dün 22:00 den sabah 07:00 ye kadar kdv indirimi vardı. 3.389 TL düştü. Şuan 3.799 TL ye yükselmiş tekrar. 480 TL iade alınca, 2.909 TL ye gelmiş oluyor bana. Bence iyi oldu bu fiyata.

Sepette office 365 çıkmadı, kendim ekledim, fiyat yükseldi. Sadece Laptop siparişi verdim. 1 senelik office 365 üyeliği nasıl olacak merak ediyorum. şu an aklımdaki soru o :)

Hayırlı olsun bu model bir süredir takibimde, oyun veya ağır bir uygulama çalıştırıp ısınma ve fan sesini kontrol ettiniz mi genel olarak memnun musunuz? KDV indirimi sanırsam Vatan'da hafta sonları da oluyordu ayrıca eski HP dizüstüm olmadığı ve iadeden yararlanamayacağım için ASUS ve Monster marka bilgisayarlara da bakmayı düşünüyorum. Buna muadil başka dizüstü önerisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vesnog

quote:

Evet hocam, dün 22:00 den sabah 07:00 ye kadar kdv indirimi vardı. 3.389 TL düştü. Şuan 3.799 TL ye yükselmiş tekrar. 480 TL iade alınca, 2.909 TL ye gelmiş oluyor bana. Bence iyi oldu bu fiyata.

Hayırlı olsun bu model bir süredir takibimde, oyun veya ağır bir uygulama çalıştırıp ısınma ve fan sesini kontrol ettiniz mi genel olarak memnun musunuz? KDV indirimi sanırsam Vatan'da hafta sonları da oluyordu ayrıca eski HP dizüstüm olmadığı ve iadeden yararlanamayacağım için ASUS ve Monster marka bilgisayarlara da bakmayı düşünüyorum. Buna muadil başka dizüstü önerisi olan var mı?

vallahi şuan yeni ulaştı bana. ilk izlenim olarak çok Premium hocam. oyun performansıda hoşuma giderse tamamdır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vesnog

quote:

vallahi şuan yeni ulaştı bana. ilk izlenim olarak çok Premium hocam. oyun performansıda hoşuma giderse tamamdır.

oyun performansını test edebildinizmi hocam bende bu laptopu düşünüyorumda

• VATANDA 3389 SABAHA KADAR FİYAT VAR DÜŞÜNÜYORSANIZ KAÇIRMAYIN ÇOK İYİ FİYAT
  • sistemden mağazadan özel fiyat isteyin ne demek anlamadım tam olarak nerden aldın laptopu bide bu ücret iadesi olayı nedir
  • Fiyat tekrar 3.389 tl. Valla kaçırmayın arkadaşlar. Sabah 6 ya kadar süresi varmış. 480 iade alınca 2.909 tl ye gelicek laaptop. Bundan iyisi yok :) çift fan var. Isınma yok. On numara, lol ve CS go oynadım suana kadar.

Hocam 1060 lu laptop alacakken son anda bunu gördüm satin aldım hemen.

Çok da iyi oldu. Zira 1060li Laptopların fiyatları malum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Hocam 1060 lu laptop alacakken son anda bunu gördüm satin aldım hemen.

Çok da iyi oldu. Zira 1060li Laptopların fiyatları malum.

Hocam iyi yapmışsın. Hp para iadesi için kayıt yapmış mıydın? Cihaz çok premium. Kutusuna yapışık office 365 hediyeli (1 yıllık)

Hocam hp Laptoplarımız vardı amma velakin yurtdışı cihazı falan olduğu için kabul edilmedi. Gene de bulabilir miyim bilmiyorum bir ümit bakıyorum olur da bulup kabul ederler mi onu da bilmiyorum ama işte alamayacağım galiba indirimi.

Hocam sizi tekrar rahatsız ediyorum ama fan sesi yük altında değilken, günlük kullanımda ne derecede acaba? Eski HP ile ders çalışırken başım şişiyor gürültüden Eğer ısınmıyorsa fan da çok rahatsız edici seviyede çalışmıyordur diye düşünüyorum. Yükte sesli çalışması zaten sorun değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

Hocam sizi tekrar rahatsız ediyorum ama fan sesi yük altında değilken, günlük kullanımda ne derecede acaba? Eski HP ile ders çalışırken başım şişiyor gürültüden Eğer ısınmıyorsa fan da çok rahatsız edici seviyede çalışmıyordur diye düşünüyorum. Yükte sesli çalışması zaten sorun değil.

Ben hiç fan sesi duymadım normal oyun oynamadığım zaman. Oyunlarda açılınca da hiç rahatsız edici değil. Gayet sessiz. Bilmiyorum yanıltmak da istemem sonuçta burdaki yorumlara bakıp Laptop almak için karar vereceksiniz. Aynı şeyleri bende yaşadım. Diğer kullanan arkadaşlarda yazarsa çok iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.