Şimdi Ara

HOPARLÖR AMFİ SES Bİ EL ATIN ABİLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

resimdeki hoparlör seri şekilde 8 adet iş yerime montajı yapıldı. her biri 100v trafolu toplamda 8 adet seri bağlı -

ben bu ürüne ne tür bir amfi almam lazım çok ses açılmayack mobilya mağazası kısık ses müz,ik yayını olacak. eko şekilde bir amfi almak istiyorum nasıl bir yol izlemem kaçlık amfi yada ne almam lazım teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi romario87 -- 4 Ocak 2018; 11:52:56 >

• yokmu anlayan bilen gören - bi el atsak
  • bir ufak ip ucu verseniz zaman kalmadı amfi almam lazım
  • romario87 R kullanıcısına yanıt
    100V çıkış trafolu bir amfiye ihtiyacınız var.
    http://www.somermuzik.com/urunler/urun-arama/q?ara=100V+amfi

Bulunduğunuz ilde pro seslendirme ekipmanı kuran, satan bir mağazaya gidip bağlantı şekliniz hakkında bilgi verip önerilerini almanız lazım.
  • iş yerinde kısık sesle müzik çalması için bir ürün arıyorum yönlendirdiğiniz sayfada 1.000 tl üzeri oluyor - 200 - 300 lira civar ıbir ürün arıyorum alttaki ürün işime yaramaz mı

https://urun.n11.com/amfi/notel-not-a80mt-80w100v-mikser-amfi-usbsd-girisli-P151638213?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMImtygnufm2AIVBGUZCh2gQwfMEAkYBCABEgKfLvD_BwE&gclsrc=aw.ds

• romario87 R kullanıcısına yanıt
    Link verdiğim sitede söz konusu ürünler $49+KDV'den başlıyor.
    Dikkat etmediniz galiba sizin N11'de link verdiğiniz ürünün de satıcısı aynı: Somer müzik.

Ancak ben verdiğim link'i buradan alınız diye vermedim.
    Bu konuda tecrübeniz yok. İnternetten almanız sakıncalı olur.

Tekrar ediyorum:
    Bulunduğunuz ilde pro seslendirme ekipmanı kuran, satan bir mağazaya gidip bağlantı şekliniz hakkında bilgi verip önerilerini almanız lazım.
  • ilgi alakanıza teşekkür ederim haklısınız hiç bilgim yok en iyisi bir pro ses sistemi ile ilgili bir müzik markete gitmek. yakınımda var - iyi günler dilerim
  • MERHABALAR SES SİSTEMLERİ UZMANI SORUN DEVAM EDİYORSA SATIŞ KURULUM KONULARINDA YARDIMCI OLABİLİRİM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.