Şimdi Ara

HOPİ uygulamasını indiren 1 milyon kişiye 100 tl alt limitli 25 tl (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.814
Cevap
80
Favori
319.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HOPPPPPPIIIIIIII OYEEEE PARACIK PARACIK PARAAAACIK HOBAAAAAAAA ARYUREDI EVRIBADI SAPII

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oldu arkadaşlar, herkes niye birbirine girdi?

• uygulamayi yükledim parayi aldim ama kullanamıyorum

• arkadaslar iptal falan yok ya korkmayın.
  • boynerden alınıyor mu şu an

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende diyorum demin stok kalmayan hızlı şekilde nasıl stoğa girdi meğer iptal ediyorlarmış
  • Arkadaşlar morhipo alma aşamasında hata veriyor morhipo dışında alt limitsiz paracık kullanabileceğim başka boyner kuruluşu varmı? Lütfen acil cevap...

• 25 30 liralık Siparişler hazırlanıyor olarak gözüküyor ama 88 liralık siparişim hemen geldi dün vermiştim bugun teslim ettiler

• ürünleri iptal olan arkadaşlar morhipodan aldıkları ürün iptal oldu yoksa boynerden mi ?
  • 26sında verdiğim 2 sipariş de kargoya verilmiş yarın elimde olacak (istanbul içi) , bi Bermuda bi Hummel tshirt bi iphone data kablosu ve notebook temizlik seti 20₺ye gelmiş oldu. Bu arada yukarıda tartışılmış tabii ki sınır koymamışlar ve başkasının hakkına girilmiyor ama bi hesaptan sırf bedava diye 12 15 sipariş verenler ve bunun için saatlerini günlerini harcayan insanlar deprem veya felaket zamanı nasıl davranır o kargaşada bu durum korkutuyor beni, umarım herkesin siparişi gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Mağazada kullanımda sistem tam olarak nasıl işliyor ? Yüzde 15 öğrenci indirimi almama gerek yok
  • smsgelmesin.com ve mektebim mesajları size de geldi mi?
  • Vay anasini, neler donmus Serhat yaa

• Arkadaşlar ödeme bilgilerinizi kontrol edin diyor siparişi tamamla dediğimde yapı kredi hesap kartı ama heryerden alışveriş yapabiliyorum morhipo dan alışveriş yapamıyorum anlamadım yardım diğer boyner kuruluşlarındada durum aynı mıdır amacım 25 paracıkı harcamak kargo bedava ürün olsa alcamda kargo ücretini karşılamıyor paracık ondan kart kullanıyorum kargo ücreti için.

• Obama_TR kullanıcısına yanıt
    Kampanyanın asıl amacı o zaten.
  • mkeles84 kullanıcısına yanıt
    mektebimden ve mobilodeme den geldi adamlar 2 dakikada sattılar numaraları
  • morhipodan 1 /2 liralık ürün bulamıyorum yardım lütfen sonra çeki kabul etmiyor tamamlanmayınca
  • sahin419941 S kullanıcısına yanıt
    Hocam kargo bedavamı alıyorsunuz kargo bedava varmı kargo ücretini paracık karşılamıyor çünkü?

• aynı sorunu farklı tarayıcılarda ve ürünlerde de yaşadım morhipo da paracık kullanamıyorum sürekli İşleminiz gerçekleştirilemiyor, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. yazısı yazmakta gına geldi arkadaşlar yok mu bi çaresi :)
  • Morhipoda kargoyu hopinin karşılamadığını söyleyen epey kişi var.Çözümü;hopiyi 25 lira değil de 24.99 yazmak.Böyle yaparsanız kargo ücretini de karşılayacaktır.
    Edit: Benim bahsettiğim farklı bir durummuş.Hopi bazen 25 lira girsek bile ürün fiyatının hepsini karşılamıyor,mesela 19.99 unu karşılıyor sadece.Eğer 24.99 girerseniz bu durum ortadan kalkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YnSSdKgL -- 28 Nisan 2015; 19:14:41 >
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.