Şimdi Ara

Honor Play [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.182
Cevap
22
Favori
71.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de aynı kullanım amacıyla aldım, kamera ile çok işin yoksa (ki bu da iyi) mate 20 lite alınmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • taytanik T kullanıcısına yanıt
    son olarak batarya performansı ve ürünün malzeme kalitesi hakkında ne söylersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neandertal13 -- 24 Aralık 2018; 23:22:36 >
  • mate 20 lite yerine bunu tercih ederim, işlemcisi daha hızlı. 835 ile 845 arasında bir performansı var ki bu oyun oynamayan birini uzun süre götürür. Kamerası iyi ama üst seviye telefonlar gibi değil tabii. Genel malzeme kalitesi benim bekletimin üzerinde üst seviye telefonlar düzeyinde.

Xiaomi Poco F1 ile karşılaştırması sürekli yapılıyor. Ben bunu daha çok beğendim hem malzeme kalitesi hem de servis desteğinden dolayı. Yalnız aldıktan bir süre sonra ikinci el olarak satma planı olanların Poco F1 'i tercih etmesi daha mantıklı olabilir, ikinci elde daha çok ilgi vardır diye tahmin ediyorum.
    https://www.amazon.com/Colorful-Ultra-Thin-Anti-Drop-Material-Protection/dp/B07F2K8NNX/ref=sr_1_1_sspa?ie=UTF8&qid=1538098481&sr=8-1-spons&keywords=honor+play+case&psc=1
    https://www.amazon.com/Torubia-Huawei-Honor-Bumper-Protective/dp/B07G26YYY6/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1538098481&sr=8-6&keywords=honor+play+case
    https://www.amazon.com/Huawei-Honor-Play-Case-Excellence/dp/B07G56D1YL/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1538098481&sr=8-7&keywords=honor+play+case

cam koruyucu olarak.https://www.ebay.co.uk/itm/Huawei-Honor-Play-2018-AirGlass-Glass-Screen-Protector-Ultra-Thin-Film-/192573169121
    https://www.amazon.in/BlasphemeTM-Tempered-Glass-Protector-Shatterproof/dp/B07HLWXRSK/ref=sr_1_6?s=electronics&ie=UTF8&qid=1540917419&sr=1-6&keywords=honor+play+tempered+glass

Phone XS Max için olan cam korumalarda tam olmasada iş görüyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HSeldon -- 25 Aralık 2018; 0:38:22 >

• Kamerası gündüz güzel cekıyor sıkıntı yok ama aksam cekımlerınde ugrasıyorsunuz biraz iyi fotograflar yakalamak ıcın

Kasa kalıtesı elıme alıp tuttugumda iphone 6 7 lerle aynı malzeme aynı sekıller yapmıs agır ve dayanıklı duruyor.

Oyun oynuyorsanız ekran kalitesi 1 tık düşük gibi geldi ama çok ince bakmıyorsanız problem yasamazsınız

batarya performansta hiç bir sıkıntı yok. Tam uzun donem kullanılacak telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar malesef Honor Play modelini herkese tavsiye ettim forumda. Şimdi bu tavsiyemi geri alıyorum.

Telefonun ekranının bir bölümünde sıkıntı var diğer bölümlere göre 10 kat fazla kir tutuyor. Sürekli kirli görünüyor. Telefonu inanılmaz özenli kullandım düşme çarpma en ufak hor kullanma gibi bir durum yok. Zaten insan eliyle yapılilecek bir şey değil sanki en üstte bir katman eksik ekranın bir bölümünde çizik darbe gibi bir sorun değil sanki enranda 10 katman ekranın dörte birinde o katman yok. Kabak gibi göze batıyor. Ya ekran inanılmaz kalitesiz ya da üretim hatası var benim şansıma. Adamlar telefonu bu gün aynen geri gönderdi hiç bir işlem yapmamışlar. Hayır 2800 TL para verdim 2 ay önce düştü 2150 ye bunu da geçtim bu mudur servis kaliteniz HUAWEI?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 25 Aralık 2018; 12:19:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V2

Arkadaşlar malesef Honor Play modelini herkese tavsiye ettim forumda. Şimdi bu tavsiyemi geri alıyorum.

