Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.066
Cevap
18
Favori
59.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU]
  • Evet far cry formülü mevcut oyunda,genel olarak sıkıcı bir oyun,Dost Kayaoğlu'nun incelemesi mevcut dediği herşey çok doğru bu oyun hakkındaki.

Ama 77tl ye bu oyun mis gibi olurdu Sony den birkez daha nefret etmeme sebep oldu bu olay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Sony'e helal olsun. Direk Microsoft gibi güzel fiyatlandırma yaptı. "SON FİYAT" 200 TL Amd kodu satanların gözleri yaşlı. Müstehak.
    Bir ağız tadı ile övdürmüyor da kendini Sony. Metro Exodus gibi erken davrananlardan olduk yine.
  • 77 e almak isteyipte hala düşer falan mırın kırın yapanlara iyi oldu.fiyat bedavaydı.ps4 pro da bitirmemiş olsaydım direk kaçırmazdım.
  • Fiyat aşırı düşük olduğu için muhtemelen konsol sahiplerinin tepkisi yüzünden geri adım atıp fiyatı körüklediler.

Bu arada Epic oyuncu dostu olduğunu bir kez daha gösterdi ve halen fiyatı arttırmadı.
  • Sony nin olayla alakası olduğunu pek sanmıyorum. Malum oyun satan firma geçen seferlerde de aynı şeyi yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ariallyte -- 4 Temmuz 2020; 22:37:42 >
  • Renaiss kullanıcısına yanıt
    Steamde 275'e yükseldi oyun.

Ön sipariş süresi niye bu kadar kısa oldu ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 4 Temmuz 2020; 22:37:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex59

Fiyat aşırı düşük olduğu için muhtemelen konsol sahiplerinin tepkisi yüzünden geri adım atıp fiyatı körüklediler.

Bu arada Epic oyuncu dostu olduğunu bir kez daha gösterdi ve halen fiyatı arttırmadı.
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA10211_00-HRZCE00000000000

Bu indirimsiz fiyat.İndirimle 50 lere düşüyor.Kutulu fiyatı 65 tl ye satılıyor.Aşırı düşük değil yani.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Param varken Metro’yu almadım pişman oldum. Şimdi öyle bakıyorum sadece. Horizon için erken davrandım Allah’tan.

• Ariallyte kullanıcısına yanıt
    Araldan mı bahsediyorsunuz?

Aral Rusya'da Arjantin'de de satış yapıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orda satış yapmıyor olabilir, şöyle düşün, geliştirici bir şekilde belirli bölgelerde fiyatın daha güncel kura göre daha ucuz olduğunu fark ederse tabi ki de hepsini değiştirecek.
  • Ariallyte kullanıcısına yanıt
    Olay çok basit Sony oyunları Steamde satışa sundu Steamin bölgesel fiyatlandırmayı düşük kurdan yaptığını bilmiyordu nasıl olduysa 1 gün sonra fark ettiler zam yapalım dediler tabi ki(Aral Sony dağıtımını yapmıyor söz hakları yok.). Ama burada ilginç olan Epic . Epic fiyatı hala aynı ve Epicte bildiğim kadarıyla öyle standart bir kur belirli değil Satisfactory Steamde 50 TL Epicte 90 TL acaba Epicle bir şeyler mi çeviriyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 4 Temmuz 2020; 23:0:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Taa güncel her oyunda var. O rockstarin beceriksizliğiydi
    Rdr2 kadar olmasa da bulunduğu bütün oyunlarda aynı sıkıntıya sebep oluyor. Shadow of the Tomb Raider’da TAA’dan SMAA’ya geçtiğimde 1080p’den 2K’ya geçmiş gibi hissetmiştim. Umarım Horizon’da da tek AA seçeneğini TAA olmaz

• Horizon Zero Dawn, PC vs PS4 Pro grafik karşılaştırması (video)
    https://www.donanimhaber.com/horizon-zero-dawn-pc-vs-ps4-pro-grafik-karsilastirmasi-video--123178

• 2 günde oyunun bu şekilde zamlanması hayret verici. Bu zamdan sorumlu hangi firma /kişi olursa olsun kafası da mı çalışmıyor; Epic Store'da eğer arttıramıyorsan kim gelip alır ki steam'den 275'e.

