Şimdi Ara

Hoparlörden sürekli gelen biiip sesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Benim yaklaşık 1 aydır olan ama yeni yeni rahatsız olmaya başladığım bu garip biiip sesine bi çözüm bulamadım sizlere sorayım dedim. Sahip olduğum Microlab 5+1 ses sisteminde tüm hoparlörlerden bu biippp sesi geliyor. Yalnızca fişini çekersem yada off tuşundan kapatırsam bu ses gidiyor. Önceden böyle bir şey yoktu sorun ne olabilir acaba. Teşekkürler.

Örnek ses; https://soundcloud.com/bugragursoy/beeep

• bence o ses bilgisayardan geliyordur. Hoparlörden en fazla cızırtı sesi gelir.
    Başka bir hoparlör takıp onda aynı sesin olup olmadığını kontrol edin. Başka hoparlörde yine ses var ise demek ki ses bilgisayardan geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemirci -- 12 Şubat 2014; 15:32:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemirci

bence o ses bilgisayardan geliyordur. Hoparlörden en fazla cızırtı sesi gelir.
    Başka bir hoparlör takıp onda aynı sesin olup olmadığını kontrol edin. Başka hoparlörde yine ses var ise demek ki ses bilgisayardan geliyor.

erdemirci haklı. Önce başka bir bilgisayarda falan dene. Yine yapıyorsa Ses sisteminin kartında arıza olabilir.
  • erdemirci kullanıcısına yanıt
    Şuan elimde başka bir hoparlör şuan yok en kısa zamanda yakınlarımdan temin edip deneyeceğim. Sonucu yazarım. Teşekkürler.
  • Hocam jak girisini iyicene kontrol edin tam girmemisse hoparlore veya pc ye jaktan kaybakli cizirti cikabiliyor bazen jak komple sorunlu oluyor o zaman jak degistirmeniz gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ever think of me 4

Hocam jak girisini iyicene kontrol edin tam girmemisse hoparlore veya pc ye jaktan kaybakli cizirti cikabiliyor bazen jak komple sorunlu oluyor o zaman jak degistirmeniz gerekir

Onları zaten kontrol ettim önceden onlarda bi sorun yok gibi duruyor zaten pcden jakları cıkardığımda o beeep sesi gelmeye devam ediyor cızırtı da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugragursoy

quote:

Hocam jak girisini iyicene kontrol edin tam girmemisse hoparlore veya pc ye jaktan kaybakli cizirti cikabiliyor bazen jak komple sorunlu oluyor o zaman jak degistirmeniz gerekir

Onları zaten kontrol ettim önceden onlarda bi sorun yok gibi duruyor zaten pcden jakları cıkardığımda o beeep sesi gelmeye devam ediyor cızırtı da yok.

Pardon hocam ben cizirti diyr anladim problem belliki sizin anlattiginiza gore hopatlorun kendisinden kaynakli teknik servis vs goturun derim faturasi falan da varsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bugragursoy

quote:

Pardon hocam ben cizirti diyr anladim problem belliki sizin anlattiginiza gore hopatlorun kendisinden kaynakli teknik servis vs goturun derim faturasi falan da varsa

Malesef 4-5 senelik bir ürün sanırım ömrü yavaş yavaş bitiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.