Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.066
Cevap
18
Favori
59.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kiivii

Yükseltince cpu kullanımı azaldı hocam ama hala 90 derece civarı.
    cpu sıcaklığı için windowsta güç seçeneklerinde plan ayarlarından cpu kullanımını max %99 yapın öyle deneyin, bende de 90larda çalışıyordu bu şekilde max 80 dereceye düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dead-ly -- 23 Ağustos 2020; 23:28:47 >
  • dead-ly kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle yaparsam turbo kapanacak.
  • Kiivii kullanıcısına yanıt
    Evet kapanıyor ama aşırı ısınmıyor. 98 dereceleri görünce içim rahat etmiyordu bu şekilde 70 civarında dolanıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Video bana aittir 5dk şunları yapın sorunlarınız kalmayacaktır. Nvidia ayaralrında ben neleri seçtiysem onları seçin ve gösterdiğimi de yapın ben yapmadım çünkü bende takılma pek olmuyor.

• Oyuna yeni gelen yamalar ile optimize veya oynanışta düzelmeler oldumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    60 fps'de oyun keyfi, akıcılık ve oynanış muhteşem oluyor hocam. 4k 60 fps kaldırmayacağı için kesinlikle 2K ve 60 fps tercih etmenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azos

60 fps'de oyun keyfi, akıcılık ve oynanış muhteşem oluyor hocam. 4k 60 fps kaldırmayacağı için kesinlikle 2K ve 60 fps tercih etmenizi öneririm.
    Monitörde oynamıyorum oled tv var onda oynuyorum yeni nesil tv lerde 30 fps yi 60 fps yapan yazılım var

• evohan kullanıcısına yanıt
    bende oyun yağ gibi akıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonquad

bende oyun yağ gibi akıyor.
    Update yaptınızmı bakalım bugün deniycem bende, sırf şu oyun için win 10 a geçtim sonunda 😀

Oyunun ilk halide kusursuz bazı sistemler için denemeniz şart.

video gösterdiklerimi yapın oyuna girin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Oyunun ilk halide kusursuz bazı sistemler için denemeniz şart.
    Aynen bir deneyecez bakalım 👍

• Yeni güncelleme geldiğinden beri 1 kez oyun çöktü, o yüzden pek kıstas olarak alamıyorum. Ayrıca ek paketi oynadığım için daha yoğun bir bölgede geçiyor oyun, o yüzden performansı için de pek bir şey diyemeyeceğim. Güncellemenin tek ilginç tarafı crash verdikten sonra çıkan ekrana tamam diyorsunuz ve küçük popup ekranı çıkıyor tekrar. Burada size ticket gibi bir numara verip bit.ly ile kısatılmış bir linke yönlendiriyor.
  • Yeni güncelleme mi geldi arkadaşlar

• 2 x 1.5mb dışında gelen olmadı. 35gb bekleyenlerin gözü yaşlı.
  • 1-2 haftadır oyuna girmiyordum biraz önce gireyim dedim çok eski save dosyaları gözüküyor önceki bütün save dosyaları silinmiş çıldırmak üzereyim var mı böyle sıkıntı yaşayan.
  • 1070 ti ile , 1080p high ayarlarda taa açık 70-95 fps arası alıyorum akıcı görünüyor şuan stutter tarzı bir sıkıntı yaşamadım başlarda
  • Ben de gtx 1080 ile 2k ultrada 45 60 arası görüyorum. Sorun olmadı. Varsa 2k monitör arkadaşlar ya da benzer kart bilginiz olsun.

• Oyun iyi hoş performans veriyor da, sanki hiç anti aliasing etkisi yok gibi.

Çimenler vesaire çok göz yoruyor. Update gelecek diye başlamadım bile.
  • denoboicreamer kullanıcısına yanıt
    Şimdi açtım tekrar kardeşime arkadaslara gösterirken iki kez crash verdi daha da açmadım. Rezil ettin beni horizon

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.