Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.066
Cevap
18
Favori
59.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Özellikle 4. madde, uyumluluk ayarlarındaki kısım inanılmaz faydalı oldu hocam.
    Ara ara gelen "stutter" denen o küçük duraklamaları ortadan kaldırdı ve oyunun akışı rahatladı
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Hocam mb mı gb mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MB hocam MB. Adamlar 35 gb dedi dedi, 1.5 mb güncelleme getirdi.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş :D :D

• Arkadaşlar durum nasıl iyileşme var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Durum nedir arkadaşlar indirelim mi ? 😀

• Sizin yorumlarınız çok faydalı ve açıklayıcı bilgiler içeriyor ben okumaktan keyif alıyorum gerçekten. Nvidia son sürücü ve af 16x ayarlarını eve geçince uygulayacağım teşekkürler..
  • Henuz deneyemedim minik updatecikimizi. Update sonrası oynayan olursa paylaşsın arkadaşlar görüşlerini.
    Pek umut vaat etmedi açıkçası, 35 gb konuşulurken 1 buçuk mb update garip geldi :)
    Nadir atıyor oyundan beni, ciddi bir problem yaşamadım ama bir iki tık daha stabil olsa fps değerleri daha iyi hale gelir sanki oyun. Sorun yaşayan çok oyuncu da var zaten. Birşeyler yapmalılar.

İnşallah önemli olan boyutu değil işlevi dedirtir bu updatecik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 14 Ağustos 2020; 15:46:32 >
  • bu adamların bir haltı düzelteceğine inanmıyorum aynen bu şekilde gereksiz güncellemelerle geçiştirip terk edecekler oyunu
  • Skywalkerx kullanıcısına yanıt
    Terminator nickli arkadaşa bende birçok konuda denk geliyorum. Gerçekten de içi çok dolu, fayda sağlayabilecek postları oluyor genelde. Birşeyi yazmadan önce iyice araştırıp öyle yazdığını hissettiriyor. Üslubu falan da çok kaliteli kesinlikle. Yorumunuzu görünce bende iki kelam etmek istedim.

• Horizon Zero Dawn Complete Edition for PC - Patch 1.01 is now available!

Our team has been working on a patch that addresses several issues with Horizon Zero Dawn Complete Edition for PC, which is available to download now.

We’re very grateful for all the reports and posts from our players so far! Some issues still need more investigation and testing, so our team is hard at work on the next patch which will go live next week.
    If you are experiencing issues, please continue to send us your crash reports; additionally, you can go here to report any other problems you might encounter.

Although we are not able to get back to every report, we sincerely appreciate the continued support from our community. We care deeply about creating an enjoyable experience for everyone playing Horizon Zero Dawn, and we will continue to work on further enhancements based on your feedback.

Please find below some of the Known Issues we are continuing to investigate, as well as the patch notes describing the fixes that are now introduced with patch 1.01.

KNOWN ISSUES

- In addition to the issues identified previously, we’re working on a number of high-priority issues:
    - Some players are experiencing startup crashes. Patch 1.01 fixes a few, but not all, of these crashes.
    - Some players are experiencing GPU-related hangs during gameplay. The improved diagnostic data collection added in Patch 1.01 is aimed at making it easier to track these down.
    - Some players are experiencing graphical settings issues, such as Anisotropic Filtering not working, 4K not displaying correctly, or HDR not working correctly.
    - Some players are experiencing performance issues on specific GPUs or hardware combinations.
    - We're aware of and continue to investigate all issues in this list on Reddit as well. Thank you to u/EvilMonkeySlayer for compiling this for us.

PATCH NOTES

Crash/Hang Fixes:
    - Fixed an issue where the game would crash if the SteamUI didn’t initialize properly on startup.

Functionality Issue Fixes:
    - Fixed an issue where Concentration and other slowdown mechanics wouldn’t work for everyone.
    - Fixed an issue where Windows/Steam profile names containing special characters would prevent some players from saving the game. We are still investigating other saved game issues as well.
    - Fixed an issue where Windows/Steam profile names containing special characters would prevent some players from saving screenshots in Photo Mode.

Other Fixes:
    - Added improved diagnostic data collection when submitting a crash report.
    - Fixed several backend issues.
    - Fixed a video corruption issue for specific hardware. We’re continuing to look at other hardware configurations as well.

• @azos

Faydası olduğuna sevindim.Özellikle Windows 10 da oyun oynuyorsanız bu seçenek sadece Horizon'da değil diğer tüm oyunlarda tam ekrandan dolayı oluşan stutter ve frame atlamalarını giderir.Herhangi bir oyuna girmeden önce ilk yaptığım bu seçeneği devre dışı bırakmak oluyor.

@Skywalkerx

Teşekkür ederim.Oyun içinde AF çalışana kadar sürücüden AF yi aktif ederek shaderleri yeniden yazdırmayı mutlaka uygulayın.Texture bozulmalarını ve grafik hatalarını tamamen giderecektir.

@Martin Riggs

Teşekkür ederim.

• Oyuna gelen 1.5 Mb boyutundaki güncelleme aslında bir sonraki güncellemenin ön hazırlığı olmuş.Güncelleme ile birlikte artık oyunda oluşan bir çökme sonucunda gönderilen çökme raporu ile birlikte sorunların kaynağını belirleyip sonraki güncellemelerde çözmeye çalışacaklar.Düzeltilen sorunlara baktığımda bazı kullanıcıların işletim sistemi yada Steam profil isimlerindeki bazı özel karakterlerden dolayı oluşan kayıt sorununu ve ağır çekim mekaniğindeki sorunları giderdikleri görülüyor.Bunların dışında bilinen sorunlar aynen duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 14 Ağustos 2020; 18:35:55 >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    ben indirme yaparken güncelleme için sırada diyordu 35 gb lık güncelleme sandım düzeltme geldi diye sevinmiştim bu güncellemenin olayı ne ki

edit: yukarıda yazmışlar okudum şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buralara da bi geldik -- 14 Ağustos 2020; 18:58:2 >
  • 5600XT 2K kartı değil diyenler nerede

Korsan oyunda bu kadar performans sıkıntısına rağmen 2K tüm ayarlar en sonda ortalama 55fps. Biraz aram etseler oyunu 60+ fps stabil çok rahat oynanır.

Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU]

• Öyle bir crash verdi ki PC yamuldu resmen.
    Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU]

• XanthiN kullanıcısına yanıt

• 38 saati devirdim, şimdiye kadar 2 kez oyundayken crush verdi. Bunun haricinde oyundan çıktığımda 3-4 kez crush verdi.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.