Şimdi Ara

Hoover WDYN 9646 PG 9Kg Yıkama 6Kg Tam Kurutma Çamaşır Makinesi ( incelemesi ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
5
Favori
30.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mutludurmaz

MErhaba, iki yıldır kullandığımız hoover 9646pg makinemiz e08 hatası verdi. Kitapçıkta servisi arayın yazıyor. Google da biraz arattım panel hatası diyor. Servis bizden ek ücret alır mı diye endişelenmeye başladım. Bu sıkıntıyla karşılaşan oldu mu acaba?

Sanmıyorum garantisi 5 sene olacaktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba bende bu cihazı aldım maliyeti nakliye dahil 1.315 TL oldu. Hepsiburada.com dan aldım. Kurulumdan sonra bende izlenimlerimi yazacam. Alma amacım hem eşime kolaylık olsun hemde onun olmadığı zamanlarda benimde işimi gorsun. Yanı yıkaması kuruması için zaman ve emek harcamamak ekonomik durumum olmasına rağmen ikisi bir arada aldım bana daha pratik ve fonksiyonel geldi. 4 mevsim lastik mantığı gibi düşündüm tabi ki ayrı olsa iyi olabilirdi ama dediğim gibi bana pratik gelmedi. Araştırmaya başladığımda hotpoint-aristonlar hem tip hem özellik olarak hoşuma gidiyordu sonra kurutmada koku yaptığını ve kazanın plastik olduğunu öğrendim direk vazgectim. Samsung un bir modeli vardı onu çok istiyordum. Fiyatı son dönemde çok yükseldiği için vazgectim. Vestel alacaktim onun da aynı şekilde fiyatı baya yükseldi sonra kampanyaları takip ederken Hoover i gördüm özelliklerini okuduktan sonra çok hosuma gitti direk aldım 59dk yıka kurut yaz ayları için vazgeçilmez olmalı günlük kıyafet değiştiren biriyimdir. Yine 3 lü kısa program 15-30-44 kısa programlar bana çok cazip geldi. Bu devirde ağır kirler yapmak zor hele şehirde yaşanıyorsa o yuzden kısa programlar bana cazip geliyor.

Aldıktan sonra bende mutlaka resim video ile alacakları bilgi sahibi yapmaya çalışacağım çünkü kurutmalı çamaşır makinalarına karşı çok büyük on yargılar var.

Konuyu açan ve destekleyen diğer arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum.

• GhosTon kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın biz memnunuz üründen devamlı kullanıyoruz

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    bende yeni aldım makinayı bu hatayı vermişti fişini çıkarıp biraz bekleyip taktım geçti
  • 11kg+7kg olan makinayı aldım yalnız bnm bi sorum olacak bazen çamaşırları sıkmıyo çevirip çevirip duruyor. bgn çocuğun kıyafetlerini attım yarısından daha azdı karma programı seçtim. dolap kuruluğu seçip başlattım makina tüm işlemi bitirdi bi açtım kıyafetler hala ıslak. sıkmaya alayım tekrar kurutayım dedim yine sıkmaya almadı bu neden kaynaklanıyor olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flygur

11kg+7kg olan makinayı aldım yalnız bnm bi sorum olacak bazen çamaşırları sıkmıyo çevirip çevirip duruyor. bgn çocuğun kıyafetlerini attım yarısından daha azdı karma programı seçtim. dolap kuruluğu seçip başlattım makina tüm işlemi bitirdi bi açtım kıyafetler hala ıslak. sıkmaya alayım tekrar kurutayım dedim yine sıkmaya almadı bu neden kaynaklanıyor olabilir?

Eşime sordum oda bilemedi. Ayrı bir ayar yok ayrıca :

"Makina yikama islemini bitirdikten sonra kurutma programini secsin bir de"

"Iki islemi birden secmis sanki"

Diyor.

Olmadı servise telefonla bir danışın. Gelişmeyi bildirin lütfen

• quote:

11kg+7kg olan makinayı aldım yalnız bnm bi sorum olacak bazen çamaşırları sıkmıyo çevirip çevirip duruyor. bgn çocuğun kıyafetlerini attım yarısından daha azdı karma programı seçtim. dolap kuruluğu seçip başlattım makina tüm işlemi bitirdi bi açtım kıyafetler hala ıslak. sıkmaya alayım tekrar kurutayım dedim yine sıkmaya almadı bu neden kaynaklanıyor olabilir?

