Şimdi Ara

*** HP Pavilion dv6-6b06et ANA KONU *** Tüm DV6 model soruları cevaplanır. (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
5
Favori
27.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar içinizde 6b06et kullanıp ta televizyonuna intel widi teknolojisi ile bağlayan var mı acaba ?
  • legolasea L kullanıcısına yanıt
    Sanırım onun için ekstra olarak adaptöre ihtiyaç var.Hiç denemedim ama biraz araştırıcam güzel bi sistem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Ç.Y.

Sanırım onun için ekstra olarak adaptöre ihtiyaç var.Hiç denemedim ama biraz araştırıcam güzel bi sistem.

Arakdaşım hallettim ben
    http://www.intel.com/support/wireless/wtech/iwd/sb/CS-031109.htm bu siteden bak son driverlerini güncelle sonrasında bağladım süper birşey oyun oynamak için olmaz ama dizi film izlemek için ideal
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolasea

quote:

Arakdaşım hallettim ben
    http://www.intel.com/support/wireless/wtech/iwd/sb/CS-031109.htm bu siteden bak son driverlerini güncelle sonrasında bağladım süper birşey oyun oynamak için olmaz ama dizi film izlemek için ideal

Nasıl oluyor dostum allshare mi bizim TV Samsung D6000 smart tv fakat wifi yi yok tv nin kabloluyla modeme bağlamam laızm ordan bağlanabilrimiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheScarp

quote:

quote:

Arakdaşım hallettim ben

Nasıl oluyor dostum allshare mi bizim TV Samsung D6000 smart tv fakat wifi yi yok tv nin kabloluyla modeme bağlamam laızm ordan bağlanabilrimiyim ?

bilgisayarın wifi kartı ile tv üzerindeki wifi kartı direk iletişime geçip sanki hdmi ile bağlıymış gibi ikinci ekran olarak istediğin görüntüyüde göndereiliyorsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheScarp

quote:

quote:

Arakdaşım hallettim ben

bilgisayarın wifi kartı ile tv üzerindeki wifi kartı direk iletişime geçip sanki hdmi ile bağlıymış gibi ikinci ekran olarak istediğin görüntüyüde göndereiliyorsun

Ama bizim tv ye wifi adaptörü takılıyor yani demekki var anakartı ama wifi yok yani internete ağlı değil kabloyla modeme bağlasam aynı modemde olduklarından olurmu acaba ?
  • widi özelliği olması gerek televizyonun
  • Arkadaşlar bu laptopun ekran kartını değiştirebiliyormuyuzz?? Böyle bi işlemciye ve ram e yetersiz kalıyo. mesela Battlefıled 3 oynarken işlemci çook rahat olmasına rağmen ekran kartı %90 dan aşağı inmiyo
  • Yaa akadaşla klavynin tuşları alglamıyo napıyımm ? acilll lütfenn
  • gerçekten ekran kartının bant genişliği 12.8gb mi ?
  • Dreadfrost kullanıcısına yanıt
    bak bakalım biiihttp://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=tr&lc=tr&dlc=tr&docname=c03035662
  • yazmıyor
  • merhaba arkadaşlar, bendede HP Pavilion DV6-6B06ET var, bana orijinal recovery DVD leri lazım, mevcut olan varsa benimle paylaşabilir mi acaba?
  • yokmu yardımcı olabilecek bir arkadaş?
  • Yakın bi zamanda win 8 yükledim bu model olan laptopuma..ondan sonra beats audio özelliği gitti..araştırdım ama bi türlü bulamadım ne yapmam gerektiğini..yardımcı olursanız sevinirim :)
  • ekim 27 sinde servis için kargoya verdiğim laptop tan hala bi haber yok servisi aradım bi bilgi yok diyor. sizce ne olmuştur?
  • var mı hala notebook kullanan
    ben hala kullanıyorum bır problemım yok allaha sukur.
    fan sesi bıraz arttı.pıl de 1 saat gıdıyor.her gece full acık 2.seneyı bıtırdık
  • Bilgisayarına ssd takan oldu mu aranızda. Performans artışı var mı? Ve de ekran kartını değiştirebiliyor muyuz bilgisayarın? Daha yeni bir model ekran kartı taktırmayı düşünüyorum bilgisayırıma.
  • HP Pavilion dv6-6c01et AMD Radeon HD 7690M XT Grafik kartinda problem yasamayan arkadaslar, lutfen;

-Catalyst Control Center,
    -Bios,
    -Chip-set,

versiyonlarini paylasir misiniz?
    Tesekkur ederim.
  • matematiqci kullanıcısına yanıt
    ben alır almaz 120gb ssd takmıştım, neredeyse 3 yıldır kullanıyorum. windowsun açılışı olsun, programların ve oyunların açılışları, tepki süreleri çok hızlı. üstelik cdromunu çıkarıp üzerinde gelen 1 tblik harddiski de buraya bağladım sürücü ile. biri ssd çift harddisk kullanıyorum şu anda. cd ile işim olduğunda çıkardığım cd romu harici olarak usb üzerinden kullanıyorum. tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.