Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.796
Cevap
23
Favori
110.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasobilo

Ebrar bilgisayar n11 mağazasında bilgisayar150 kuponuyla 3315 tl ilgilenen arkadaşlar için iyi fiyat gibi.

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-15-bc202nt-1dn08ea-i5-7300hq-12gb-1tb-4gb-gtx1050-156-freedos-P172747921

hocam sağolun bilgilendirmeniz için haberim yoktu.
  • Ben gittigidiyordan "gamers_arena" kullanıcı adlı satıcıdan (İntegra Bilgisayar) bu bilgisayarı aldım. Adamlar her soruma bekletmeden cevap verdiler. Bilgisayara gelirsek de bana kalırsa çok güzel bir makine. Almak isteyene tavsiye ederim. HP iadesi ile tam bir F/P ürünü oluyor.

Alan arkadaşlara da tavsiyem Windows 10 kurduktan sonra hp.com sitesindeki driverları kursunlar. Orda hepsi var zaten.

Sorusu olan arkadaşıma da elimden geldiğince cevap verebilirim.
  • arkadaşlar geri ödeme için dekont yollamışlar para yok kaç günde geliyor dekont geldikten sonra :) yukarda bir arkadaş daha yazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper4025

quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Ebrar bilgisayar n11 mağazasında bilgisayar150 kuponuyla 3315 tl ilgilenen arkadaşlar için iyi fiyat gibi.

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-15-bc202nt-1dn08ea-i5-7300hq-12gb-1tb-4gb-gtx1050-156-freedos-P172747921

hocam sağolun bilgilendirmeniz için haberim yoktu.

Rica ederim hocam, bonus kartınız varsa 75 Tl de puan kazanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Önder

arkadaşlar geri ödeme için dekont yollamışlar para yok kaç günde geliyor dekont geldikten sonra :) yukarda bir arkadaş daha yazmış

Benim dekonttan sonra 3 gün sürdü. Bekleyin sıkıntı olmaz.
  • Arkadaşlar fan internette gezerken neredeyse hiç çalışmıyor sanırım hiç ses çıkarmıyor ancak oyuna girince kayda değer bir ses çıkıyor fanlardan. Sıkıntı yaratacak bir durum var mı acaba ? Yoksa normal ve herkeste var mı bu ses? Bir de uzun kullanırsam notebooku sıkıntı yaratır mı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum olacak hp iade kampanyasında alış verişin yapıldığı kredi kartı kampanyaya kayıt yaptıran kişiye ait olmasa sıkıntı olur mu bilgisi olan var mı bu konuda?

• Sinerji bugun saat 14 te odeme yapmama ragmen kargo bilgisi girmedi hala. Sinerjiden alanlar kargo kac gunde geldi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutant39

Arkadaşlar fan internette gezerken neredeyse hiç çalışmıyor sanırım hiç ses çıkarmıyor ancak oyuna girince kayda değer bir ses çıkıyor fanlardan. Sıkıntı yaratacak bir durum var mı acaba ? Yoksa normal ve herkeste var mı bu ses? Bir de uzun kullanırsam notebooku sıkıntı yaratır mı acaba ?

Oyuna girdiğinde fanlar tabi çalışıcak hocam :) sonuçta pcye yük biniyo ve soğutmak için fan hızı artıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 3 Mayıs 2017; 19:48:27 >
  • quote:

Bir sorum olacak hp iade kampanyasında alış verişin yapıldığı kredi kartı kampanyaya kayıt yaptıran kişiye ait olmasa sıkıntı olur mu bilgisi olan var mı bu konuda?

hiçbir alakası yok. iade kampanyasında verdiğiniz ibana gelir para.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

Bir sorum olacak hp iade kampanyasında alış verişin yapıldığı kredi kartı kampanyaya kayıt yaptıran kişiye ait olmasa sıkıntı olur mu bilgisi olan var mı bu konuda?

hiçbir alakası yok. iade kampanyasında verdiğiniz ibana gelir para.

Teşekkür ederim cevabınız için
  • Az önce n11 üzerinden ebrar bilgisayardan 150 tl indirim kuponu ile almış bulunmaktayım darısı almak isteyen diğer arkadaşların başına :)
  • SSD önerisi olan var mı arkadaşlar canavarı biraz daha hızlandıralım
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

quote:

Orijinalden alıntı: mutant39

Arkadaşlar fan internette gezerken neredeyse hiç çalışmıyor sanırım hiç ses çıkarmıyor ancak oyuna girince kayda değer bir ses çıkıyor fanlardan. Sıkıntı yaratacak bir durum var mı acaba ? Yoksa normal ve herkeste var mı bu ses? Bir de uzun kullanırsam notebooku sıkıntı yaratır mı acaba ?

Oyuna girdiğinde fanlar tabi çalışıcak hocam :) sonuçta pcye yük biniyo ve soğutmak için fan hızı artıyo

Saolun hocam rahatlattiniz beni belki de fan hızının bana fazla gelmesinin sebebi daha önce notebook kullanmamis olmam ve arkadaslarimda gördüğüm notebooklarin da donanimlarinin düşük olmasiyla alakalidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: serokc

SSD önerisi olan var mı arkadaşlar canavarı biraz daha hızlandıralım

Bütçeniz ne kadar. Amazon.de sitesinden Crucial 512 GB m.2 aldım 590 liraya geldi gayet memnunum. 3 günde geldi ürün. Fiyat yüksek gelirse 256 GB falan da düşünebilirsiniz.

• sevindi42 kullanıcısına yanıt
    Bakayım hocam takma işlemi zor mu kasayı açmanın sıkıntılı olduğunu yazmıştı 1-2 arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevindi42

quote:

Orijinalden alıntı: serokc

SSD önerisi olan var mı arkadaşlar canavarı biraz daha hızlandıralım

Bütçeniz ne kadar. Amazon.de sitesinden Crucial 512 GB m.2 aldım 590 liraya geldi gayet memnunum. 3 günde geldi ürün. Fiyat yüksek gelirse 256 GB falan da düşünebilirsiniz.

hocam laptopumuza uygun model olarak hangisine bakmalıyız ne olarak aratmalıyız yardımcı olurmusunuz bana 250 gb yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Önder -- 3 Mayıs 2017; 23:46:48 >
  • Arkadaşlar bende bu pc ve bir başka pc arasında kaldım size birkaç sorum var öncelikle bu pc de dvd okuyucu varmı ikincisi 2019 2020 yılı çıkacak oyunları filan medyum ayarlarda açabilirmi yani kaç sene işimizi görür önemli sorun dvd okuyucusu varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: dante722

Arkadaşlar bende bu pc ve bir başka pc arasında kaldım size birkaç sorum var öncelikle bu pc de dvd okuyucu varmı ikincisi 2019 2020 yılı çıkacak oyunları filan medyum ayarlarda açabilirmi yani kaç sene işimizi görür önemli sorun dvd okuyucusu varmı

Dvd okuyucu yok hocam,şahsen ben gerekte duymuyorum.

2018-2019 oyunlarını oynatır ama hangi ayarlarda oynatır bilemem.Sonuçta hangi oyunun hangi kalitede çıkacağını bilemeyiz şimdiden.
  • Oyun film yükleme işini nasıl halledoyorsunuz hocam şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.