Telefonun ekranının bir bölümünde sıkıntı var diğer bölümlere göre 10 kat fazla kir tutuyor. Sürekli kirli görünüyor. Telefonu inanılmaz özenli kullandım düşme çarpma en ufak hor kullanma gibi bir durum yok. Zaten insan eliyle yapılilecek bir şey değil sanki en üstte bir katman eksik ekranın bir bölümünde çizik darbe gibi bir sorun değil sanki enranda 10 katman ekranın dörte birinde o katman yok. Kabak gibi göze batıyor. Ya ekran inanılmaz kalitesiz ya da üretim hatası var benim şansıma. Adamlar telefonu bu gün aynen geri gönderdi hiç bir işlem yapmamışlar. Hayır 2800 TL para verdim 2 ay önce düştü 2150 ye bunu da geçtim bu mudur servis kaliteniz HUAWEI?
    ben sorunu anlamayamadım.

Evet benımde fark ettıgım şeylerden biri ekranı çok kaliteli değil ama kötüde diyemem.

Siz ekran koruyucu cam kullanıyor musunuz. onun ustunde mı oluyor. ben tam anlayamadım sorunu

• V2 kullanıcısına yanıt
    Garanti cevap olarak ne kadar sürede ne cevap verdi, bu kir tutmayla ilgili detay verebilir misin kendimde de kontrol edeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

ben sorunu anlamayamadım.

Evet benımde fark ettıgım şeylerden biri ekranı çok kaliteli değil ama kötüde diyemem.

Siz ekran koruyucu cam kullanıyor musunuz. onun ustunde mı oluyor. ben tam anlayamadım sorunu

Alıntıları Göster
    Hocam aşağıda belirtiğim kısım aşırı kir tutuyor. Özel bezle temizleyince sanki yok gibi ama ekrana ilk dokunduğunda anda o kısım kiri aşırı belli ediyor. Ekrana biri yağlı elle dokunmuşta o kısımda parmak izi varmış gibi bir görüntü var sürekli.

Sanki ekranda en üst bu yağ kir az tutsun diye yapılmış bir katman bu kısımda yok. Çok hafif dokunuş hisside farklı diğer bölümler kadar kaygan değil. Başta geçer heralde içerde nem felan mı var diye düşünürken 1 ayı geçti düzelmedi. Zaten telefonu görseniz kullanının yapabileceği bir şey olmadığını hemen anlarsınız.

Hem en tepe fiyattan al 1-2 ayda 600 indirim olsun hem o kadar özenli kullan can sıkıcı gerçekten bu sonuç.

Honor Play [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 25 Aralık 2018; 13:56:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: taytanik

Garanti cevap olarak ne kadar sürede ne cevap verdi, bu kir tutmayla ilgili detay verebilir misin kendimde de kontrol edeyim
    Hocam 2 günde döndü. Cevap Ayrıntılı inceleme yapıldı telefonda bir sorun yok. Hayır kirli bıraktım özellikle şema çizdim ayrıntılı açıkladım nasıl bir şey yok diyolar anladım. Arkadaşlarada gösterdim herkes kötü görünüyor garantiye ver dedi bir servis sorun görmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 25 Aralık 2018; 13:54:55 >
  • V2 kullanıcısına yanıt
    telefonu sipariş etmemin üzerinden yarım saat geçmemişken böyle bir yorum okumak üzdü açıkçası hocam. Şu an siparişi iptal mi etsem diye düşünmüyor değilim. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: laughing sKull

telefonu sipariş etmemin üzerinden yarım saat geçmemişken böyle bir yorum okumak üzdü açıkçası hocam. Şu an siparişi iptal mi etsem diye düşünmüyor değilim. :(
    Hocam benim tele özgü bir durum olabilir ancak ekranın kalitesi konusunda süphelerim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V2

