Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.214
Cevap
57
Favori
236.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

GoW bekliyordum ama şimdi pri alıp bitirsem satsam bile en az 50 lira zararda olacağım diye Horizon kutulu 50 liraya aldım. Bugün 2-3 saat oynadım, güzel başladı umarım sıkmadan tekrar görevler olmadan devam eder.
    nerden aldınız hocam kutulu 50 liraya ?
  • TheMute23 T kullanıcısına yanıt
    Horizon için yazdım yanlışlık olmasin. N11, Gittigidiyor bütün sitelerde var 55 lira civarına. Bir de indirim çeki kullanınca 50'ye geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Horizon için yazdım yanlışlık olmasin. N11, Gittigidiyor bütün sitelerde var 55 lira civarına. Bir de indirim çeki kullanınca 50'ye geliyor.
    peki sıfırmı gönderiyorlar yoksa ikinci elmi ?
  • TheMute23 T kullanıcısına yanıt
    Sıfır.

• Bu fox skin nasil elde ediyoruz fox avliyorum ama skin olmuyot

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    Hocam o biraz şansa bağlı. Her avladığınızda çıkmaz. Sabırla çıkmasını umut etmekten başka şansınız yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 23 Nisan 2018; 20:1:40 >
  • Cok hizli oldu cevap tesekkurler

• PRI / SEC Horizon zero down satılıktır.
  • Arkadaslar bir sey soracagım.

Ben oyunu oynadım bitirdim çok eğlendim fakat tabi ingilizcem mükemmel olmadıgı için illaki hikayedeki bazı şeyler kaçmıştır. Çoğu şeyi anladım fakat kaçan hiç bir şey olmasını istemiyorum. Tüm hikayeyi baştan sona kadar okuyabileceğim bir yer var mıdır?
  • Acemiliğime verirseniz bişey sormak istiyorum, oyun kutulu olarak elimde merhaba mevcut. Psn üzerinden dlc'sini almak istiyorum. Mümkün mü bu şekilde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abuzerov kullanıcısına yanıt
    Oyun ve DLC aynı bölge olursa mümkün diye biliyorum.

• arkadaşın dediği gibi mesela kutulu oyun 2. böle ve psn hesabınızda Türkiye ise yapabilirsiniz . kendim bu şekilde bir sürü dlc aldım. Bu arada ana hikayeyi bitirp kenara atmıştım oyunu aylar sonra platin için tekrar saldırdım. özlemişim yahu.
  • Sanırım Last of Us ve Red Dead Redemption'dan sonra sonunu bu kadar merak ettiğim bir oyun olmamıştı. İşi gücü bıraktım, zamanım oldukça oynuyorum Ilk sayfadaki rehber de güzel olmuş, elinize sağlık.

• Oyunda 16 tane farklı dilde alt yazı seçeneği var güzelim Türkçe'miz yok.
  • Arkadaşlar oyunda block yok mu ben mi beceremiyorum?
    Makinalara karşı anlarımda insanlara karşı olması lazım bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackkk -- 1 Mayıs 2018; 9:40:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Oyunda 16 tane farklı dilde alt yazı seçeneği var güzelim Türkçe'miz yok.
    Oyunda Türkçe dil seçeneği bulunmadığı için almaya elim gitmiyor. 120 tl para istiyorlar Türkçe değil. Bu paralara işime çok yarayacak programlar oluyor almıyorum demo programlarla işimi halletmeye çalışıyorum, oyunlar zaten bitince işimizde bitiyor birde Türkçe değil. Dublaj istemiyoruz alt yazı istiyoruz bunu sağlamıyorlarsa ben art niyet ararım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cilduz

Oyunda Türkçe dil seçeneği bulunmadığı için almaya elim gitmiyor. 120 tl para istiyorlar Türkçe değil. Bu paralara işime çok yarayacak programlar oluyor almıyorum demo programlarla işimi halletmeye çalışıyorum, oyunlar zaten bitince işimizde bitiyor birde Türkçe değil. Dublaj istemiyoruz alt yazı istiyoruz bunu sağlamıyorlarsa ben art niyet ararım.

Alıntıları Göster
    bence sony Türkiye nin kerkenezliği bu oyunun bu kadar tutacağını kesinlikle düşünmedikleri için yerelleştirme çabasına girmediler. bu arada oyun n11 ve hepsiburada da kutulu olarak 60 tl civarına bulunabiliyor bilginize. Ben oyunu bitirip kaldırmıştım. birkaç gün önce tekrar başladım platin için bir 10 saat daha gömdüm arada kaçırdığım çok güzel hikayeler varmış onları da oynamış oldum kaldı 2 kupa sonra ver elini platin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 1 Mayıs 2018; 11:24:46 >

• Cilduz C kullanıcısına yanıt
    Oyun kutulu 50 liraya bulabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 1 Mayıs 2018; 11:5:30 >
  • Bu oyunda çok zorlandım nedense. Sıkıcı geldi ondan.

• Oyunu bitirdim, platin trophy'yi de aldım. Bazı yan görevler biraz sıktı ama son dönemde oynadığım en güzel oyundu.

Eminim DLC'si de güzeldir ama çok pahalı

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.