Şimdi Ara

Hoover WDYN 9646 PG 9Kg Yıkama 6Kg Tam Kurutma Çamaşır Makinesi ( incelemesi ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
5
Favori
30.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olgu şuan normal pamuklu programdan sonra seçmiş olduğum kurutma kendi kendine devreye girdi. Ben dolap kuruluğu istemiştim. 2 buçuk saat süre biçti ve kurutmaya başladı.

Yani 1 buçuk saat yikadi ve kendi kendine kurutmaya geçti toplamda 5kg çamaşırı 4 saatte yikayip kurutabiliyor. Üstelik en lekeli modda ve dolap kurulugunda.. bence gayet güzel.

Tekrar söylüyorum. Sadece hazır 1 saatlik programda değil istediğiniz programla kurutmaya istediğiniz şekilde devam ettirebiliyorsunuz. Dilerseniz kurutma süresi de belirtebilirsiniz. 30 60 120 dk gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Olgu şuan normal pamuklu programdan sonra seçmiş olduğum kurutma kendi kendine devreye girdi. Ben dolap kuruluğu istemiştim. 2 buçuk saat süre biçti ve kurutmaya başladı.

Yani 1 buçuk saat yikadi ve kendi kendine kurutmaya geçti toplamda 5kg çamaşırı 4 saatte yikayip kurutabiliyor. Üstelik en lekeli modda ve dolap kurulugunda.. bence gayet güzel.

Tekrar söylüyorum. Sadece hazır 1 saatlik programda değil istediğiniz programla kurutmaya istediğiniz şekilde devam ettirebiliyorsunuz. Dilerseniz kurutma süresi de belirtebilirsiniz. 30 60 120 dk gibi..

Süper

+ 5 sene motor garantisi dvm ediomu kampanya ?

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Olgu şuan normal pamuklu programdan sonra seçmiş olduğum kurutma kendi kendine devreye girdi. Ben dolap kuruluğu istemiştim. 2 buçuk saat süre biçti ve kurutmaya başladı.

Süper

+ 5 sene motor garantisi dvm ediomu kampanya ?

Valla web sitesinden formu doldurdum ama tebrikler falan demedi. Bugün yeniden denerim.

3+4 yıl uzatmaya 95tl istemişler.

• Saat 22:30'da planlanandan daha erken bir şekilde kurutma tamamlandı.. 1 adet tek kişilik çarşaf, 2 el havlusu, t-shir ve gömlek, 1 sabahlık, çocuk kıyafetleri ve beyaz eşyalardan oluşan çamaşırların hepsi de kup kuru çıktı.

Sadece tamburun kenarına sıkışan 2 minik çorap ıslak kalmış..

Çamaşırların hiçbirinde plastik kokusu yoktu. Mis gibi persil kokuyordu.. Bilerek yumuşatıcı koymamıştım.. Yani ilk yıkamada koku olacak diye bir şart yok.

Gömlek kupkuru çıktığı için kolay ütü olur mu bilmiyorum.. Özellikle saf pamuk olan ve ütü tutmayan gömlekler bu ayarda yıkanırsa hayatta ütü olmaz.

Kurutma ile ilgili şöyle bilgi vereyim. Kurutmaya geçerken yada program bittiğinde herhangi bir uyarı sesi vermiyor. Kurutma sırasında sadece ara ara su alma ve su boşaltma sesi geliyor. Tambur sesi, sıkma sesi (zaten sıkma falan olmuyor kurutmada), fan sesi vs.. Hiçbir ses gelmiyor..

Makinenin yanları ve kontrol kısmı ve tabiki cam kısım ısınıyor. Birisi üstünde sunta kullanılmış demişti. İsabet olmuş. Bu sayede üstte ısınma ile ilgili birşey olmuyor.

Kurutma sonrası kapağın iç kısmında tiftik olur denmişti.. Ben de o da olmadı..Çamaşırın türü ile ilgili olabilir.

Saat 8 gibi yıkanan çamaşırların 10:30'da katlanıp dolaba konması harika.. Balkonda dün akşam asılan çamaşırlar var ve bazıları hala kurumamış.. Makineden çıkanlar ise yumuşak ve güzel kokuyordu.

