Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.214
Cevap
57
Favori
236.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nioh ta tr desteği olmayinca uzulmedim fazla, nasil olsa bu oyunda tr gelir diye. Hatta diablo 3 alicaktim bosver dedim kendi kendime horizon zd ciktigi gibi alirim nasil olsa baya bi oyalar diye dusundun sonuc fiyasko... Vallahi sirf turkce exc ler icin aldim bu konsolu. Bloodborne ve the last of us oynarken nasilda kendi kendime ulan ne iyi yapmisim almakla diyordum bi tarafta uncharted serisini ve gelicek yeni exc leri dusunuyordum ama denyolar kandirmis bizi. Bu oyuna tr koymayan bundan sonra geleceklerede koymaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mustafa efendi çıkacak oyunların Türkçe olacağını söylüyor ve bugünde Horizonun Türkçe olmayacağı açıklandı rezalete bakın! Koskoca Ps Türkiye müdürü kamera karşısında göğsünü gere gere kandırmış oyuncuları..Nacizane tavsiyem Mustafa efendi müdürlüğü bırakıp siyasete başlasın daha başarılı olur o alanda!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choyrn -- 24 Ocak 2017; 23:06:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Mustafa efendi gelecek oyunların Türkçe çıkacağını söylüyor ve bugünde Horizonun Türkçe olmayacağı açıklandı rezalete bakın! Koskoca Ps Türkiye müdürü kamera karşısında göğsünü gere gere kandırmış oyuncuları..Nacizane tavsiyem Mustafa efendi müdürlüğü bırakıp siyasete başlasın daha başarılı olur o alanda!

Bu adaminda haberi yoktur birseyden 2-3 oyun turkce gelince gaza gelmis lan bu sony bundan sonra butun exc leri turkce cikartir diyip sallamis iskembeden. Ama bu adam da kandirilmis olabilir yani. Sanki. Bence.

• şaka gibi en çok beklediğim oyunlardan birisiydi, bende almam Horizon u bu saatten sonra. Ne kadar ingilizce biliyorum desende hızlı akan diyaloglar da birkaç kelimeyi bilmesen bile kritik bir yer kaçabiliyor hikaye kısmında. Umarım bu olayın devamı gelmez daha Detroit, Last of Us 2 ve God Of War gibi oyunlar gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 24 Ocak 2017; 23:11:5 >
  • basın açıklaması bizim yararımıza olmayacak sadece geçiştirmelik inandırıcı bişeyler yazacaklar herkeste buna inanmış gibi yapacak playstation türkiye sosyal medya hesapların lınklerini verdim herkes oralara tepkisini yazsın burdan haberi olmayanlar da görmüş olur daha fazla satışları azalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 24 Ocak 2017; 23:11:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yayengec

quote:

Mustafa efendi gelecek oyunların Türkçe çıkacağını söylüyor ve bugünde Horizonun Türkçe olmayacağı açıklandı rezalete bakın! Koskoca Ps Türkiye müdürü kamera karşısında göğsünü gere gere kandırmış oyuncuları..Nacizane tavsiyem Mustafa efendi müdürlüğü bırakıp siyasete başlasın daha başarılı olur o alanda!

Bu adaminda haberi yoktur birseyden 2-3 oyun turkce gelince gaza gelmis lan bu sony bundan sonra butun exc leri turkce cikartir diyip sallamis iskembeden. Ama bu adam da kandirilmis olabilir yani. Sanki. Bence.

Bu adam playstatıon Türkiye sorumlusu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Orijinalden alıntı: yayengec

quote:

Bu adam playstatıon Türkiye sorumlusu...

Evet iste bu kadar sorumlu...

• quote:

Mustafa efendi çıkacak oyunların Türkçe olacağını söylüyor ve bugünde Horizonun Türkçe olmayacağı açıklandı rezalete bakın! Koskoca Ps Türkiye müdürü kamera karşısında göğsünü gere gere kandırmış oyuncuları..Nacizane tavsiyem Mustafa efendi müdürlüğü bırakıp siyasete başlasın daha başarılı olur o alanda!

Arkadaşlar bunları paylaşmayın iyice sinir oluyorum az kaldı küfür edicem bu işe yaramazlara 😡😡

• Ben Türkçe çıkmadı diye Gravity Rush 2'yi almadım.

