Şimdi Ara

HOPİ uygulamasını indiren 1 milyon kişiye 100 tl alt limitli 25 tl (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.814
Cevap
80
Favori
319.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: viskolove

MEKTEBİM den mesaj geldimi herkese

ne msjı hocam biz geri kaldık :)
  • ben ta cumartesi verdim hala hazırlanıyor diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • basket topu ve puma çorap kargo bilgisi geldi
    yarın elimde
    33 tl..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 28 Nisan 2015; 17:56:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çaylı Şeker

quote:

Orijinalden alıntı: viskolove

MEKTEBİM den mesaj geldimi herkese

Bana geldi

Bana da geldi.
  • Reklam mesajı mı? Hayır.
  • Arkadaşlar ödeme yapılmıyor morhipo dan alıyorumda tshirt 25 paracık kullandım kargo ücretini karşılamıyor 7,99 kargo ama ödeme bilgilerinizi kontrol ediniz yazıyor tam alcakken hata veriyor yardım?
  • off her "ciddi" sıcak fırsatta bi gelmeseniz olmuyor! boyner group salak zaten bizim dahaa ilk dakika akil ettigimizi kampanyayi kurgularken akil edemeyecek... boyner birakin numara satin almayi 4-5 gundur bu kampanyayi bu kadar guncel tutarak bile 1 milyon x 25tl harcayarak yapamayacagi reklami yapti.. reklam herzaman net getiri yada net goturu degildir! gelecege isme markaya yatirimdir. ve hep merak ederim size etik gelmeyen bir kampanyanin forum sayfasini neden takip edersiniz? ahlaksız buldugun bir filmi izleyip ama ben etkilenmiyorum demek kadar sacma!!
  • geldi bana
  • Beyler şu an morhipo dan 1 lira altı alışveriş yapamıyo myuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Hannibal Lecter

Her hesaptan bir alışveriş yaptım, benim gibi yapıp iptal olan var mı?

Merhaba,

Ben 20+ alışveriş yaptım, büyük kısmı boynerde 2-3 tanesi ise morhipoda. Merak ettiğim morhipo alışverişlerinizde ödediğiniz tutar ne kadardı?

Çünkü benim kredi kartım,hiçbir şekilde 1 liranın altında ödemeyi kabul etmedi. Acaba diyorum 1 liranın altındakiler mi iptal oldu? Çünkü benim iptal olan alışverişim yok.

Siz ve sizin gibi siparişi iptal olan arkadaşlar ödedikleri tutarları, beni ekleyerek yazabilirler mi

Morhipo'dan bir alışverişim oldu ondada 0,89 kuruş kredi kartından çektim. O sipariş hazırlanıyor olarak gözüküyor şu an.

• quote:

hocam iptal olunca siparişlerim bölümünde ürünler iptal olmuştur mu yazıyor ? ne yazıyor ?
  • Boyner'den 1 ürünümü teslim aldım 2 tane kaldı. Onlarda da sipariş hazırlanıyor diyor. Bakalım.
  • x2y kullanıcısına yanıt
    Arkadasim bahsettigin sey hirsizliktir! Bizede hirsiz diyorsun! İstersen bir daha dusun boyle buyuk bir ithamda bulunurken.Ahlak etik demogoji dersi verecegim ve boynerin avukatligini yapacagim derken bize hakaret edemezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2y

quote:

Orijinalden alıntı: vinsanityx

Bazilari neyin ahlak dersini veriyor anlamiyorum. Bu bakisla yaklasirsan cek takas satis bolumunedr dil uzatman gerekecek. Kimsenin hirsizlik yaptigi yok. Eline gecen kodu kullaniyor. İsterse 100 tane alir! Sen almadin/alamiyorsun diye kimseye camur atmana gerek yok. Mezarci bizsek senin ne isin var git magazan al hopisiz bilmemnesiz ama ahlak dersi verme. İptal edersede eder dunyanin sonumu.

Edit : Mobilden yazdim kusura bakmayin harfler icin.

sizde o zaman burada övünülecek bir durummuş gibi yazmayacaksınız yok 24 kod aldım, yok 5 sipariş verdim falan filan... sonuçta burada genç insanlar da var, bu tür evrensel ahlak ilkelerini birilerinin söylemesi gerekir.... sizin yaptığınız gece kilitlenmeyen kapısı açık bırakılan dükkandan birşey almaya benzer... bunada değeri olmayan insanlar "ama dükkan sahibi gelen geçen birileri alsın diye açık bırakmış demekki der"...

Bi bitmediniz arkadaşım.Birincisi herkes akıllı boyner grubu gerizekalı zaten değil mi,bizim akıl ettiğimizi onlar akıl edemiyor."Tüh ya biz böyle bişey yaptık ama millet şimdi farklı numaralarla birden çok alışveriş yapacak" diyorlardır kesin.İkincisi fırsattan faydalanıyorsan faydalan yoksa bu konuda gezip de ona buna ahlak dersi verme.Herkes ahlaksız bir sen ahlaklısın.Üçüncüsü biri yolda yanına geldi "kardeşim al sana 25 lira veriyorum güle güle harca,yalnız benim reklamımı arkadaşlarına yap ismimi duyur" dedi,almayacaksın değil mi o parayı....Allah aşkına işinize bakın terbiyesizlik yapmayın.

• konunun kilit yemesi yakındır...
  • benim anlamadığım tek tek siparişleri iptal etmekten daha kolayı birden fazla hopi ile işlem yapmanın engellemesini yapsalar e nbaştan daha kolay değilmi. sitede yada sistemde açık varsaki buna katılmıyorum bunu iptal etmek daha kolay olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

hocam iptal olunca siparişlerim bölümünde ürünler iptal olmuştur mu yazıyor ? ne yazıyor ?

Benim iptal olmadı hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

benim anlamadığım tek tek siparişleri iptal etmekten daha kolayı birden fazla hopi ile işlem yapmanın engellemesini yapsalar e nbaştan daha kolay değilmi. sitede yada sistemde açık varsaki buna katılmıyorum bunu iptal etmek daha kolay olmalı.

sence tum numaraları kapıp iptal etmek mantıklı değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

benim anlamadığım tek tek siparişleri iptal etmekten daha kolayı birden fazla hopi ile işlem yapmanın engellemesini yapsalar e nbaştan daha kolay değilmi. sitede yada sistemde açık varsaki buna katılmıyorum bunu iptal etmek daha kolay olmalı.

Bu işe 25 milyon lira yatırdığını söyleyen koskoca bir firmanın bunu düşünemeyecek kadar aptal olduğunu kimse söylemesin.Asıl istedikleri bu zaten,ne kadar kişiye ulaşırsak o kadar iyi.Yaptıkları reklamı bir düşünsenize.İptallerin asıl sebebi başka ama kimse bilmiyor henüz.
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.