Şimdi Ara

Horozları nereye şikayet edebilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
6.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaş evimin önüne yeni horoz geldi gece 4 gibi ötmeye başlıyor susmuyor sabaha kadar.2. öğretim olduğum için genelde o saatte yatıyorum zaten.Önceki evimden çıkma sebebim sürekli öten horoz ve asla susmak bilmeyen sabahtan akşama kadar havlayan bir köpekti.Ya bir köpek aralıksız nasıl havlayabilir bu köpeğin ses telleri falan yok mu arkadaş gram kısılma yok hep aynı düzeyde sürekli havlıyordu.Neyse o evden çıktım zaten şimdi 3 aydır burdaydım yeni horoz geldi buraya.Artık sabrım kalmadı nereye başvurmam gerekiyor ?

not : sakaryada yaşıyorum.olduğum yer köy değil merkezi bir yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puppey -- 6 Kasım 2019; 15:30:46 >

• Bizim mahallede eskiden üj-bej göçmenler yaşıyordu. Horoz besliyorlardı. Horozlar insanları rahatsız etmesin diye buzlu su içiriyorlarmış. Yani 7/24 buzlu su oluyor taslarında. Horozlar da içip sesleri kısılıyor ve ötemiyorlardı.

Trol değil ciddi bir olay. Bu üjbejlerin kafa iyi basıyor.

Denemek ister misin?
  • aynı sorundan bende muzdaripim.evin arkasinda başkasinin şerefsiz bir köpeği vae sabah aksam susmuyor gidip s*kecem belasıno köpegin
  • quote:

Orijinalden alıntı: building07

aynı sorundan bende muzdaripim.evin arkasinda başkasinin şerefsiz bir köpeği vae sabah aksam susmuyor gidip s*kecem belasıno köpegin
    Kangalsa dikkat et hadim etmesin
  • hocam öyle bir şey için gidip benim muhattap olmam lazım öyle bir şeye de karışmak istemiyorum Sakarya zaten burası laftan anlayan bir tip olduğunu zannetmiyorum
  • 11 52 7 kullanıcısına yanıt
    nebileyim hocam salak bi köpek.kangal tipinds degilde modern köpek gibi bisey.cinsini bilmiyom
  • bu tip sorunlara helediye bakar bi kere sikayet etmeniz yeterli
  • Bağlı bulunduğunuz ilçenin belediyesine şikayet edebilirsiniz. Zabıta gönderip kestiriyorlar.
  • zehirle gitsin merkezi bi yerde tavuk horozmu beslenir
  • horozun ötüşü bana terapi gibi gelior sizi nasıl rahatsız ediyor anlamak güç
  • Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı.
  • Kötü komşu olmamak için horozların sesi nasıl kesilir diye araştırayım dedim ama kimse düzgün bi cevap vermemiş. 2 minik horozum var ve saat gözetmeksizin ötüşleri komşuları rahatsız etme korkusu beni rahatsız ediyor şimdiye kadar herhangi bir şikayet yok ve olmadan bir çözüm bulmak istiyorum başka bir forum da horozun makatina zeytinyağı sürmek gibi birseyden bahsedilmiş ben denedim çözüm değil başka birşeyler yapmam lazım ama ney ? (üj bej im ama kafa çalışmıyor)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.