Bu oyun Türkçe çıkacak diye ön sipariş verecektim ama Türkçe çıkmayacaksa neden sipariş vereyim ki? Fiyatı uygun olunca alırım. Kendileri bilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Valla eger Tr gelmezse hatayi kendimizde arayalim dijital kardeslik diye diye 1 oyun 10 kisinin elinden gecerse böyle olur hic kizmayin yani.

Hocam o zaman sayın Mustafa Yiğit'in Türkçe içerikleri destekleyeceğiz sözü nereye gitti? Umarım tükürdüğünü yal*m*k zorunda kalmaz. Durum böyle ise PS TR'nin Xbox TR'den ne farkı kalacak o zaman? Gittik birde oyunu ön sipariş veren arkadaştan Sec hak olarak aldık, aynı Uncharted 4'de olduğu gibi. Neyse gelmezse bu da hepimize ders olur, bir daha önsiparişi rüyalarında görürler PS TR olarak...

Ea bile oyunlara Tr desteği getirmeye başlamışken, CD Project Witcher 3 kadar büyük bir RPG oyuna Tr desteği getirmişken; Sony'nin bu oyuna TR desteği getirmeyecek olmasının tek bir izahati olabilir; o da PS TR'nin kapatılması!

Kısaca TR dil yoksa, PS TR'yi de istemiyoruz...

• Her şey çok iyi giderken Horizon'u Türkçe çıkarmamak acayip bir amatörlük ve salaklık olacaktır. Umarım Facebook'tan verilen cevap doğru değildir.

PlayStation TR, Sony'ye; Türk milleti için Türkçe atyazının ne kadar önemli olduğunu hala anlatamamış mı! Sony'de de hata var. Türkiye'yi hala tanıyamadın mı? Exclusive oyunların hepsini Türkçe çıkar işte. Ne uğraştırıyorsun!
  • Bu cihazın zaten online alt yapısı berbat, multiplayer da araplarla lag gecikme keyfi yaşıyoruz birde ex oyunlar TR dil ile gelmeyecekse hiç satmasınlar piyasada olmasın daha iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkham92 -- 25 Ocak 2017; 2:30:31 >
  • Arkadaşlar,3.parti firmaların oyunlarını Sony stüdyolarıyla aynı kefeye koymayın artık...
    Gravity Rush,Nioh,S.Fighter 5 gibi oyunlara sadece dağıtım için destek oluyor Sony.Daha önceden de açıklamışlardı PS TR bunu biz sadece kendi stüdyolarımızın oyunlarıyla ilgiliyiz diye bu bir.

İkinci olarak;kur çok fazla artık beyler oyunların etiket fiyatları 249 şuan.Sony alım gücünün iyice düştüğünün farkına varıp,bizimkilere onay vermemiş olabilir bunu bilemeyiz...
    Zaten sadece kutulu oyun kısmı bizi ilgilendiriyor demişlerdi,yani dijitalden faydalanamıyorlar bizimkiler İngiltere ilgileniyor o kısımla...

Son söz olarak bunlar iyi niyetli olarak düşündüğüm firma kısmı,yoksa başka şekilde affı yok tabiki de zaten 3 tane oyun yapıyorsun,onlar bile geçen yıl çıkması gereken oyunlar...
  • Nasıl bir açıklama yapıp saçmalayacaklar onu merak ediyorum asıl...
    Kırk yılın başında Exc RPG oyunu geliyor o da Türkçe çıkmayacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cd projekt gibi 3. Parti bir firma , yaptığı oyun goty olduktan sonra Türkçe Altyazı getiriyor ki adamlar o vakte kadar zaten satacağını satmış. Bu dingillerin daha bugüne kadar bildiğim kadarıyla bir tane rpg oyunu yok. Yaptıkları killzone serisinin son oyunla hali ortada ve oyun görsel anlamda ne vaad etse de herkesin içerik açısından kafasında bir soru işareti varken, satış kaygısı duyacakları halde böyle şuursuzca oyunu çıkarmaları tam bir saçmalık.

Eğer sorun yapımcı firma kaynaklı değil, PlayStation Türkiye kaynaklı ise çok şaşırtacak bir durum değil. Konsolun çıktığı günden beri önce stok sıkıntısı , sonrasında 3 kuruşluk dolar artışı yüzünden 2. Parti konsolların fiyatlarının artışı, store da ki oyun fiyatlarının tavan yapması ve son dönemde de Heavy Rain ile başlayıp gravity rush ile devam eden bu oyunla zirve yapmış yerelleştirememe beceriksizliği hep aynı şahsın eseri.