Hocam 2 günde döndü. Cevap Ayrıntılı inceleme yapıldı telefonda bir sorun yok. Hayır kirli bıraktım özellikle şema çizdim ayrıntılı açıkladım nasıl bir şey yok diyolar anladım. Arkadaşlarada gösterdim herkes kötü görünüyor garantiye ver dedi bir servis sorun görmedi.

Alıntıları Göster
    ekranda bir şey takılı mı ?

Jelatin

temperli cam

vs

hiç bir şey takmadan mı kullanıyorsunuz ?

• arkadaşlar ürün elime ulaştığında ilk olarak kontrol etmem gereken şeyler nelerdir? ölü piksel, ses vs.
  • quote:

ekranda bir şey takılı mı ?

Jelatin

temperli cam

vs

hiç bir şey takmadan mı kullanıyorsunuz ?

Alıntıları Göster
    Ekranda bir şey yok yok ancak kılıfta kullanıyorum. Asla sert cisimlerle yanya koyma anahtar vs. durumu olmadı zaten çizik tarzı bir problem değil. O kadar özenli kullandımki ekranda kılcal çizik bile yok bu farklı dalgalanma gibi düşünün camda.
  • cok ılgınc farklı bır sorun var gıbı

temızledıkten sonra cabuk leke tutuyorsa ve hıssıyat farkı varsa

belki jelatın veya ekran koruyucuyu ekranı temızleyıp takarsanız sorununuz azabılır gibi geldi.

tabı uzaktan verebılecegım tek tavsıye bu

• quote:

cok ılgınc farklı bır sorun var gıbı

belki jelatın veya ekran koruyucuyu ekranı temızleyıp takarsanız sorununuz azabılır gibi geldi.

Evet hocam internette benzer problem yaşayan bulamadım açıkcası. Tekrar bir iletişim kurmaya elden teslim edeceğim bu sefer, yine bir gelişme olmazsa dediğiniz yöntemi uygulayacağım mecbur. Umarım jelatin taktıktan sonra o kısım farklı görüntü yapmaz.

Ama her halükarda bundan sonra kimseye tavsiye etmem. Ekran telefonda en önemli kısım benim için.
  • quote:

cok ılgınc farklı bır sorun var gıbı

Evet hocam internette benzer problem yaşayan bulamadım açıkcası. Tekrar bir iletişim kurmaya elden teslim edeceğim bu sefer, yine bir gelişme olmazsa dediğiniz yöntemi uygulayacağım mecbur. Umarım jelatin taktıktan sonra o kısım farklı görüntü yapmaz.

Ama her halükarda bundan sonra kimseye tavsiye etmem. Ekran telefonda en önemli kısım benim için.
  • ekran zaten en önemlisi onda sıkıntı oldugunda telefonun bir işlevi kalmıyor. ve en pahalı parcalı biraz kovalayın bakalım sonuc alırsanız yazarsanız sevınırım

• arkadaşlar ürün elime ulaştığında ilk olarak kontrol etmem gereken şeyler nelerdir? ölü piksel, ses vs.
  • neandertal13 N kullanıcısına yanıt
    Faturası, garanti belgesi, açmadan önce kutunun durumuna da bak kargocu problemi olabilir kargocunun yanında açabilirsin ses ve ölü pixel dışında @v2 nin dediği probleme bak ben ekranla ilgili sorun yaşamadım, telefonu açar açmaz güncelleme geliyor 8.1den 8.2 ye güncellemeden önce telefonu kullan dokunmatik sorunları var mı yok mu bak 2 güncellemeyi karşılaştırırsın sonra da pie ile karşılaştırırsın

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.