MAkine 1200dd'de sıkarken eski makinemin 800dd de yaptığı sesten biraz daha az ses yapıyor..Belki daha dolu olsa daha az ses çıkardı bilemiyorum.

Genel olarak ben çok memnun kaldım. Zamanla diğer programları da deneyip yazarım.

• aynı markanın 11kg+7kg (WDYN 11746PG) olanını bugun teknosadan indirimler ve parapuanla 1415tl aldım.
    Hayırlısı olsun aldık bakalım nasıl olacak.
    İlave garanti için teknosa çok istedi baska yerden ilave garanti yaptırabiliryor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hm1506

aynı markanın 11kg+7kg (WDYN 11746PG) olanını bugun teknosadan indirimler ve parapuanla 1415tl aldım.
    İlave garanti için teknosa çok istedi baska yerden ilave garanti yaptırabiliryor muyuz?

Tabi web sitesinden ( hooverın ) yaptırtıyprsunuz. Ayrıca kuruluma gelen hoover serviside yardımcı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hm1506

aynı markanın 11kg+7kg (WDYN 11746PG) olanını bugun teknosadan indirimler ve parapuanla 1415tl aldım.

Harika seçim. Ben 1500tlye 9+6 sını aldım . Harika fiyat. Ben de 11 -7 alacaktim. Daha şimdiden keşke demeye başladım.

• Seneye dugunumuz olacak bu ürünü alicam , sadece indirim kampanya yada Bonus tarzı pusuya yatmis durumdayım , yarin teknosaya gidicem KDV indirimi var diye duydum nedir tam bilmiyorum

• evet nasipse bir iki güne sipariş vericem
    gg sitesinde 1480 lira makina .. bayram dolayısıyla %10 indirim var + 100 lirada bonus veriyo kredi kartıma
    1230 liraya geliyor :)
  • Eskişehir eski süsler fabrikasinda üretilir bu ürünler bilginiz olsun. Italyadan gelmiyorlar.. Alacakların bilgisine.. Candy group tan ürünler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exeter

Eskişehir eski süsler fabrikasinda üretilir bu ürünler bilginiz olsun. Italyadan gelmiyorlar.. Alacakların bilgisine.. Candy group tan ürünler.

Hayır üzerinde direk üretim yeri yazıyor. Makineler italya üretimi.

• quote:

Eskişehir eski süsler fabrikasinda üretilir bu ürünler bilginiz olsun. Italyadan gelmiyorlar.. Alacakların bilgisine.. Candy group tan ürünler.

Üretim italya

• Bende Eskişehirde fabrikasinda staj yapmış biriyim ama siz daha iyi biliyorsunuz...
  • quote:

Bende Eskişehirde fabrikasinda staj yapmış biriyim ama siz daha iyi biliyorsunuz...

Mesele siz yada biz daha iyi biliyoruz degil.

Sizin staj yaptığınız fabrikada hoover in tüm ürünleri uretilmiyorsa veya üretim bandından inen makinelere Made in Italy damgası basmiyorlarsa 9646 modeli için bizim dediğimiz doğru diyelim.

Çünkü gerek kuruluma gelen yetkili servisin gerek ise üzerindeki kocaman üretim yeri bilgisi sizin bu konuda yanildiginizi gösteriyor.

• Tamam hocam ben bisey bilmiyorum.
  • Merhabalar
    Benim makinam da bugun baglandi.
    Yün yastik ya da yorgan yikayan var mi aranizda? Deneyimlerini paylasabilir mi?

Bir de çift kişilik battaniye ya da yorgan yikayabiliyor muyuz?

• 1.5 sene kadar oldu makineyi keyifle kullanmaya devam ediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

1.5 sene kadar oldu makineyi keyifle kullanmaya devam ediyoruz

Biz de de sorun yok ancak sıkarken dış emaye parça ses yapıyor. Elimde dokununca ses gidiyor.
  • MErhaba, iki yıldır kullandığımız hoover 9646pg makinemiz e08 hatası verdi. Kitapçıkta servisi arayın yazıyor. Google da biraz arattım panel hatası diyor. Servis bizden ek ücret alır mı diye endişelenmeye başladım. Bu sıkıntıyla karşılaşan oldu mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.