Çıkıpta şimdi arkadaşlar ülkemizde oyunlara olan ilgi az , bu işler için kaynak lazım gibilerinden laflari da hiç etmesinler. Dünyanın en pahalı plus hizmetini satiyorsunuz millete. Store da ki oyun fiyatları asgari ücretin 5 te 1 i şu an. Dünyanın her yerinde oyun oynama işi normal bir eylem iken bizim ülkemizde lüks bir iş halini aldı. Kaldı ki kendileri söylediler gerek konsol gerek oyun satışı anlamında iyi durumdayız diye. Demekki oyuncular size destek oluyorlar. Hala daha mağdur oluyorsak bu sizin beceriksizliğiniz yüzünden başka bir izahı yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Cd projekt gibi 3. Parti bir firma , yaptığı oyun goty olduktan sonra Türkçe Altyazı getiriyor ki adamlar o vakte kadar zaten satacağını satmış. Bu dingillerin daha bugüne kadar bildiğim kadarıyla bir tane rpg oyunu yok. Yaptıkları killzone serisinin son oyunla hali ortada ve oyun görsel anlamda ne vaad etse de herkesin içerik açısından kafasında bir soru işareti varken, satış kaygısı duyacakları halde böyle şuursuzca oyunu çıkarmaları tam bir saçmalık.

Eğer sorun yapımcı firma kaynaklı değil, PlayStation Türkiye kaynaklı ise çok şaşırtacak bir durum değil. Konsolun çıktığı günden beri önce stok sıkıntısı , sonrasında 3 kuruşluk dolar artışı yüzünden 2. Parti konsolların fiyatlarının artışı, store da ki oyun fiyatlarının tavan yapması ve son dönemde de Heavy Rain ile başlayıp gravity rush ile devam eden bu oyunla zirve yapmış yerelleştirememe beceriksizliği hep aynı şahsın eseri.

Çıkıpta şimdi arkadaşlar ülkemizde oyunlara olan ilgi az , bu işler için kaynak lazım gibilerinden laflari da hiç etmesinler. Dünyanın en pahalı plus hizmetini satiyorsunuz millete. Store da ki oyun fiyatları asgari ücretin 5 te 1 i şu an. Dünyanın her yerinde oyun oynama işi normal bir eylem iken bizim ülkemizde lüks bir iş halini aldı. Kaldı ki kendileri söylediler gerek konsol gerek oyun satışı anlamında iyi durumdayız diye. Demekki oyuncular size destek oluyorlar. Hala daha mağdur oluyorsak bu sizin beceriksizliğiniz yüzünden başka bir izahı yok...

Katılıyorum hocam size dediğin gibi oyuncular destek oluyor yalan konuşmasınlar kaç tane oyuna fazladan para verdim spotu cartı curtu varken bunlara destek olsun diye ilk çıktığı gün ön sipariş verip ps4 ümü satıp ps pro aldım ama bu oyun türkçe çıkmazsa bu saatten sonra sony türkiye garantili iğne bile almam !!!

• Basın açıklamasını merakla bekliyorum, bakalım savunmaları nasıl olacak.

Bu yıl Playstation cephesinde çıkışını yapacak önemli exlerden biri. Seneye böyle başlarsak Days Gone ve diğer oyunların akıbeti ne olur bilmiyorum.

Bende bir çok arkadaş gibi Sony Ex oyunlarında dublaj yerine tartışmasız altyazı olması gerektiğini düşünüyorum.

Yok 3.parti geliştirici yok Sony Türkiye, dolar kur bilmem ne beni ilgilendirmez, kim kiminle anlaşıyorsa anlaşsın şu oyuna altyazı gelsin.

Umarım yaptıkları yanlışın farkındalardır, en azından çıkışında altyazı olmayacaksa altyazı için çalışıldığı ve yama ile ekleneceği söylenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 25 Ocak 2017; 9:41:2 >
  • siz bilirsiniz bende ilk kez exclusive bir oyunu almam rezillik= PS TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 25 Ocak 2017; 12:35:55 >
  • Arkadaşlar yanlış anlamayın ama dolar 4tl seviyelerinde gezinirken TR PSN en ucuz mağazalardan biri haline geldi. Oyunu alacak olanlar yine seve seve TR PSN'e yönelecekler. Şahsen yavan geldiği için dublajdan pek hoşlanmasam da exclusive oyunlarda en azından Türkçe menü ve altyazı seçeneği olması gerekiyor, çok zor bir iş değil...
  • Dalga mi geciyor Sony? Nasil Turkce olmaz

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.