Şimdi Ara

HP ISILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    SPEEDFAN PROGRAMINI YÜKLEDİM 2 GÜN ÖNCESİNE KADAR ELEKTRİKLE ÇALIŞIRKEN
    HD:36-39
    TEMP1:28
    TEMP:30-32
    DERECE OLUYORDU FAKAT BUGÜN İLK KEZ PİL İLE BU PROGRAMI ÇALIŞTIRDIĞIMDA
    HD:34
    TEMP1:59
    TEMP2:47
    DERECE OLDULAR SİZCE BUNDA BİR ANORMALLİK VARMI BENİM KANIM ŞÖYLE(EMİN DEĞLİM AMA)PİL ISINDIĞI İÇİN KASAYI ISITTI HERALDE BEN BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM.BİRDE TEMP1 VE TEMP2 NE SICAKLIKLARI OLUYOR BURDA...

• ARKADAŞLAR YOKMU YARDIM EDECEK BİRİ ÇOK ACİL PLEASE!!!
  • ARKADAŞLAR YOKMU YORUM YAPACAK!
  • arkadaşım boşuna telaşlanmış kendini üzmüşsün...endişelenmek için 75-80 dereceleri bekle....
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkanturkmen

arkadaşım boşuna telaşlanmış kendini üzmüşsün...endişelenmek için 75-80 dereceleri bekle....

+1

Hem notebook bu arada ısınır soğur..Eski hp compaqlarla karsılastırırsan hic problem deil.
  • Pilde kendini ekonomi moduna alıyor.. Dolayısıyla güç tüketimi düşüyor ..

Isınmaması normal Korkulacak birşey yok

• KARDEŞLER ÇOK SAĞOLUN BENDE KULLANMA KLAVUZUNDA ÖYLE OKUMUŞTUM ZATEN TEKRAR TEŞEKKÜRLER

BU KARDEŞLİK BİTMEZ!!!
  • arkadsım pille calıstırırken yönetim özelliklerinden en yüksek batarya deil de farklı secenekleri denersen fa daha cok devreye girer pille calısırken enerji tüketimi için fanı fazla calıstırmaz ya bu pavilion ların batarya ne kadar gidiyo kac cell
  • bilgisayarının ısısı normal bi seviyede telaşlanmana gerek.80 civrlarında dolaşmaya başlarasa sirenlerin çalma vakti gelmiştir.İçin rahat olsunFakat normal çalışma esnasında artış anormal bi derecede devam ederse temkinli davranıp kontrol ettirmende fayda var.
  • BENDE HP PAVILION VAR NORMALDE 6 CELL AMA BEN BUNU 12 CELLİ YAPTIM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.