Şimdi Ara

HP 2060 SORUN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
13.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende hp 910 var bende de en altta 1,5 cm boşluk var resim çıktılarında zaten pek aman aman resim basmıyor ama o beyazlık olmasa daha iyi olurdu.
  • her yazıcının en al kısmında kismında bir miktar sayfa tutma boşluğu oluyor normaldir arkadaşlar
  • epson var bende tam çıktı veriyor.
  • selamun aleyküm kardeşim
    ben yüklemeye çalıştım verdiğin linki
    indirdim
    fakat açmıyor

şu uyarııyı veriyor

''Bu paket 7 64 bit için amaçlanmıştır''

niye böyle diyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukut35

selamun aleyküm kardeşim
    ben yüklemeye çalıştım verdiğin linki
    indirdim
    fakat açmıyor

şu uyarııyı veriyor

''Bu paket 7 64 bit için amaçlanmıştır''

niye böyle diyor ?

Windows 7-64 bit için kullanılan bir sürümü indirmişiniz. Kendi kurulu Windows sisteminize uygun yazılımı indirmeniz gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberXTR

her yazıcının en al kısmında kismında bir miktar sayfa tutma boşluğu oluyor normaldir arkadaşlar

Doğrudur, kenarlarda bosluk olması gayet doğal, kenarlıksız baskı özelliği olan yazıcı almalısınız eğer kenarlıksız çıktıya ihtiyacınız varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 13 Temmuz 2012; 0:16:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hp 2060 yazıcının tarayıcısı çalışmıyor yarım bırakıyor yada görmüyor falan gibi uyarılar veriyorsa sorun büyük ihtimal usb kablosundan bendeki kablo 2 metre civarında idi sorun çıkarıyordu sürekli hp nin doktor programını kurdum yine çözememiştim sonra forumda kablodan olabileceğini okuynca kısa kablo bağladım ve sorun çözüldü
  • kronik hata var, hatalı malı tüm türkiyeye ucuzdan satıp üretimden kaldırdılar, servise gönderdim o da işe yaramadı adam utanmadan fotokopi çekmemesi normal yanlış ürünü almışsınız officejet ürünlerimizden almalıydınız diyor, adama anlatıyorum orantılı değil 1 taraftan daha fazla boşluk bırakıyor diye anlamıyor
    ulan hp 1 krş daha kazandırır mıyım sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Evil -- 11 Kasım 2012; 0:10:52 >
  • Bendede aynı sorun var.Fotoğraf çıktısı alıcam ama altta hep 1.5 cm boşluk var. Sinir oluyorum.Artık 10x15 cam fotolar için 13x18 kagıt sipariş verdim az önce.Kesip biçip istediğim boyuta getiririm bende.Paranla rezil olmak bu olsa gerek.Allahtan kartuşlar ucuz.Oradan kurtarıyor
  • MUHTEMELEN KAĞIT AYARINDAN LETTER SEÇİLİDİR AYNI SORUN Bİ ÖÜŞTERİMDEDE VARDI FOTOKOPİ DE YAZICI ÖZELLİKLERİNDEN TERCİHLERE GELİN ETKİLERDEN VE KAĞIT KALİTEDEN A4 Ü SEÇİN ÇÖZÜLECEKTİR SORUN
  • Kağıdın her köşesine yazmasını istiyorsunuz, alet bu kağıdı neresinden tutacak peki?

En altta boşluk kalması doğal..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2060 ı iki yıldır tarama , fotokopi ve evde yazıcı olarak kullanıyordum, gayette memnundum, kızım üstteki kağıt besleme kısmını top oynarken kırmıştı , hala kullanıyordum, bu hafta sonu noldu ise ; bir türlü üstten kağıt veriyorum almıyor yazdıramıyorum, almış gibi tıkır tıkır yazıyor aklı sıra ama kağıt gitmiyor, beş cm kadar cekip öylece kalıyor ama yazmış gibi tonerler tıkır tıkır gezeliyor, acaba içine bir şeymi kaçtı diye baktım epey uğraştım, yok bir sorun ama kağıt çekmiyor napmalıyım,yeni bir yazıcı mı almalıyım, bu meret düzelirmi, toneri hesaplı diye almıştım, ev içinde yeterli idi, epey can sıkıcı bir durum , bimeks ten almıştım 3 yıl olmamıştır ama, kağıt besleme kısmını kendim kırdığım için bu garanti kapsamına girermi kağıt çekmeme edurumu, napmalıyım acil yardım , teşekkürler.
  • bendede aynı 1,5 cmlik beyaz kısım sorunu var.Bu durum bazı seride düzeltilmişse ben iade edeceğim bu yazıcıyı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Birde düzeltilmiş bir serinin seri nosunu yazarsanız örnek olarak verebilirim servise.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.