Şimdi Ara

Codemeter silinmişmidir?Lütfen okuyun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Demin program filesda gezinirken 2.98 mb sanırım boyutunda codemeter dosyası buldum içi su sekilde runtime/bin/codemeter(simgesi) araştırdım falan virüs oldugunu anladım bu programın cözüm yollarına baktım Görev Yöneticisinde işlemler kısmında görünmüyordu fakat silemeye calıstıgımda ise yeniden dene çalışıyor program diyordu. Sonra hizmetler kısmında buldum bu programı fakat kapatamıyordum erişim engellendi hatası veriyordu. Panikledim biraz, biraz daha araştırdım msconfigden buldum dosyayı devre dısı bırakıp resledim pcyi programfilesdan bu şekilde silmeyi başardım fakat hizmetler kısmında bu dosya hala gözüküyor yandaki açıklamalarda şu sekilde Açıklama codemeter runtime server Durum durduruldu Grup yok şeklinde msconfigde gözükmüyor artık dosya programfilesdanda sildim dedigim şekilde ama hala rahat edemedim sizce silinmiş midir virüs? Yoksa nasıl silerim orjinal norton internet security kullanıyorum silmeden öcnede sonrada bulmadı virüs(ne işe yarar anlamadım zaten..) Ayrıca bu hizmetlerde codemetere sag tıklayıp hizmeti başlat dersem virüs tekrar devreye girermi?

• Up arkadaşlar ilgilenir misiniz lütfen. Sizde haklısınız biraz uzun yazmısım
  • Norton degilde kaspersky indirip deneme surumuyle tarat. Ugrasamam dersende combofix indir kullan tertemiz eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkEmre

Norton degilde kaspersky indirip deneme surumuyle tarat. Ugrasamam dersende combofix indir kullan tertemiz eder.

Peki hocam teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.