Şimdi Ara

Hoover WDYN 9646 PG 9Kg Yıkama 6Kg Tam Kurutma Çamaşır Makinesi ( incelemesi ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
5
Favori
30.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makine kuruldu, genel anlamda teslimat,kurulum ve kullanım olarak bir sorun yok.
    Konuşmak için çok erken ama makine güzele benziyor. Kullandıkça tecrübelerimi buraya eklerim.

Hoover WDYN 9646 PG 9Kg Yıkama 6Kg Tam Kurutma Çamaşır Makinesi ( incelemesi )

Hoover WDYN 9646 PG 9Kg Yıkama 6Kg Tam Kurutma Çamaşır Makinesi ( incelemesi )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seronet -- 14 Nisan 2014; 18:19:26 >

• Seronet kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın. Servisin bize tavsiyesi 1.000 devir yeterli. Eşim 2 gün önce 1.400 devirde kurutma yaparken makineyi gözlemledim ve 1.400 devir harbi çok çok hızlı korktum kaçtım banyodan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Güle güle kullanın. Servisin bize tavsiyesi 1.000 devir yeterli. Eşim 2 gün önce 1.400 devirde kurutma yaparken makineyi gözlemledim ve 1.400 devir harbi çok çok hızlı korktum kaçtım banyodan :)

Teşekkürler
    Kurutma yaparken sıkmıyor.
    Kurutma bölümünde devir ayarıda aktif olmuyor zaten. Bizdeki farkılımı acaba.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seronet -- 14 Nisan 2014; 20:36:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seronet

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Teşekkürler
    Kurutma yaparken sıkmıyor.
    Kurutma bölümünde devir ayarıda aktif olmuyor zaten. Bizdeki farkılımı acaba.?

1400 de sıkıyormuş-kurutmuyormuş. Ben bilmem eşim bilir oldu biraz

Program süresi kısa olduğu için bazı çamaşırları narinde yıkayıp, daha sonra 1400 devirde sıkmış.

Narinde sıkma 800 devir.

• Arkadaşlar merhabalar bende hoover ın 9 yada 11 kiloluk makinelerinden kurutmalı olanlarda bririni alıcam inşallah. Ama güzel bi kampanya bulamıyorum hb den alan arkadaşlar kargo parası verdiniz mi acaba yoksa kargo bedava mıydı ? bu makinanın kargosu ne kadar tutuyo bilgi verirmisiniz? 1 ay önce Hb dada 9 kilo olanı 1329 tl gibi görmüştüm şuan da yok stokta şu an 11 kilo olanı 1599 tl kargoda ücretli herhalde.

Neyse arkadaşlar aklınızda bulunsun 9 yada 11 kilo olan bu makina için güzel bi fırsat görürseniz lütfen bana da haber verin şimdiden teşekkürler
  • ksayar K kullanıcısına yanıt
    bende 9 kilo yıkama 6 kilo kurutma modeli var 1 aylık makine 3 sene garantisi yeni başlamış 1000 tlye verebilirim
  • karamelek06 kullanıcısına yanıt
    yeni evlenen kayınçoma alıcaz buyüzden sıfır olsun isterler diye tahmin ediyorum. merak ettigim ne olduda bukadar kısa zamanda satmak istiyorsunuz bu makinayı kullananların çoğu memnun
    aslında bende çok memnunum ama arçelik pembe renkli makinası var il love serisi evimde herşey pembe o yüzden ama hoovereda kıyamıyorum
  • arkadaşlar merhabalar kafama bişey takıldı şimdi kullandığınız makine hoover WDYN 9646 9+6 yıkama kurutma özellik olarak inverter motor diyor. aynı makinenin bi önceki serisine bakıyorum da Hoover WDYN 854DG 8 Kg. Yıkama 5 Kg Kurutmalı neredeyse tüm özellikleri aynı fakat inverter motor yok bu makinede.

hoover 9+6 olan makine piyasada :1400 tl
    hoover 8+5 olan makine piyasada : 1100 tl

arada 300 tl gibi bi fark var 9+6 olan makine inverter motor . nikelaj kapak ve 1+1 yıkama kurutma farkı

Arada başka fark yoksa 8+5 olanı almak mı mantıklı yoksa 9+6 olanı mı?

evet yorumları bekliyorum :)
    Ben bildiklerimi anlatıyım kısaca. Inverter motorlar daha uzun ömürlüdür ve sessiz çalışırlar. Daha az elektrik tüketirler. Teknik boyutunu bilemem ama yeni teknoloji bence her zaman tercih edilmeli

• http://www.buroteknik.com/Hoover-WDYN11746PG-11-kg-Yikama-7-kg-Kurutma-Kapasiteli-A-Sinifi-Camasir-Makinesi_134025.html

6 Taksit KDV Dahil:1,515.10 TL 6 x 252.52 TL»Tüm Taksitler

Kredi Kartı Tek Çekim :1,443.99 TL (KDV Dahil)

Şu anda 11-7 kg olarak en ucuza bulabileceğiniz en güvenilir site.

Eğer ürünü almak isteyen varsa bence kaçırmasın.

Ben o kadar Hoover baktım gittim kurutmasız AEG aldım bugün. İnşallah pişman olmam.

• hayırlı olsun aegde iyi marka
  • Seronet kullanıcısına yanıt
    merhaba bu makinkeler ocağınıza incir ağacı dikecek su faturası yönünden kurutmasını fazla kullanmayın bende dış görünüşüne aldanıp aldım şimdi satıyorum
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    selam ben sana en büyük olumsuzluğunu söyleyim kurutmada çok su harcıyor ocağımıza su faturası açısından incir ağacı dikti a artı olmadığı için de elektrikde fazla harcıyor ben satıyorum
    kurutmada çok su harcıyor uzak dur hooveden
  • torrentialrun kullanıcısına yanıt
    slmiyiki aeg almışın hoover kurutmada çok su harcıyor su faturası ocağıma incir apacı dikti şimdi satmaya çalışıyorum ama diğer özellikleri mükemmel
  • Merhaba,

Ancak kurutma özellikli tüm makineler çok su harcıyormuş. Ben Hoover'dan sonra ilk olarak AEG kurutmalı baktım. tam alacakken su tüketimine bir baktım 100 lt. yani kurutmalıların özelliği bu. evde kurutma derdim de olmadığı için normal aletlere döndüm. kurutma özelliğini çok acil durumlarda kullanırsanız sorun olmaz bence.
  • Bu devirde kombo cihaz alınmaz heleki hoover ise bir marka bu kadarmı plastik olur samsung 2 açıkça söylemek gerekirse benim kullandığım ariston bile hooverden kaliteli

• -OD- kullanıcısına yanıt
    yok canım abartmayın hoover aristondan daha iyi ben ikisinide kullandım bizzzat
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamelek06

yok canım abartmayın hoover aristondan daha iyi ben ikisinide kullandım bizzzat

yapma etme neredeyse 6 aydır ariston kullanılıyor evde sesinden başka bir sorununu görmedim makinenin benim için ek durulama özelliği olması kafi cildim hassas çünkü ve emin ol yıkama performansı üzerine aristondan sonra bosch ve aeg nin üzerine tanımam hooverde neymiş en başta dışı sac değilde plastik gibi duruyor ve ayrıca çok çirkin arçelik bile daha iyi kusura bakmayın ne kadar ekmek o kadar köfte
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.