Makine yükü dengeleyemediğinden sıkamamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 14 Ekim 2015; 10:11:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Makine yükü dengeleyemediğinden sıkamamış.

TEşekkürler

Uzman adam nasıl da belli oluyor

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    nerden bilicem ben ıslanınca kazanın yarısınından daha azdı çamaşır 3. kez başıma geldi bu durum. yıkama+kurutmayı seçmiştim çok moralim bozuk bu konuda
  • quote:

nerden bilicem ben ıslanınca kazanın yarısınından daha azdı çamaşır 3. kez başıma geldi bu durum. yıkama+kurutmayı seçmiştim çok moralim bozuk bu konuda

Yükledikçe miktarı dijital ekranda gösteriyor olması lazım

• yıkamaya başlayınca ilk dört dk tartıyor ama sıkma olayı konusunda bi uyarı vermiyor
  • quote:

yıkamaya başlayınca ilk dört dk tartıyor ama sıkma olayı konusunda bi uyarı vermiyor

Makinenin ayakları zemine tam oturuyor mu? Siyah ayakları çevirerek boşluğu almayi deneyin.

• bende bu üründen almak istiyordum ama kararsız kaldım WDYN ve WDXA arasındaki farkları nedir. hangisini tavsiye edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murad22

bende bu üründen almak istiyordum ama kararsız kaldım WDYN ve WDXA arasındaki farkları nedir. hangisini tavsiye edersiniz.

Farkları bilmiyorum ama biz kullanıyoruz ( Aktif olarak ) memnunuz

• Hoover WDMT 4138AH A Enerji Sınıfı 13 Kg Yıkama 8 Kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi yeni,,,

http://www.hepsiburada.com/hoover-wdmt-4138ah-a-enerji-sinifi-13-kg-yikama-8-kg-kurutma-1400-devir-camasir-makinesi-p-MTHOOVWDMT4138AH

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agah07

Hoover WDMT 4138AH A Enerji Sınıfı 13 Kg Yıkama 8 Kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi yeni,,,

http://www.hepsiburada.com/hoover-wdmt-4138ah-a-enerji-sinifi-13-kg-yikama-8-kg-kurutma-1400-devir-camasir-makinesi-p-MTHOOVWDMT4138AH

2800 cokmus be hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

bende bu üründen almak istiyordum ama kararsız kaldım WDYN ve WDXA arasındaki farkları nedir. hangisini tavsiye edersiniz.

+1

Hanım dua ediyor valla. Dün eve geç geldik aaa çocuğun okuldaki carsaflar yıkanması gerek..

Hop attık ufakligin kiyafet ve carsaflari gece 1 de kup kuru çıktı :) bi de utulu gibi çıkıyor maşallah.

Havlulari artık dışarıda kurutmuyor. Taş gibi oluyor.. Kurutmadan yumusacik çıkıyor. Allahin hazır avratlari ne olacak:))

• quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

quote:

quote:

+1

Hanım dua ediyor valla. Dün eve geç geldik aaa çocuğun okuldaki carsaflar yıkanması gerek..

Hop attık ufakligin kiyafet ve carsaflari gece 1 de kup kuru çıktı :) bi de utulu gibi çıkıyor maşallah.

Havlulari artık dışarıda kurutmuyor. Taş gibi oluyor.. Kurutmadan yumusacik çıkıyor. Allahin hazır avratlari ne olacak:))

Bizim hatun olayı abarttı

Sabah ufak kızımızın okul kiyafetleri soğuk oluyor diye makineye atıp ısıtıyor öyle giydiriyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

+1

Sabah ufak kızımızın okul kiyafetleri soğuk oluyor diye makineye atıp ısıtıyor öyle giydiriyor

Vay be. 40 yıl dusunsem aklıma gelmez :))

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

+1

Vay be. 40 yıl dusunsem aklıma gelmez :))

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.