Şimdi Ara

HP Pavilion 15 ec0014nt nasıl sizce fikir istiyorum ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HP Pavilion Gaming - 15-ec0014nt (8FF63EA) HP kampanyasi indirimler flan derken 3.750 TL ye almış oldum tabiki daha ürün elime daha ulaşmadı kargoda daha ürünle ilgili pek detaylı video flan bulamadım ve cihazin içini gösteren resim video da bulamadım ve sizce nasıl bir ürün ve bu ürünü kullananlar varmı yorum fikirlerinizi bekliyorum ve içini gösteren video resim varsa bekliyorum teşekkürler şimdiden HP Pavilion Gaming - 15-ec0014nt (8FF63EA)
    https://ssl.www8.hp.com/tr/tr/products/laptops/product-detail.html?oid=31331330

• Aynı CPU ve GPU'ya sahip, başka marka bir bilgisayarı kullanan kişinin yorumu:

quote:

AMD Ryzen 5 ve GTX 1650 uyumu çok iyi olmuş. Önceki laptobumda i7 7700HQ ve GTX 1050 bulunuyordu. Aralarında dünya kadar fark var. Piyasadaki tüm oyunlar otomatik olarak yüksek yada ultra ayarlarda optimize ediliyor.Kasma, donma gibi sorunları yok. İlerleyen dönemlerde ram takviyesi yapılabilir. Önümüzdeki 1-1.5 yıl daha 8 GB yeterli olacaktır.
  • İnşallah doğru karar vermisimdir
  • Bende aldım ürünü 3900 e geldi bu fiyat için bu laptop efsane
  • Memunmusun nekadar oldu alali
  • Hocam merhaba 3750 den nasıldınız yarım saattir bakıyorum 4400 e gördüm en ucuz
  • HP geri ödeme parası banka puan banka indirimi flan oldu
  • İso-06 İ kullanıcısına yanıt
    link atar mısın
  • Ryzen 5 çok yüksek olmasa da o ekran kartıyla güzel çalışır. Ama yeni AAA oyunları oynatamaz gibi de, çok problem edeceğinizi sanmıyorum.

Fiyat olarak çok iyi almışsınız. Hp dışında zaten 6k altında bu birleşimler yok.

İnşallah bi problem yaşamazsınız, güle güle kullanın.
  • İnşallah teşekkür ederim

reis bu model için youtubeda iki video buldum ve yorumlarda üründe ciddi sıkıntı yaşayıp iade eden insanlar var, o yüzden bir düşündürdü beni bu
    w
  • andrewgoudelock kullanıcısına yanıt
    Bu modelde videoları bulamadım link atsana
  • İlk video bizim PC 2 cisi değil bunlara bende baktım ama kullananlar sorun yaşamamış bu fiyata en iyisi gibi gözüküyor bizimkisi tek sorun ekran oda olacak artık fiyat yükselmeden deneyelim daha gelmedi benimkisi alacaksan kaçırma bu fiyata GTX 1650 ekran kartli
  • Ben de yarın teslim alıcam inşallah memnun kalırız. Dahili gpu nun 2 gb ram kullanması dışında yapısal sıkıntı görünmüyor
  • Aynen ama Intel göre Vega 8 daha yüksek okadarda olsun zamanla ram takviyesi yapariz
    reis peki hangi banka kartına indirim buldun ben bulamadım da
    edit:reis attığım ilk videonun yorumlarına tekrar baktım da ekrana çok kötü diyenlerden tut bana iade laptopu yolladılar diyenler kasıyor diyenler çok şikayet var düşündürdü beni bu laptop, acaba hp 15-ec0005nt modeli de böyle midir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andrewgoudelock -- 15 Mart 2020; 23:51:5 >
  • Halk bankasi palatinum kartına 100 TL indirim 50 TL puan HP kampanyasi 480 indirim flan
  • Ürün bugün elime ulaştı. Touchpad kısmında çökme var. Ürün garantiside 4 ay önceden başlamış.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.