Şimdi Ara

hp fan sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullandıgım pc modeli : hp pavilion dv6

oyuna giriyorum ve bilgisayardan fan sesi geliyor fakat üfleme şeklinde bir hava cıkışı olmuyor pc bundan dolayı fazla ısınmaya basladı.
    henüz pc nin kendini kapatması gibi bir sorunla karşılaşmadım. servise götürmelimiyim
    konuyu yanlış yere açdıysam yahut baska bi hata yapdımsam kbakmayın..

• quote:

Orijinalden alıntı: apak1968

Kullandıgım pc modeli : hp pavilion dv6

oyuna giriyorum ve bilgisayardan fan sesi geliyor fakat üfleme şeklinde bir hava cıkışı olmuyor pc bundan dolayı fazla ısınmaya basladı.
    henüz pc nin kendini kapatması gibi bir sorunla karşılaşmadım. servise götürmelimiyim
    konuyu yanlış yere açdıysam yahut baska bi hata yapdımsam kbakmayın..

Fan olukları tıkalı olabilir, Hp servisleri bu tip sorunlarda ücret talep ediyor. Fazla basınç uygulamadan Kompressor ile temizlemeyi deneyin fazla basınç uygularsanız fan tırnaklarına zarar da verebilir.
  • fan fazla tozlanmış olabilir ..kompresörle temizlersen bir derece iyi olur ama genel temizliğini yaptır derim daha buyuk arızalara sebep olabilir ısınmadan dolayı en iyisi göster derim izmirdeysenwww.hpizmirservis.com arkadaşım gitmişti memnun kalmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnrArc35 -- 15 Şubat 2015; 15:29:23 >
  • benim bilgisayarda hp, altında soğutucu olmazsa oyuna girmeyi geç internette dolaşırken sıcaktan kapanıyodu, fanıda sökülebilicek gibi bi durumu da yoktu, elektirikli süpürgeyi dayadım zorla güç bela içinden yün yumagı gibi bir yumak bislik cıkartım, sonra bilgisayarı bi açtım bu bilgisayar bu kadar hava üfürebiliyormuydu dedim. sende dene yanlız pisliği iyi cektir içinde kalırsa fanın dönmesine engel oluyor
  • beyler hp servise verdim fanı deistirdiler yani oyle korkulacak bi surede bekletmediler cuma verip salı aldım iyi oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.