Şimdi Ara

House of the Dragon (2022 - ) | HBO (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.684
Cevap
35
Favori
59.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ya biliyorum hocam esprisine dedim zaten gayet keyif aldım ben oyuncudan cinsiyeti felanda hiç umrumda değil. Ki kendisini cinsiyetsiz olarak tanımlıyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilan365 - son dakika haber sitesi - son dakika haberler
    Sosyal medya karıştı! Dünya gündemine bomba gibi düştü! Moğolistan'da Ejderha mı bulundu?
    https://www.ilan365.net/sosyal-medya-karisti-dunya-gundemine-bomba-gibi-dustu-mogolistanda-ejderha-mi-bulundu
  • Arrax değil mi bu?

• arkadaşlar ilk sezon 10 bölümmü?

• erceylan E kullanıcısına yanıt

Evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1x10

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Arrax napıyor inanılmaz bir acemilik  yav Jace o mekana iner inmez Vhagar'ı görünce ve devamında kalbim ne sıkıştı arkadaş. Sahne çabuk geçsin, Jace'e de Arrax'a da bir şey olmadan sahne bitsin dedim de olmadı. Ejderhalar arasındaki yaş farkını bilsem de cüsse olarak o kadar farkını hissetmemiştim. Ben ejdehaları hep ateş püsküren kitle imha aracı bir hayvan olarak görüyordum ama son sahne bana farklı his verdi ve bu da harikaydı.

Bu arada 9. bölümde ilk kez bir bölümde aynı müziğin bu kadar çok kullanıldığını gördüm. Çok enteresan geldi o bana.

• Bir ejderha kaç yıl yaşıyormuş? Şimdiye ihtiyarlaması lazım değilmiymiş

• sıfatsız garı

• 180 - 200 yıl falan yaşıyor ejderhalar normal şartlarda.

• Zıkkım olsun,gaspçılar sizi... 

• Sanki bana doğumhane. Bıktırdılar kadın doğumu göstere göstere. Anladık ulan en çok kadınlar güçlü. En bilge onlar. En en en savaş istemeyen onlar. Varsa yoksa kadın anladık. Erkek kim köpek ?

Spoiler,

Son sahneler gerdi. Ne olacağını bilsem de gerildim. Güzel hava vermişler. Savaş planı yapıldığı masa ise çok güzel yapılmış. Powerpoint Mordor yazısından 1000 kat iyidi  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 26 Ekim 2022; 10:39:5 >
  • Spoiler,

oğlu ve torunu iç savaş çıkartınca erkek ve kadınlar
  • SonJnow kullanıcısına yanıt
    Mantığınız doğru. Hatta Viserys’in “Ejderhalara hükmettiğimiz fikri bir yalandan ibaret.” sözü de uyuyor duruma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Birazda uçtukları yer ve biniciyle alakalı o

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • House of the Dragon'un pazar günü yayınlanan 10. bölümü 9,3 milyon izleyiciye ulaşarak Game of Thrones'un 19,8 milyon kişi tarafından izlenen son bölümünden bu yana en çok izlenen HBO finali oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

Bu dizi 5 sezon sürerse büyük finali GOT'ınkini katlar.

• Spoiler,

vhagar aemond elinize sağlık kardeşlerim çok güzel oldu en yakın zamanda ikinci bastard da ölür umarım. Zenci abiye gıcık oldum senin oğlunu öldürdüler kardeşinin kafasını kestiler torunlarını bastard yaptılar hala rhaenyra ya hizmet ediyorsun nasıl ezik bir adamsın sen. sjw tayfaya inat yeşilciyiz ama aemond ve otto dışında kafası çalışan yok alicent çok yumuşak kalıyor aegon aptal zaten . alicent ın kızı belki geleceği görerek bir şeyler yapabilir. adam gibi adam sör criston cole da onurunu ve nefretini kullanarak bikaç kill alabilir .
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt

Spoiler,

Katılıyorum. Ben de yeşilciyim. Her şeyi usulüne uygun biçimde yaptılar. Vay efendim kral kızını seçmiş de filan. Kral mezarından ülke yönetemez kardeşim. Madem böyle bişey istemiyodun hiç evlenip oğlan sahibi olmayacaktın. Ayrıca ölen bastarda da üzülmedim. Bize onları iyi göstermek için uğraşıyolar dizide ama yemiyorum. Büyük olan da kuzeyde esir filan düşer umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AAB90F4D -- 26 Ekim 2022; 15:3:5 >
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.