Oyun zamlanınca zaten kötüydü demeler başlamış komik. Oyunu PS4'te bitirmeme rağmen yeni grafikleri ve expansion içerdiği için aldım, son yılların en iyi open-world oyunlarından biridir. Bu tarzı sevenler epic store'dan kaçırmadan almasını tavsiye ederim.
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    Orta seviye kartlarda güzel bir çözüm bence taa. Msaa, smaa felan çok fps düşürüyor. Açmazsanda grafikler çok güzel olsada tırtıklı veya titreyen kenarlar göze çarpıyor. Bir şey elde etmek için başka şeyden feragat etmek gerekiyor. Güçlü bir kart yoksa eğer, fps yerine görüntünün netliğinden taviz vermek daha mantıklı oluyor. Üst seviye kartınız varsa bir şey diyemem tabii.

• qvx Q kullanıcısına yanıt
    Son yılların en iyi openworld oyunlarında ilk 10'a bile girmez haberin olsun.
    Zevkler ve renklerle alakası yok.

1- Yan görevlerin hiçbir derinliği yok
    2- Açık dünya da yapılabilecek içi dolu bir tane şey yok
    3- Far Cry formülüne kattığı 1 tane yenilik yok
    4- Ana hikaye zaten gram ilgi çekici değil çöp
    5- Açık dünya daki ekstralar beş para etmez
    6- Ana karakter gram ilgi çekici değil

Hayır açık dünya oyunu görmesek bu oyuna iyi diyeceğiz, oyun kötü değil ama far cry formülüne çok sadık kendi kattığı bir dinamik yok sadece.

Önceden yazdığım gibi oyun 77tl ye kat kat değer ama vasatı geçemeyecek bir oyun en büyük artısı grafikleri inanılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ClaymoreCountry

Son yılların en iyi openworld oyunlarında ilk 10'a bile girmez haberin olsun.
    Zevkler ve renklerle alakası yok.

1- Yan görevlerin hiçbir derinliği yok
    2- Açık dünya da yapılabilecek içi dolu bir tane şey yok
    3- Far Cry formülüne kattığı 1 tane yenilik yok
    4- Ana hikaye zaten gram ilgi çekici değil çöp
    5- Açık dünya daki ekstralar beş para etmez
    6- Ana karakter gram ilgi çekici değil

Hayır açık dünya oyunu görmesek bu oyuna iyi diyeceğiz, oyun kötü değil ama far cry formülüne çok sadık kendi kattığı bir dinamik yok sadece.

Önceden yazdığım gibi oyun 77tl ye kat kat değer ama vasatı geçemeyecek bir oyun en büyük artısı grafikleri inanılmaz.
    Bana 2017'den beri çıkmış daha iyi 10 oyunu say. Ciddi olarak merak ettim soruyorum laf söylemek için değil. Kaçırdığım oyunları oynayayım.

Saydığın eleştirileri içermeyecek sadece 1 oyun yaz. Yan görevler tekrardan ibaret olmasın. Başka hiç bir oyunda benzer formül olmasın tamamen yenilik getirmiş olsun. Ana hikaye karakter önemli değil, bunları beğenmek çok göreceli çünkü.

Metacritic user notu 8.4. Yere göğe sığdırılamayan Rdr 2: 8.3 bilgin olsun.

• 61.60 TL'ye güzel aldık oyunu :)

• Zam gelmemesi imkansızdı diğer ülke bazlı (USA ve EU başta) ağlayanların baskısı yüzünden çoğu düşük fiyatlı ülkede %400 varan bindirme geldi.

Beklemeden alanlara hayırlı olsun bende o şansı gruptanım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.